FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Expres Zprávy

01.10.202012:01

Karviná měla kopat penaltu

Sudí Alex Denev ve víkendovém utkání 5. kola první ligy proti Mladé Boleslavi poškodil fotbalisty Karviné. Slezský tým měl ve 30. minutě za stažení ve vápně po přímém kopu zahrávat penaltu, uvedla v komuniké komise rozhodčích Fotbalové asociace ČR. Zápas, kterému neasistoval videorozhodčí, skončil bez branek. V dalších situacích 5. kola podle komise rozhodčí chybu neudělali. V zápase Slavie se Slováckem Pavel Franěk správně v druhé minutě nařídil penaltu ve prospěch Pražanů a poté dobře neuznal po spolupráci s asistenty dvě branky domácích kvůli ofsajdu. V duelu Plzně s Brnem zase sudí Ondřej Ginzel po přezkoumání situace na videu správně odpískal v 53. minutě pokutový kop pro Západočechy. Nechyboval ani Pavel Julínek, když v zápase Teplic s Ostravou v 35. minutě nechal pokračovat ve hře poté, co se domácí dožadovali penalty. V Jablonci, kde hrála Opava, videorozhodčí Jan Petřík správně doporučil v 37. minutě uznat gól domácího Tomáše Hübschmana, neboť o ofsajd nešlo.

ČTK
10.09.202016:16

Mladá Boleslav zaplatí 150 tisíc korun

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace udělila Mladé Boleslavi pokutu 150 tisíc korun. Důvodem je rasistické chování fanoušků vůči zlínským hráčům tmavé pleti. Kvůli nevhodnému chování příznivců byly finančně potrestány i další tři prvoligové kluby. Část mladoboleslavských diváků začala ve druhém poločase na hostující hráče bučet, načež rozhodčí Jiří Houdek kvůli tomu přerušil zápas. Uklidnit příznivce se snažil i mladoboleslavský záložník Ondřej Zahustel.

ČTK
28.08.202015:54

Michal Škoda bude nastupovat za Mladou Boleslav

Útočník Michal Škoda posílil Mladou Boleslav. Středočeši o jeho příchodu informovali na svém webu, detaily smlouvy ale nezveřejnili. Dvaatřicetiletý Škoda v minulé sezoně působil v Příbrami, ale po vypršení smlouvy v klubu skončil. V minulosti nastupoval i za norský Lilleström, Žižkov a v první lize za Brno a České Budějovice. Celkově ve 148 utkáních nejvyšší soutěže vstřelil 36 branek.

ČTK
22.08.202023:04

Mladá Boleslav měla negativní testy

Kontrolní testy hráčů Mladé Boleslavi na covid-19 byly negativní. Středočeši tak mohou nastoupit k nedělnímu úvodnímu ligovému utkání sezony na hřišti Bohemians Praha 1905. Boleslavští dnes v poledne informovali o pozitivním koronavirovém nálezu u jednoho z hráčů širšího kádru. Opakované náběry ale podle klubového webu dopadly s negativním výsledkem, což potvrdila i Ligová fotbalová asociace.

ČTK
22.08.202015:49

Druhé testy Bohemians jsou v pořádku

Kontrolní testy u hráčů Bohemians Praha 1905, kteří v pátek informovali o čtyřech případech nového typu koronaviru v týmu, byly negativní. "Klokani" jsou nyní připraveni nastoupit k nedělnímu utkání prvního kola nové ligové sezony s Mladou Boleslaví. Pražský klub, který měl být původně v pětidenní izolaci, informoval o výsledcích na sociální síti twitter. Nyní musí Bohemians 1905 počkat, jak dopadnou dodatečné testy v Mladé Boleslavi, která měla jednoho pozitivně testovaného.

30. Túlio, 34. Drchal, 65. Ikaunieks.
Sestava Mladé Boleslavi: Mikulec - Jakub Klíma, Tatajev (82. Šimek), Mazuch (46. Gabriel), Fulnek (82. Douděra) - Túlio (71. Kulhánek), Janošek (62. Ikaunieks) - Zahustel (71. Mašek), Budínský, Jiří Klíma (71. Křapka) - Drchal (46. Mešanović). Trenér: Weber.

