FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Expres Zprávy

03.11.201908:59

Weber: Po takovém vývoji je remíza dobrá

Nerozhodně skončil souboj Olomouce s Mladou Boleslaví. Domácí vedli už o dvě branky, o náskok ovšem rychle přišli a hosté nakonec utrhli bod za výsledek 2:2. "Po takovém vývoji je remíza dobrá, v první půli jsme nestíhali, byli jsme všude pozadu. I když Sigma dala po přestávce druhý gól, tak dominantní jsme byli my a podařilo se nám rychle vyrovnat. Pomýšleli jsme pak na tři body, posílili útok, ale nakonec jsme byli rádi, že jsme ubránili jeden. Když to řeknu trochu s nadsázkou, tak to byla dnes bundesliga, ale bez divácké kulisy," řekl po utkání trenér hostí Jozef Weber.

ČTK
27.10.201918:18

Weber: Každá série jednou končí

Mladá Boleslav doma nestačila na Liberec a přišla o letošní neporazitelnost před vlastními fanoušky. "Každá série jednou končí. Bohužel dneska pro nás skončila série domácí neporazitelnosti. Paradoxně jsme si na to zadělali už první půli, kde jsme 25 až 30 minut podávali velice dobrý výkon a musím říct, že jsem na lávce až trnul hrůzou, co jsme nedokázali proměnit. Tušili jsme, že pokud z toho nepřijde branka, můžeme být ztrestáni, což je to nejhorší, co se nám mohlo stát proti poměrně rychlému mančaftu Liberce, který venku hraje na brejkové situace. O vstupu do druhé půle snad nemá cenu ani mluvit. Individuální akce Komličenka nás vrátila do utkání. Jak jsme šli do 1:2, věřil jsem, že to ještě otočíme. Bohužel přišla penalta od 'Buchiče', která to utkání uzavřela. Nejvíce, co zítra budu klukům vyčítat, je, že 60 minut bylo slušných a pak na nás padla rezignace, deka. Po třetí brance jsem neviděl na hřišti nikoho, kdo by věřil, že můžeme to utkání otočit, což mě dost mrzí, protože teď na podzim byly utkání, kdy jsme nepříznivý stav 0:2 dokázali zvrátit," řekl po utkání kouč Jozef Weber.

ČTK
06.10.201918:14

Těším se na reprezentační pauzu, řekl Weber

Mladá Boleslav zvládla i domácí zápas s Plzní a před vlastními fanoušky zůstává nadále stoprocentní. "Máme radost, že jsme výsledkově navázali na domácí podzimní utkání, že držíme sérii bez ztráty bodu. Dneska si dovolím tvrdit, že jsme doma narazili na podzim na nejtěžšího soupeře. Hlavně v první půli Plzeň rychle kombinovala, hlavně po ziscích jsme nebyli schopní se vyrovnat kvalitě Plzně. I proto jsem hráče nabádal, aby se uklidnili. Povedlo se nám to a ve druhé půli jsme přidali to, že jsme po zisku míče byli efektivní v dohrání situací. Byly tam krásné brejkové situace a vytěžili jsme z nich několik brankových příležitostí. Gól až v samém závěru. Těším se na reprezentační pauzu, protože tyhle góly v nastavení mě ničí," prohlásil po utkání trenér Jozef Weber.

ČTK
24.09.201913:52

Mladá Boleslav má posilu z Liverpoolu

Zajímavou posilu do svého kádru získala Mladá Boleslav. Na hostování přichází 19letý krajní obránce Anderson Arroyo Córdoba, český celek si kolumbijského fotbalistu vypůjčil z Liverpoolu.

fkmb.cz
23.09.201921:57

Liberci budou chybět tři hráči

Libereckému Slovanu budou kvůli čtyřem žlutým kartám v příštím kole první ligy chybět hned tři hráči, kapitán Radim Breite, Taras Kačaraba a Oscar. Stejný trest čeká v 11. kole i nejlepšího střelce soutěže, mladoboleslavského Nikolaje Komličenka, opavského Pavla Zavadila, teplického Tomáše Vondráška a Petra Reinberka ze Slovácka.

ČTK
14.09.201921:27

Boleslav vyrovnala nejvyšší výhru v sezóně

Mladá Boleslav rozstřílela v devátém kole nejvyšší soutěže Příbram 6:0 a vyrovnala nejvyšší triumf v sezoně. Stejným poměrem rozdrtil Jablonec doma ve třetím kole Slovácko.

