FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Expres Zprávy

12.10.201214:43

Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav 2:2

PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Mladá Boleslav 2:2. Branky: 44. Masopust, 67. Šourek - 21. Magera z pen., 52. Kulič. Rozhodčí: Jech. Diváci: 100 Sestavy: Jihlava: Rožník (46. Hanuš) - Gabriel (46. Obert), Tlustý (46. Šourek), Kryštůfek, Gavrič (20. Josl) - Karlík (46. Rada), Zeman (46. Kučera) - Masopust (46. Kliment), Jungr, Kosak - Sedláček. Trenér: Komňacký. Boleslav: Šeda - Brunclík, Janíček (46. Zbrožek), Johana (46. Dosoudil), Bořil (46. Bulut) - Ščuk (46. Sivrič), Opiela - Fillo (46. Ondřejka), Kulič, Štohanzl - Magera (46. Nešpor). Trenér: Minář.

21.09.201215:15

Táborský hostuje v Budějovicích

Mladoboleslavský záložník Ivo Táborský bude do konce sezony hostovat v Českých Budějovicích, kde už v minulosti dva roky působil. "Ivo je hráč, kterého trenér může využít jak v útoku, tak i záloze, protože dokáže jak skórovat, tak i gól připravit. Je také velmi pohyblivý a má velmi dobrou kondici a cit pro hru," uvedl na webu Dynama generální manažer klubu Jiří Kotrba.

26.08.201223:46

Koubek: Plzeň vyhrála po zásluze

Mladá Boleslav dnes prohrála v Plzni a její kouč Miroslav Koubek uznal, že po zásluze. "Plzeň byla velmi dobrá, ukázala kvalitní výkon a vyhrála zcela po zásluze. Ale za náš výkon se nestydím. Dělali jsme, co jsme mohli. Chtěli jsme soupeři dovolit co nejméně a hrozit brejky, ale ty jsme kazili. Po střídání Horvátha s Rajtoralem jsme už ten tlak neustáli, jejich hra se zvedla ještě víc," uvedl.

09.08.201220:55

Boleslav s Twente podruhé prohrála

Twente bylo podruhé nad síly Mladé Boleslavi, ta prohrála i druhý zápas a s Evropskou ligou se loučí už ve třetím předkole. Mladá Boleslav - Twente 0:2 (9. Chadli, 31. Fer), první zápas 0:2, postupuje Twente.

02.08.201221:36

Boleslav dostala v Enschede dva góly

Mladá Boleslav prohrála první utkání třetího předkola Evropské ligy na hřišti Twente 0:2. Za domácí tým se v 52. a 58. minutě trefili Leroy Fer a Nacer Chadli.

02.08.201216:37

Místo Škerleho pyká Golban

Disciplinární komise nebude trestat olomouckého stopera Aleše Škerleho za vyloučení v prvním ligovém kole. Kapitán Sigmy sice dostal v utkání v Českých Budějovicích červenou kartu, faulu se ale dopustil jeho spoluhráč Igor Golban. Komise proto ruskému obránci zastavila činnost a zahájila s ním řízení. Teplický Admir Ljevakovič si nezahraje jedno utkání za vyloučení v utkání s Mladou Boleslaví, navíc za nesportovní chování při odchodu ze hřiště zaplatí pokutu 10 tisíc korun. Po červené kartě v Teplicích má na jedno utkání zastavenou činnost také hostující Lukáš Magera.

29.07.201222:52

Boleslav nadlouho přišla o Rolka

Mladá Boleslav dnes prohrála v Teplicích a navíc zřejmě na delší dobu ztratila Adriana Rolka. Zkušený stoper si poranil koleno a má podezření na zranění zkříženého vazu.

26.07.201223:06

Mladá Boleslav stvrdila postup

Výsledek odvety druhého předkola Evropské ligy: Thór Akureyri - Mladá Boleslav 0:1 (31. Magera), první zápas 0:3, postupuje Mladá Boleslav, kterou v dalším předkole čeká nizozemské Twente.

20.07.201213:52

Mladá Boleslav možná s Twente

Mladá Boleslav má blízko do třetího předkola, v němž na ní dost možná bude čekat hodně silný protivník. Pokud český tým zvládne odvetu na Islandu, může být jeho soupeřem Twente. To ovšem má do dalšího předkola ještě daleko, včera totiž doma remizovalo 1:1 s Interem Turku.

