FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Expres Zprávy

03.02.201420:25

Mladá Boleslav - Dinamo Tbilisi 2:1

Přípravné utkání v Turecku: Mladá Boleslav - Dinamo Tbilisi 2:1 (0:0). Branky M. Boleslavi: Štohanzl, Mehanovič. Sestava M. Boleslavi: I. poločas: Diviš - Kysela, Kúdela, Vraštil, Janiček - D. Jarolím, Fousek - Bartl, Magera, Štohanzl - Chramosta. II. poločas: Diviš - Bořil, Dosoudil, Smejkal, Rosa - Eichler, Mehanovič, Ščuk, Šultes - Štajner, Nešpor. Trenér: K. Jarolím.

29.01.201413:22

FK Mladá Boleslav - Baník Most 3:0

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Baník Most 3:0 (1:0).
Branky:
17. Chramosta, 77. Magera, 82. Ščuk.
Sestava M. Boleslavi: I. poločas: Diviš - Kysela, Dosoudil, Kúdela, Rosa - D. Jarolím, Fousek - Eliáš, Štajner, Štohanzl - Chramosta. II. poločas: Miller - Bořil, Johana, Vraštil, Janíček - Ščuk, Fousek (71. Kúdela) - Mehanovič, Magera, Šultes - Nešpor. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
21.01.201419:34

Mladá Boleslav jedná o příchodu Majtána

Tomáš Majtán nedávno hrával za Baník Ostrava a do české ligy by se mohl vrátit - o příchodu slovenského útočníka jedná Mladá Boleslav. Té situaci ulehčuje fakt, že s hráčem už nepočítají v Žilině.

profutbal.sk
18.01.201413:10

Příbram - Mladá Boleslav 0:1

PŘÁTELSKY: Příbram - Mladá Boleslav 0:1 (0:1).
Branka:
24. Ščuk. Sestavy: Příbram: Hruška - Jugas (66. Kvída), Zápotočný, Mišůn, Divíšek - Brandner (46. Pleško), Mašán (46. Volešák), Krbeček, Šlapák (71. Tarczal) - Řezníček, Slepička (66. Švancara). Trenér: Čuhel. Mladá Boleslav: I. poločas: Diviš - Kysela, Dosoudil, Smejkal, Rosa - D. Jarolím, Ščuk - Štohanzl (26. Kúdela), Štajner, Fabián - Chramosta. II. poločas: Hankič - Eliáš, Johana, Janíček, Rosa (71. Geissler) - Kúdela, Vraštil, Šultes, Magera, Bořil - Nešpor. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
10.01.201417:29

Mladá Boleslav - FK Pardubice 1:0

PŘÍPRAVA: Mladá Boleslav - FK Pardubice 1:0.
Branka:
19. Kysela. Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Smejkal, Dosoudil, Rosa - Ščuk, D. Jarolím - Zahustel, Štajner, Štohanzl - Nešpor. II. poločas: Diviš - Kysela (77. Kocourek), Johana, Kúdela, Fabián - Janíček, Eliáš - Bořil, Magera, Štohanzl (68. Skořepa) - Nešpor (68. Pajer). Trenér: K. Jarolím.

ČTK
29.12.201313:31

iDnes: Jarolím povede Mladou Boleslav

Bývalý trenér pražské Slavie Karel Jarolím má podle iDnes.cz zamířit do Mladé Boleslavi. Informaci serveru údajně potvrdilo několik zdrojů nezávisle na sobě. Jarolím se zatím k situaci blíž nevyjádřil. Dohodu s Boleslaví ale nevyloučil. "Počkejte do příštího týdne," uvedl. Zkušený kouč by se do české ligy vrátil po třech a půl letech. Od svého odchodu ze Slavie působil ve Slovanu Bratislava nebo saúdskoarabském Al Ahlí a Al Wahda ve Spojených arabských emirátech.

idnes.cz
11.12.201310:49

Předběžný program přípravy Mladé Boleslavi

Předběžný program zimní přípravy Mladé Boleslavi:
3. ledna: začátek přípravy,
10. ledna: Mladá Boleslav - Pardubice (14:00),
18. ledna: Bohemians Praha - Mladá Boleslav (11:00), Příbram - Mladá Boleslav (13:00),

Mladá Boleslav dostala pokutu 50 tisíc

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR dnes potrestala pokutou 50 tisíc korun Mladou Boleslav za nedostatečnou pořadatelskou službu v zápase 14. kola první ligy s Plzní. Fanoušci domácího týmu dávali porážku 1:2 za vinu rozhodčímu Karlu Hrubešovi a zaházeli hrací plochu kelímky s pivem. Jeden z pořadatelů údajně dal v tunelu směrem do kabin pohlavek kapitánovi Viktorie Pavlu Horváthovi a několik mladoboleslavských příznivců dokonce vniklo do místnosti pro tiskovou konferenci, kde chtělo diskutovat s trenérem Plzně Pavlem Vrbou.

ČTK
01.12.201322:25

Minář: Byli jsme jednoznačně lepší

Vysokou výhrou 4:0 nad Ostravou zakončila podzimní část sezony Mladá Boleslav. "Dvakrát po sobě jsme prohráli a potřebovali jsme za každou cenu získat tři body. Jednak proto, abychom zastavili nepříznivou sérii a abychom zůstali v kontaktu se třetím místem. Byli jsme jednoznačně lepší, nastříleli čtyři góly a trochu mě mrzí, že jsme nevyhráli vyšším rozdílem. V zimní přestávce budeme muset zredukovat kádr, protože se postupně vrátí zranění Janíček, Magera, Dosoudil, Rosa či Fabián a není možné mít v týmu sedmadvacet hráčů," prohlásil trenér Ladislav Minář.

