PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Zaglebie Lubin 2:0 (1:0).
5. Wágner z pen., 80. M. Vukadinovič.
Sestava M. Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - J. Kysela, Hůlka, Koch, Bořil - Kúdela, Ščuk - Skalák, Magera, Ďuriš - Wágner.
II. poločas: Hankič - Thalamy, Pajer, Navrátil, Mendy (61. Geissler) - Šisler, Milla - Zahustel, Albina, M. Vukadinovič - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
24.01.201515:30

Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava 0:3

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava 0:3 (0:2).
Branky:
38. a 66. Kliment, 5. vlastní Kysela.
Sestavy:
Mladá Boleslav:
I. poločas: Hruška - Kysela, Navrátil, Hůlka, Bořil - Ščuk, Charizopulos - Ďuriš, Magera, Končal - Wágner. II. poločas: Šeda - Geissler, Kúdela, Koch, Thalamy - Šisler, Charizopulos - Zahustel, Ladra, Vukadinovič - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.
Jihlava: I. poločas: Hanuš - Kukol, Tlustý, Krejčí, Hybš - Fulnek, Demeter, Bello, Šulek - Kliment, Kosak. II. poločas: Kotnour - Kukol, Kryštůfek, Krejčí, Urbánek - Batioja, Fulnek (70. Bello), Demeter (61. Kučera), Vaculík - Kliment, Harba. Trenér: Klusáček.

ČTK
23.01.201518:21

Sparta údajně přivede boleslavského Millera

Sparta hledá náhradu za zraněného gólmana Bičíka a podle informací serveru iSport.cz její tým posílí čtyřiatřicetiletý Miroslav Miller z Mladé Boleslavi, který by měl přijít na hostování. Oficiálně to však kluby nepotvrdily. Mladá Boleslav by však s uvolněním Millera neměla mít problém, neboť vedle Aleše Hrušky má k dispozici dalšího zkušeného gólmana Jana Šedu. Miller byl dlouho mladoboleslavskou jedničkou, v lize má odchytáno 211 utkání.

Branka:
19. Fikejz, 85. Klátil - 24. Ščuk, 83. Štohanzl.
Sestava Mladé Boleslavi:
I. poločas:
Miller - Kysela, Navrátil, Hůlka, Bořil - Ščuk, Charizopulos - Skalák, Magera, Ďuriš - Wágner.
II. poločas: Šeda - Thalamy, Pajer, Kúdela, G. Mendy - Šisler, Milla - Štohanzl, Albina, Končal - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.

I. poločas:
Hruška - Kysela, Navrátil, Hůlka, Bořil - Ščuk, Charizopulos - Skalák, Magera, Ďuriš - Wágner.
II. poločas: Šeda - Thalamy, Pajer, Kúdela, Mendy (77. Malpon) - Šisler, Milla - Štohanzl, Albina, Končal - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
09.01.201513:25

TL: Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2

Mladá Boleslav - Hradec Králové 1:2 (1:0).
Branky:
26. Wágner - 68. Halilovič, 72. A. Čermák.
Sestavy:
M. Boleslav:
I. poločas:
Hruška - J. Kysela, Navrátil, Hůlka, Bořil - Ščuk, Šisler - Skalák, Magera, Ďuriš - Wágner.
II. poločas: Miller - Bartl, Pajer, Thalamy, Mendy - Kúdela - V. Vukadinovič, Štohanzl, Mehanovič, Končal - Subbotin. Trenér: K. Jarolím.
Hradec Kr.:
I. poločas:
Kuciak - Holeš, Chleboun, Rolko, Zelený - P. Černý - Štípek, A. Čermák, Vlkanova, Malinský - P. Dvořák. II. poločas: Koubek - Holeš, Chleboun, Plašil, P. Mareš - Janoušek - Zorvan, A. Čermák, Trubač, Halilovič - Vaněček. Trenéři: Pilný a Barborík.

ČTK
09.12.201409:53

Program zimní přípravy Mladé Boleslavi

Program zimní přípravy Mladé Boleslavi:
5. ledna: zahájení přípravy a kondiční testy na FTVS Praha,
9. ledna: 11:00 Mladá Boleslav - Hradec Králové (Mladá Boleslav, Tipsport liga),
13. ledna: 13:00 Mladá Boleslav - Varnsdorf (Mladá Boleslav, Tipsport liga),
17. ledna: 11:00 Mladá Boleslav - Pardubice (Mladá Boleslav, Tipsport liga),
24. a 25. ledna: zápas o umístění v Tipsport lize,
29. ledna: odjezd na herní soustředění do Portugalska (Algarve),
31. ledna: 20:00 Bröndby Kodaň - Mladá Boleslav (Algarve),
3. února: 20:00 Midtjylland - Mladá Boleslav (Algarve),
7. února: Mladá Boleslav - neznámý soupeř (Algarve).

ČTK
26.10.201419:14

Jarolím: Nebyli jsme silní na míči

Mladá Boleslav si ze hřiště pražské Sparty neodvezla ani bod, přestože byla pro letenský tým vcelku vyrovnaným protivníkem. "Myslím, že až na jednu situaci, ze které padl gól, jsme celkem obstáli. Hlavně v obraně, protože Sparta se do vyložené šance nedostala. Ale v přechodové fázi a v útoku jsme byli málo nebezpeční, nebyli jsme silní na míči. Trošku jsme počítali s tím, že Sparta bude po Evropské lize v Bratislavě se Slovanem unavená, proto je škoda, že jsme nepřečkali tlak soupeře, protože pak by to víc nahrávalo nám," zhodnotil utkání boleslavský kouč Karel Jarolím.