ČTK
10.08.202021:29

Wágner odchází na Kypr

Útočník Tomáš Wágner opouští Mladou Boleslav a odchází do kyperské ligy. Stal se posilou celku Nea Salamis, kde podepsal smlouvu na příští sezonu. Informaci potvrdil na Twitteru jeho agent David Zíka.

twitter.com
08.08.202013:34

FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:2

FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 2:2 (1:0).
Branky:
32. Jiří Klíma, 90. Fulnek - 61. Csáno, 83. Králíček.
Sestavy:
M. Boleslav:
Mikulec - Jakub Klíma, Gabriel (64. Douděra), Mazuch (46. Tatajev), Fulnek - Janošek, Budínský (64. Kulhánek) - Zahustel (64. Túlio), Mešanovič (46. Křapka), Jiří Klíma (64. D. Mašek) - Drchal (64. Ikaunieks). Trenér: Weber.
Liberec: Nguyen (46. Vliegen) - Koscelník, Kačaraba, Tijani (60. Černický), Fukala (46. Kosek) - Pešek (70. Králíček), Adekuoroye, Mara (46. Barac), Mosquera (58. Šulc) - Matoušek (46. Csáno), Hilál (32. Rondič). Trenér: Hoftych.

ČTK
01.08.202014:56

Mladá Boleslav - Třinec 2:3

Mladá Boleslav - Třinec 2:3 (2:1)
Branky:
8. D. Mašek z pen., 24. Hönig - 13. Omasta, 48. Puchel, 84. Steinhübel.
Sestava Mladé Boleslavi: Šeda (61. Lichtenberg) - Douděra, Gabriel, Šimek (61. Rudzan), Křapka - Kulhánek, Hönig - Ikaunieks, Krobot, D. Mašek - Wágner (61. Vlk). Trenér: Weber.

ČTK
01.08.202013:34

Mladá Boleslav - Třinec 4:2

FK Mladá Boleslav - Třinec 4:2 (3:1)
Branky:
1. Zahustel, 8. Budínský z pen., 45. Jiří Klíma, 78. Janošek - 28. Zlatohlávek, 50. Attah.
Sestava Mladé Boleslavi: Stejskal - Jakub Klíma, Tatajev, Mazuch, Fulnek - Janošek, Túlio (16. L. Mašek, 41. Snížek) - Zahustel, Budínský, Jiří Klíma - Drchal. Trenér: Weber.

11. srpna: Mladá Boleslav - Chrudim (Mladá Boleslav),
15. srpna: Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 (Mladá Boleslav).

ČTK
12.07.202020:33

Zasloužené vítězství domácích, uznal Weber

Mladá Boleslav v kvalifikaci o postup do Evropské ligy prohrála v Liberci a evropské poháry si nezahraje. "Zasloužené vítězství domácích, protože dokázali zrealizovat jednu útočnou akci, pokud nepočítám penaltu. My ani jednu. V některých fázích bojovala obě mužstva sama se sebou, ale utkání mělo tempo. Klobouk dolů před hráči obou týmů, že se dokázali ještě na konci sezony takhle vymáčknout. Chybělo tomu lepší finální řešení, v první půli ze strany domácích, v druhé ze strany nás. Až přišel moment, který utkání rozhodl - krásná brejková situace. Už jsme nedokázali reagovat. Byl jsem skoro přesvědčený, že přijde nějaká šance na vyrovnání, akorát jsem jich čekal víc. Na hráčích už bylo vidět, že sotva pletou nohama. Měli jsme tam dost vysokých hráčů, ale chybělo nám lepší řešení. Sezonu bych rozdělil na dvě části. Vynikající podzim, horší jaro," řekl po utkání mladoboleslavský kouč Jozef Weber.

ČTK
12.07.202018:52

Liberec postupuje do předkola EL

Výsledek kvalifikace o postup do EL: Liberec - Mladá Boleslav 2:0 (63. Pešek, 89. z penalty Mara).

03.06.202023:32

Krejčí a Rundić budou nuceně absentovat

Další dva hráči dostali v 27. kole první ligy osmou žlutou kartu v sezoně, která je vyřadí na nejbližší dva zápasy nejvyšší soutěže. Vynucený trest si odpykají sparťan Ladislav Krejčí a Milan Rundić z Karviné. Jedno kolo po čtyřech žlutých kartách vynechají Michal Hubínek z Mladé Boleslavi a opavský Václav Juřena.

