FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Expres Zprávy

01.05.201317:56

Pohár České pošty - výsledek

Výsledek prvního semifinále Českého poháru: Mladá Boleslav - Sparta 1:1 (73. Chramosta - 53. Krejčí).

03.04.201309:14

Minář musel zvýšit hlas

Vzájemný zápas v lize i včerejší první pohárové čtvrtfinále vyhrála Mladá Boleslav nad Slováckem o dvě branky, přesto její trenér Ladislav Minář našel spoustu rozdílů. "Byl to úplně jiný zápas než při našem vzájemném souboji v páteční lize. Soupeř vyměnil spoustu hráčů, bez Libora Doška hrál víc kombinačně, což nám hlavně v první půli činilo problémy," řekl Minář. Přiznal, že o přestávce proto musel v kabině zvýšit hlas, ale za druhý poločas pak hráče pochválil. "Ani ne tak za fotbalovou kvalitu jako za bojovnost a nasazení. V koncovce se prosadili a v pohárové matematice se každý gól počítá," dodal Minář.

20.03.201313:32

Hradec do Mladé Boleslavi?

Hradec Králové by první fotbalovou ligu mohl od sezony 2014/15 hrát v Mladé Boleslavi. Její stadion by byl alternativou pro případ, že by Hradečtí od Fotbalové asociace ČR již pro svůj stadion nedostali další výjimku. Novinářům to dnes řekl náměstek radnice a člen představenstva fotbalového klubu Jindřich Vedlich (TOP 09).

19.03.201311:22

Jihlava s Boleslaví v sobotu

Odložené pondělní utkání 20. kola Gambrinus ligy mezi Vysočinou Jihlava a Mladou Boleslaví se odehraje v sobotu 23. března od 16:00. Oba celky se dohodly, že využijí reprezentační přestávku. Zápas byl odložen kvůli vytrvalému sněžení na Vysočině. Rozhodčí Radek Matějek nejprve posunul začátek o 20 minut, následně po obhlídce hrací plochy duel odložil.

18.03.201317:37

Dohrávka GL v Jihlavě odložena

Dnešní zápas 20. kola Gambrinus ligy mezi Jihlavou a Mladou Boleslaví se neodehraje kvůli nepříznivému počasí a špatnému stavu hřiště, které zavinilo vytrvalé sněžení. Rozhodl tak sudí Radek Matějek po obhlídce hrací plochy. Utkání bylo odloženo na neurčito.

03.03.201321:43

Minář: Pomohlo nám štěstí

Mladoboleslavský trenér Ladislav Minář měl po remíze na Slavii smíšené pocity. "Vstoupili jsme do zápasu dobře, pak jsme možná měli zahrávat pokutový kop. Všichni říkají, že to penalta byla, já se na to musím v klidu ještě jednou podívat," řekl Minář. Připustil, že Slavia poté měla více ze hry. "V druhé půli nám pomohlo, že jsme se dostali do vedení. Když inkasujete deset minut před koncem, je to vždy zklamání. Na druhou stranu musíme sportovně přiznat, že Slavia měla daleko víc šancí než my a nezasloužila si prohrát," dodal.

24.02.201320:44

Minář pochválil Jarolíma

Trenéra Mladé Boleslavi Ladislava Mináře při výhře nad Příbramí potěšil výkon největší zimní posily Davida Jarolíma, který ve 33 letech poprvé nastoupil v české lize. "Pokud jde o morálku a nasazení, byl jsem spokojený s každým hráčem včetně Davida. V rozhodujících momentech byl na správných místech, ať už jde o rozehrávku, nebo zabránění příbramských kolmic. Jsem přesvědčený, že s každým odehraným utkáním půjde výkonnostně nahoru a během jara ho uvidíme v lepší formě," podotkl.