ČTK
10.10.201409:22

Rada si odpyká trest

Tomáš Rada si za vyloučení proti Ostravě nezahraje v jednom utkání. Obránce Slovácka tak bude svému celku chybět na hřišti libereckého Slovanu. Stejný trest za nasbírané čtyři žluté karty mají Michal Ďuriš z Mladé Boleslavi a Franci Litsingi z Teplic.

ČTK
06.10.201408:12

Litsingi, Ďuriš a Kukol vynechají příští kolo

Konžan Francis Litsingi z Teplic a slovenští fotbalisté Michal Ďuriš z Mladé Boleslavi s Vladimírem Kukolem z Jihlavy dostali v 10. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Budou tak svým týmům chybět v příštím zápase nejvyšší soutěže po reprezentační přestávce.

ČTK
29.09.201409:45

Jarolím: Zápas mohl skončit jinak než 0:0

Podruhé za sebou neinkasovala Mladá Boleslav, po výhře 3:0 nad Teplicemi si přivezla bezbrankovou remízu z Liberce. "Zápas mohl skončit jinak než 0:0, na obou stranách byly šance. Liberec jich možná měl víc v prvním poločase, kdy nás dvakrát proti Ďubkovi a jednou proti Šuralovi podržel brankář Hruška. Druhý poločas chtěl Slovan vyhrát, my taky. Myslím, že jsme měli dobré situace na to, abychom ten zápas rozhodli. Bohužel proti byl domácí gólman, který své mužstvo podržel. Soupeř měl spoustu standardek, které byly nebezpečné. Za druhý poločas mě mrzí, že jsme nevyhráli. V něm jsme předvedli asi nás nejlepší výkon na hřištích soupeřů," hodnotil trenér Karel Jarolím.

ČTK
23.09.201409:12

Pohár FAČR pokračuje osmifinálovými zápasy

Dvěma úvodními osmifinálovými zápasy dnes pokračuje Pohár FAČR. Jeden z nich přinese souboj prvoligových celků, Jablonec v něm od 17:00 přivítá rozjeté Bohemians 1905. O půl hodiny dříve začne utkání Viktorie Žižkov s Mladou Boleslaví.

ČTK
10.08.201422:20

Jarolím: Únava se mohla projevit

Mladá Boleslav dnes jen remizovala v Hradci Králové a její trenér Karel Jarolím nebyl s výsledkem spokojený. "Hráli jsme šestý zápas v sedmnácti dnech, únava se mohla projevit. Ale některé situace, i když jsou unavení, musí hráči vyřešit jinak," uvedl Jarolím.

ČTK
08.08.201410:14

Jarolím: Chtěli jsme uhrát lepší výsledek

Mladá Boleslav prohrála i druhé utkání s Lyonem a do dalšího předkola Evropyké ligy tím pádem logicky nepostoupila. "Už jsem avizoval, že jsme chtěli uhrát lepší výsledek než v prvním zápase. Škoda, že se zápas takhle vyvíjel. Lyon tam v druhém poločase měl nějaké situace, a když jsme to přečkali, podařilo se nám skóre srovnat. Bohužel druhou branku jsme inkasovali po naší útočné standardní situaci. Měli jsme balon pod kontrolou a nemělo by se stát, že bychom pustili soupeře do rychlého úniku," řekl po těsné porážce trenér Karel Jarolím.

ČTK
07.08.201422:21

Olympique Lyon - Mladá Boleslav 2:1

Výsledek dnešní odvety třetího předkola Evropské ligy: Olympique Lyon - Mladá Boleslav 2:1 (58. Lacazette, 89. N'Jie - 71. Milla z penalty), první zápas 4:1, postupuje Lyon.

31.07.201420:53

Mladá Boleslav - Olympique Lyon 1:4

Výsledek prvního utkání třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - Olympique Lyon 1:4 (66. Rosa - 9. a 47. Yattara, 36. Gonalons, 67. Umtiti).

24.07.201422:17

Mladá Boleslav suverénně postupuje dál

Výsledek odvety druhého předkola Evropské ligy: Široki Brijeg - Mladá Boleslav 0:4 (19. Skalák, 55. a 85. Ďuriš, 75. Rosa).

24.07.201419:55

Mladá Boleslav nastoupí se dvěma změnami

Sestavy dnešní odvety 2. předkola Evropské ligy: Široki Brijeg: Soldo - Čorič, Brekalo, Laštro, Markovič - Landeka, Pehar - Peko, Wagner, Zakarič - M. Marič; Mladá Boleslav: Hruška - Bořil, Navrátil, Smejkal, Rosa - Šisler, Ščuk - Skalák, Magera, Štohanzl - Ďuriš.

ČTK
22.07.201408:50

Lalković by měl posílit Mladou Boleslav

Jednu posilu z Britských ostrovů podle všeho přivítá ambiciózní Mladá Boleslav, která má zájem o Milana Lalkoviče, jemuž skončila smlouva v Chelsea. Slovenský reprezentant do 21 let pravidelně putoval po hostováních, minulou sezónu odehrál za třetiligový anglický Walsall, kde se šestkrát zapsal do střelecké listiny.

profutbal.sk
18.07.201409:11

Čtyři české kluby budou v pohárovém osudí

Čtveřice českých klubů bude dnes v poledne ve hře, až se bude ve švýcarském Nyonu losovat třetí předkolo evropských pohárových soutěží. Jistou účast v něm má zatím jen Viktoria Plzeň, která byla zařazena přímo do třetího předkola Evropské ligy. Na dosah má postup i Sparta, která v Lize mistrů nastřílela Levadii Tallinn sedm branek. Mladá Boleslav a Liberec budou muset v odvetách příští týden ještě tvrdě bojovat.