ČTK
10.09.201910:10

Komličenko: Do zimy na sobě budu pracovat

Další měsíce v dresu Mladé Boleslavi před sebou má Nikolaj Komličenko. O ruského kanonýra se v létě zajímaly kluby z jeho vlasti a dlouho to vypadalo, že fotbalista změní prostředí, nakonec ale zůstal. "Do zimy na sobě budu pracovat, potřebuji se ještě v několika věcech zlepšit. A pak uvidíme," prohlásil.

sport-express.ru
02.09.201921:27

Gól Slovácka proti Boleslavi měl platit

Fotbalistům Slovácka byl upřen v sobotním utkání osmého kola první ligy proti Mladé Boleslavi regulérní gól. Podle komise rozhodčích ve 47. minutě asistent Miloš Vitner chybně signalizoval ofsajd při gólové střele Marka Havlíka z 20 metrů kvůli tomu, že Ondřej Šašinka v údajně v postavení mimo hru bránil ve výhledu brankáři Janu Šedovi. Na utkání nebyl videorozhodčí, který by sporný moment mohl objasnit. Slovácko vedlo od 31. minuty, ale v nastavení o výhru přišlo, když na konečných 1:1 vyrovnal Jiří Klíma. Domácí proti gólu protestovali, protože Klíma podle nich zahrál rukou, ale branka platila. Komise rozhodčích dnes vytknula hlavnímu sudímu Ondřeji Cieslarovi, že za protesty a vstup na hřiště po zápase neudělil červenou kartu trenérovi Slovácka Martinu Svědíkovi.

ČTK
31.08.201922:06

Komličenko má namířeno do CSKA

Nikolaj Komličenko podle všeho nakonec přece jen opustí českou nejvyšší soutěž. Útočník Mladé Boleslavi by měl přestoupit do CSKA Moskva za 2,65 milionu eur. Část peněz by měl dostat také ruský Krasnodar, odkud Komličenko do Boleslavi přestoupil.

sport.ru
15.08.201919:47

V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl

Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.

15.08.201917:59

Základní sestava Mladé Boleslavi

Základní sestava Mladé Boleslavi pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti FCSB: Šeda - Křapka, Takács, Pudil, Túlio - Bucha, Hubínek, Matějovský, Ladra - Wágner, Mešanovič.

08.08.201922:26

Boleslav uhrála v Rumunsku remízu 0:0

Výsledek prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy: FCSB - Mladá Boleslav 0:0.

08.08.201921:17

V Rumunsku zatím branka nepadla

Poločasový výsledek prvního zápasu třetího předkola Evropské ligy: FCSB - Mladá Boleslav 0:0.

06.08.201912:38

Komličenka se chystá koupit Lokomotiv

O klíčového hráče zřejmě brzy přijde Mladá Boleslav. Z klubu podle očekávání odejde kanonýr Nikolaj Komličenko, o něhož se vážně zajímá Lokomotiv Moskva, ten by měl zaplatit tři a půl milionu eur. Pro útočníka pak chystá kontrakt s ročním platem 1,2 milionu eur.

01.08.201922:31

Mladou Boleslav čeká FCSB

Fotbalisté Mladé Boleslavi si ve třetím předkole Evropské ligy zahrají s rumunským týmem FCSB. Někdejší Steaua Bukurešť v domácí odvetě druhého předkola sice podlehla Alaškertu Jerevan 2:3, ale díky úvodnímu vítězství 3:0 z Arménie postoupila. Boleslavští, kteří ve druhém předkole vyřadili kazašský celek Ordabasy Šymkent, otevřou souboj s FCSB příští čtvrtek v Rumunsku, domácí odvetu sehrají o týden později.

ČTK
01.08.201917:59

Mladá Boleslav postoupila do 3. předkola EL

Výsledek odvetného zápasu 2. předkola Evropské ligy: Ordabasy - Mladá Boleslav 2:3 (45. Ščetkin, 56. z penalty Diakhate - 8. Matějovský, 32. z penalty Komličenko, 47. Mešanović), první zápas 1:1, postupuje Mladá Boleslav.

01.08.201916:48

Mladá Boleslav vede na půdě Ordabasy

Poločasový výsledek odvetného zápasu 2. předkola Evropské ligy: Ordabasy - Mladá Boleslav 1:2 (45. Ščetkin - 8. Matějovský, 32. z penalty Komličenko), první zápas 1:1.

25.07.201921:43

Výsledek pro nás není ideální, přiznal Weber

Úvodní zápas 2. předkola Evropské ligy podle představ nezvládla ani Mladá Boleslav, která doma remizovala 1:1 s Ordabasy Šymkent. "Výsledek pro nás není optimální, asi jsme to všichni viděli, ale nemůžu říct, že bych byl s mužstvem nespokojený. Hlavně v první půli jsme si vytvářeli dostatek příležitostí po stranách. Bohužel přišla nešťastná chvíle odpískaného faulu. Prohrávali jsme a pak to pro nás bylo složitější. Jsem rád, že už do poločasu jsme se vrátili do utkání. Bohužel ve druhém poločase jsme převahu nezužitkovali druhým gólem. Proto šance do odvety zůstávají otevřené pro obě mužstva," řekl domácí kouč Jozef Weber.

ČTK
25.07.201920:54

Mladá Boleslav uhrála doma remízu

Výsledek úvodního zápasu 2. předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - Ordabasy 1:1 (45+2. Komličenko - 21. Mehanović).

25.07.201919:47

MB po poločase hraje nerozhodně

Poločasový výsledek úvodního zápasu 2. předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - Ordabasy 1:1 (45+2. Komličenko - 21. Mehanović).