17.02.201316:27

Mladá Boleslav - Č. Budějovice 6:1

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Dynamo České Budějovice 6:1 (3:0).
Branky:
27. Opiela, 43. Magera, 45. Dosoudil, 47. Mareš z pen., 52. Sloboda, 80. Kúdela - 89. Hanzlík.
Sestavy: M. Boleslav: Miller - Kysela, Johana (62. Ševinský), Dosoudil, Šírl - Jarolím (62. Brunclík), Opiela (62. Ščuk) - Mareš, Magera (71. Kúdela), Štohanzl (67. Sivrič) - Nešpor (46. Sloboda). Trenér: Minář. Č. Budějovice: Daněk - Novák, Halama, Mchojan, Machovec (46. Hanzlík) - Klesa (77. Wermke), Rýdel (69. Ježdík), Benát (46. Javorek), Hora - Malakjan (46. Černý), Táborský. Trenér: Soukup.

08.02.201318:59

Mladá Boleslav - Dila Gori 2:3

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Dila Gori 2:3 (1:0).
Branky:
19. Šírl, 75. Kúdela - 60. Bechvaia, 68. Nathan, 72. Kvikvelia.
Sestava Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Jarolím, Opiela - Mareš, Sloboda, Sivrič - Nešpor. II. poločas: Hankič - Kúdela, Johana, Dosoudil, Bořil - Jarolím, Ščuk - Kysela, Brunclík, Ondřejka - Nešpor (56. Synek). Trenér: Minář.

05.02.201321:44

Mladá Boleslav - Steaua 1:0

Přípravný zápas v Turecku: Mladá Boleslav - Steaua Bukurešť 1:0 (0:0). Branka: 90. Zahustel. ČK: 89. Puscas (Steaua). Sestava M. Boleslavi: Šeda - Kysela (46. Bořil), Johana (46. Dosoudil), Kúdela, Šírl - Jarolím (46. Brunclík), Ščuk - Sivrič, Sloboda (46. Ondřejka), Štohanzl (71. Zahustel) - Nešpor (46. Synek). Trenér: Minář.

02.02.201318:58

Mladá Boleslav - Metalurg Doněck 1:0

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Metalurg Doněck 1:0 (1:0) Branka: 38. Magera z pen. Sestava Madé Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Janíček, Šírl - Jarolím, Brunclík - Sloboda, Magera, Štohanzl - Nešpor. II. poločas: Šeda - Kysela, Dosoudil, Janíček, Bořil - Jarolím, Ščuk - Sloboda, Kúdela, Sivrič - Synek. Trenér: Minář.

26.01.201313:23

Mladá Boleslav - Ústí n/L 3:1

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Ústí nad Labem 3:1 (2:1).
Branky:
17. Nešpor, 20. Štohanzl, 58. Sloboda - 25. Veverka.
Sestava Mladé Boleslavi: 1. poločas: Miller - Kysela, Johana, Ševinský, Šírl - Jarolím, Opiela - Mareš, Magera, Štohanzl, Nešpor. 2. poločas: Šeda - Janíček, Dosoudil, Kúdela, Bořil - Ščuk, Brunclík - Sivrič, Sloboda, Carause - Synek. Trenér: Minář.

18.01.201316:49

Přátelské zápasy Mladé Boleslavi

Přátelské zápasy Mladé Boleslavi:
FK Mladá Boleslav - FK Varnsdorf 4:0 (1:0).
Branky:
37. Dosoudil, 62. Nešpor, 68. Sloboda, 73. Gavlák. Sestava M. Boleslavi: Miller (46. Hankič) - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Brunclík, Jarolím (46. Ščuk) - Sloboda, Magera (71. Gavlák), Štohanzl - Nešpor. Trenér: Minář.

FK Mladá Boleslav - FK Kunice 2:2 (2:0).
Branky:
22. Ondřejka, 45. Ščuk - 68. Tafat, 81. Kordiak. Sestava M. Boleslavi: Šeda - Zbrožek, Janíček, Ševinský, Bořil - Ščuk (46. Tvrdý), Kúdela - Ondřejka, Schubert (46. Mehanovič), Sivrič - Gavlák (46. Synek). Trenér: Minář.