19.07.201220:49

Mladá Boleslav vyhrála 3:0

Mladá Boleslav podobně jako Plzeň nakročila do dalšího předkola Evropské ligy. Doma dokázala porazit 3:0 islandský Thór Akureyri, v první půli se dvakrát trefil Magera, deset minut po změně stran stanovil konečný výsledek Ščuk.

14.07.201220:18

Mladá Bolaslav - FK Varnsdorf 3:1

PŘÁTELSKY: FK Mladá Bolaslav - FK Varnsdorf 3:1 (1:1). Branky: 42. Nešpor z pen., 77. Mareš, 79. Magera - 19. Tvaroha. Sestava Ml. Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Johana, Šťastný, Tvrdý - Sedláček, Zbrožek - Štohanzl, Kulič, Ondřejka - Nešpor. II. poločas: Šeda - Bořil, Smejkal, Rolko, Šírl - Ščuk, Kúdela - Mareš, Magera, Sivrič - Chramosta. Trenér: Koubek.

13.07.201211:18

Šírl se vrací do Mladé Boleslavi

Jenom několik týdnů strávil Radek Šírl v Plzni. Viktoria zkušeného obránce získala nedávno z Mladé Boleslavi, do stejného klubu ho nyní zapůjčila na roční hostování.

12.07.201222:45

Mladou Boleslav čeká Thór

Mladá Boleslav se ve druhém předkole Evropské ligy střetne s islandským celkem Thór Akureyri. Thór porazil jasně 5:1 Bohemians FC, s nimiž hrál první zápas v Dublinu bez branek.

11.07.201218:50

Mladá Boleslav - Astra Ploješť 0:1

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Astra Ploješť 0:1- Branka: 5. Seto. Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - Kysela, Smejkal, Rolko, Bořil - Ščuk (66. Sivrič), Kúdela - Mareš (78. Kulič), Magera, Nešpor (46. Ondřejka) - Chramosta. Trenér: Koubek.

09.07.201213:57

Ondřejka na hostování do Boleslavi

Čtyřiadvacetiletý útočník prvoligového Slovácka Václav Ondřejka odchází na roční hostování s opcí do Mladé Boleslavi. Oba kluby se dohodly na změně dnes.

08.07.201220:38

Mladá Boleslav - FC Krasnodar 2:0

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - FC Krasnodar 2:0. Branky: 34. Ščuk. 86. Mareš. ČK: 57. Drinčič (Krasnodar). Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Zbrožek, Johana, Bořil - Ščuk, Brunclík - Táborský, Kulič, Sivrič - Nešpor. II. poločas: Miller - Tvrdý, Zbrožek, Johana, Brunclík - Kúdela, Sedláček - Mareš, Magera, Chramosta - Nešpor (61. Sivrič). Trenér: Koubek.

04.07.201221:50

Mladá Boleslav - Dinamo Bukurešť 1:0

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Dinamo Bukurešť 1:0 (0:0). Branka: 66. Mareš. Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - Kysela, Rolko, Smejkal, Bořil - Ščuk, Kúdela - Mareš, Magera (56. Kulič), Sivrič - Chramosta (46. Nešpor). Trenér: Koubek.

27.06.201219:29

Mladá Boleslav - Táborsko 5:0

Přípravné utkání v Rejšicích (Mladoboleslavsko): FK Mladá Boleslav - Táborsko 5:0 (1:0). Branky: 54. a 57. z pen. Táborský, 11. Sedláček, 48. Chramosta, 87. Kúdela. Sestava Mladé Boleslavi: 1. poločas: Hankič - Kysela, Johana, Tvrdý, Brunclík - Zbrožek, Bořil, Tvaroha - Sedláček, Synek, Mehanovič. 2. poločas: Šeda - Janíček, Smejkal, Rolko, Táborský - Bořil, Ščuk, Kúdela - Kulič, Sivrič, Chramosta. Trenér: Koubek.

25.06.201208:23

České týmy se dozvědí pohárové soupeře

V poledne se uskuteční losování úvodních dvou předkol Ligy mistrů a Evropské ligy. Své soupeře poznají i Liberec (2. předkolo LM) a Plzeň s Mladou Boleslaví (oba 2. předkolo EL). Všechny tři české celky budou nasazeny.