ČTK
23.11.201322:07

Minář: Byla to naše hloupost

Mladá Boleslav dnes na Spartě vedla, nakonec ale prohrála 1:4 a při vyrovnávacím gólu se její hráči zlobili na rozhodčího Královce, který podle jejich názoru měl zastavit hru po faulu Costy na Zahustela. Ne tak trenér Ladislav Minář. "Nebyli jsme v tu chvíli dost koncentrovaní a hráči spíš řešili, jestli rozhodčí bude pískat, nebo ne. Byla to naše hloupost. Takové věci by se stávat neměly, doplatili jsme na vlastní nekoncentrovanost," zlobil se Minář.

21.11.201321:58

Disciplinárka projedná Boleslav příští týden

Česká disciplinárka dnes vyslechla zástupce Mladé Boleslavi a technického delegáta Jaroslava Melichara kvůli incidentu po duelu 14. kola s Plzní, po němž hostující záložník Pavel Horváth dostal podle svých slov při odchodu ze hřiště pohlavek od jednoho z pořadatelů. Projednání případu odložila na příští týden.

13.11.201310:34

Fabián byl s kotníkem na operaci

Obránce Mladé Boleslavi Tomáš Fabián se podrobil operaci kotníku, s nímž během uplynulého měsíce laboroval. Podzimní část sezony pro něho tak skončila, v pořádku bude za tři až čtyři týdny.

19.10.201310:55

Minář: Prohrát jsme si nezasloužili

Mladá Boleslav ve většině včerejšího zápasu v Jablonci prohrávala, gólem z nastavení ovšem nakonec získala bod za remízu 1:1. "Když vyrovnáte v takovém čase, v jakém jsme vyrovnali, musíte být spokojení a bod brát. Na druhou stranu si myslím, že jsme si prohrát nezasloužili. Příležitosti měli domácí i my. Fotbal to byl docela živelný, napomohl tomu terén, který byl dost těžký, a hráči chvílemi klouzali. Pro diváky to bylo zajímavé, hrálo se až do samotného konce. Jirku Štajnera jsem nestřídal kvůli tomu, že bych byl zklamaný, to vůbec. Odehrál stejné utkání jako ostatní hráči v záloze, s dobrými a horšími okamžiky. Ale Honza Chramosta je víc hrotovější, proto jsme se rozhodli střídat Jirku. Stáhli jsme hru na tři obránce, přišli Šultes a Zahustel a povedlo se to," řekl po utkání trenér Ladislav Minář.

11.10.201319:08

Mladá Boleslav vyřadila Slovácko

Odvetný zápas osmifinále Poháru České Pošty:
1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav 0:2 (0:0).
Branky:
56. a 72. Nešpor. Rozhodčí: Zelinka. První zápas 0:1, postoupila Mladá Boleslav.

28.09.201322:05

Minář: Dnes nemám co hodnotit

Mladá Boleslav dnes nesplnila roli favorita a ve Znojmě prohrála 0:2. "Dnes nemám co hodnotit. V naší hře nebylo nic, co bych měl zmínit. Před utkáním jsme si říkali, že nesmíme hrát roli kavek, které soupeři darují první výhru a góly. Nepřiblížili jsme se ani našemu standardu, byl to špatný výkon. Jsme teď kavky celé republice a tím nesnižuji výkon domácích. Ale naše mužstvo má jistou kvalitu a nemělo by se takhle prezentovat. Miroslava Millera jsme byli nuceni střídat, o přestávce přišel s tím, že se mu motala hlava. Odjel na vyšetření," prohlásil kouč Ladislav Minář.

15.09.201314:33

Minář: Chtěli jsme bodovat, což se nám podařilo

Mladá Boleslav se včera představila na půdě Slavie a domů si nakonec odvezla tři body za vysokou výhru 4:0. "Chtěli jsme bodovat, což se nám podařilo. Zápas měl svůj vývoj, nevstoupili jsme do něj až tak dobře. Prvních 25 minut nám dělali domácí problémy, byli jsme nedůslední ve středu hřiště. Trošku jsme to pak přehodili, Ščuka jsme nechali věnovat se Kiselovi, což se ukázalo jako dobrý tah. Podařilo se nám vstřelit gól a pomohlo nám, když pak došlo k vyloučení. Druhý poločas jsme kontrolovali hru, gól na 2:0 byl zlomový. Přidali jsme pak ještě další dva góly, z toho pohledu jsme vyhráli zaslouženě," hodnotil trenér Ladislav Minář.

28.08.201313:31

Jakub Mareš hostuje v Dukle Praha

Jakub Mareš odchází z Mladé Boleslavi a sezonu dohraje v jiném prvoligovém českém klubu - 26letý záložník zamířil na hostování do Dukly Praha.

23.08.201323:41

Minář: Jsem z našeho výkonu zklamaný

Mladá Boleslav sice vybojovala remízu na hřišti Dukly, Ladislav Minář ale nebyl po zápase spokojen. ""Můžeme se bavit o tom, že máme bod ze hřiště soupeře, ale já jsem z našeho výkonu zklamaný. V prvním poločase jsme si trošku spletli sport. Hrou, kterou jsme předváděli, jsme na míči kvalitu měli, ale nebyli nebezpeční směrem dopředu. Když takovým způsobem promrháme první poločas, tak máme jen možnost, abychom vyrovnali, ne abychom hráli na vítězství," uvedl boleslavský trenér.

23.07.201318:59

V Ostravě se začne o dvě hodiny později

Až v 19 hodin začne sobotní utkání české ligy mezi Baníkem Ostrava a Mladou Boleslaví, původně se mělo hrát o dvě hodiny dříve, kluby se ovšem dohodly na novém časovém termínu.