ČTK
27.05.202009:33

Weber: Slavia vyhrála zaslouženě

Mladá Boleslav včera hostila Slavii a neuspěla, na domácí půdě padla 0:1. "Slavia vyhrála zaslouženě, protože ve většině utkání byla fotbalovější, dynamičtější a rychlejší. Přesto jsme tam i my měli pasáže, kdy jsme měli šance. Do utkání jsme se dostali hlavně ve druhé půli. Pokud chcete být se Slavií úspěšní, tak kromě Plzně a Sparty lze těžko předpokládat, že s ní někdo bude držet krok celé utkání. Je potřeba využít takových šancí jako v závěru prvního poločasu nebo ve druhé půli. V první půli jsem klukům vyčítal malou odvahu. Víme, že hrajeme proti lepšímu soupeři. Nemůže nás znervóznit, že víc drží balon. Mají kvalitní hráče, naopak my jsme odvahu v ofenzivě našli až ve druhé půli," řekl k duelu domácí kouč Jozef Weber.

Mladá Boleslav:
Šeda - Křapka, Jakub Klíma, Mazuch, Túlio - Hubínek (41. Wágner), Janošek (60. An Če-čun) - Ladra (76. Arroyo), Budínský, Fulnek - Jiří Klíma (69. Stránský). Trenér: Weber.
Bohemians: Le Giang - Köstl, Hůlka, Bederka - Dostál, Jindřišek, Hronek (28. Novák), Schumacher - Vaníček, Vodháněl - Pulkrab (64. Puškáč). Trenér: Klusáček.

ČTK
20.05.202017:10

Mladá Boleslav - Bohemians 1:1

FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 1:1 (1:1)
Branky:
32. Wágner - 18. Květ.
M. Boleslav: Stejskal (41. Mikulec) - Arroyo, Tatajev, Pudil, Rudzan - Zelený, Hönig - An Če-čun (41. Stránský), Robot (64. Auer), Auer (41. Grigorjan) - Wágner (41. L. Mašek). Trenér: Weber.
Bohemians: Valeš - Bartek, Krch, Šmíd, Podaný - Ljovin, Vacek (59. Novák) - Květ, Mosquera - Keïta (59. Nečas), Nečas (41. Osmančík). Trenér: Klusáček.

ČTK
19.05.202015:54

LFA potvrdila dva pozitivní testy

V prvním kole testování na koronavirus bylo u 32 klubů první a druhé české ligy provedeno 1442 testů a dva byly pozitivní. Jde o hráče Mladé Boleslavi a pražské Slavie. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace. Šéf Slavie Jaroslav Tvrdík na twitteru uvedl, že klub bude do čtvrtka v karanténě. V pátek se Pražané podrobí prvnímu kontrolnímu testu a v pondělí druhému. Pokud vyjdou negativně, chtějí úřadující mistři v úterý odehrát zápas s Mladou Boleslaví při návratu do restartované ligové sezony.

ČTK
18.05.202014:57

Jeden hráč Ml. Boleslavi má koronavirus

Sobotní testování hráčů české nejvyšší soutěže odhalilo koronavirus u jednoho z fotbalistů Mladé Boleslavi. Informaci přinesl server SeznamZprávy. Jméno redakce nezveřejnila. Zmíněný fotbalista s pozitivním testem je v karanténě. Zatím nebylo třeba, aby do ní museli i další hráči, u kterých nyní budou testy provedeny znovu.

seznamzpravy.cz
01.03.202021:38

Šest hráčů bude nuceně absentovat

Pět hráčů dostalo ve 23. kole první ligy čtvrtou žlutou kartu, která znamená trest na jeden zápas nejvyšší soutěže. Příští utkání budou muset vynechat plzeňský Jan Kopic, jablonecký Vojtěch Kubista, ostravský Jakub Pokorný, mladoboleslavský Tomáš Wágner a opavský René Dedič. Minimálně jeden soutěžní zápas si nezahraje sparťan Georges Mandjeck, který byl v zápase se Zlínem vyloučen.