12.01.201317:19

Přípravné výsledky Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Pardubice 1:2. Branky: 73. Gavlák - 57. Petrus, 72. Rešetár. Sestava Mladé Boleslavi: Miller - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Kúdela, Opiela (46. Gavlák) - Ondřejka, Schubert, Štohanzl - Nešpor. Trenér: Minář.
Mladá Boleslav - Králův Dvůr 3:0. Branky: 63. vlastní, 77. Synek, 85. Magera. Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - Geissler (61. Magera), Janíček, Zbrožek, Bořil - Ščuk, Brunclík - Grizelj (46. Synek), Magera (46. Schubert), Sivrič - Sprečo (76. Grizelj). Trenér: Minář.

11.01.201311:32

Doležal boleslavským ředitelem

Představenstvo FK Mladá Boleslav jmenovalo ředitelem dlouholetého funkcionáře Michaela Doležala, který tento post zastával již od poloviny minulého roku po odchodu Jaromíra Šeterleho. Osmačtyřicetiletý Doležal již Mladé Boleslavi šéfoval v letech 1996-2001 ve druhé lize. Následně působil tři roky v Jablonci. Od roku 2004 pracoval ve vedení mládežnického úseku Mladé Boleslavi. Od roku 2011 byl vedoucím prvoligového mužstva, než přešel na post ředitele. Novým sekretářem a vedoucím týmu se stal Vladimír Rosenberger, který dosud působil ve střížkovských Bohemians Praha.

19.12.201217:30

Hradec by mohl posílit Kulič

Hradec Králové shání nové posily. Mezi vyhlídnuté hráče patří i Marek Kulič z Mladé Boleslavi, který v Hradci bydlí. "Jsme s Hradcem v kontaktu, ale zatím je to ve fázi oťukávání. Nemohu vyloučit, že Marek odejde, ale zatím vycházíme z toho, že u nás má do léta smlouvu," řekl sportovní ředitel Mladé Boleslavi Ladislav Minář.

31. ledna: odlet na soustředění v Turecku,
17. února (předběžný termín): Mladá Boleslav - České Budějovice.

29.10.201219:51

Boleslav má vykartované stopery

Fotbalistům Mladé Boleslavi budou v příštím ligovém kole proti pražské Spartě kvůli jednozápasovému trestu za čtyři žluté karty chybět oba stopeři Petr Johana a Radek Dosoudil. Stejného prohřešku se ve 12. kole dopustili také jihlavský Karol Karlík, slávista Martin Juhar, Jiří Valenta s Martinem Kunclem ze Slovácka a liberecký Lukáš Vácha. Ten byl navíc v uplynulém kole jako jediný hráč vyloučen. Počet červených karet v sezoně tak stoupl na devatenáct. Rozhodčí rozdali ve 12. kole 29 žlutých karet, což je v součtu za celý ročník 406 napomínání.

29.10.201212:28

Třinec - Mladá Boleslav odloženo

Utkání osmifinále Poháru České pošty mezi druholigovým Třincem a prvoligovou Mladou Boleslaví bylo odloženo. Původně se mělo hrát v úterý, ale kvůli nezpůsobilému termínu bylo rozhodnuto, že se zápas odehraje v náhradním termínu 6. listopadu od 14:00.

12.10.201214:43

Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav 2:2

PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav 2:2. Branky: 44. Masopust, 67. Šourek - 21. Magera z pen., 52. Kulič. Rozhodčí: Jech. Diváci: 100 Sestavy: Jihlava: Rožník (46. Hanuš) - Gabriel (46. Obert), Tlustý (46. Šourek), Kryštůfek, Gavrič (20. Josl) - Karlík (46. Rada), Zeman (46. Kučera) - Masopust (46. Kliment), Jungr, Kosak - Sedláček. Trenér: Komňacký. Boleslav: Šeda - Brunclík, Janíček (46. Zbrožek), Johana (46. Dosoudil), Bořil (46. Bulut) - Ščuk (46. Sivrič), Opiela - Fillo (46. Ondřejka), Kulič, Štohanzl - Magera (46. Nešpor). Trenér: Minář.