FK Mladá Boleslav Česko - FK Mladá Boleslav - Expres Zprávy

24.06.202111:01

Karvinou posílil obránce Křapka

Fotbalisty Karviné posílil po vypršení smlouvy v mateřské Mladé Boleslavi obránce Antonín Křapka. Sedmadvacetiletý důrazný zadák podepsal v novém působišti dvouletý kontrakt. "Velkou roli v mém příchodu hrál trenér Weber, který mě vedl v Boleslavi. Odchod nebyl jednoduchý, ale po třinácti letech přišel čas na změnu, proto jsem tady," uvedl na karvinském webu Křapka, jenž má na kontě 81 prvoligových zápasů a dva vstřelené góly.

ČTK
16.06.202111:03

Mladá Boleslav získala útočníka Filu

Mladá Boleslav získala z Brna osmnáctiletého útočníka Daniela Filu. Středočeši uplatnili na talentovaného hráče výstupní klauzuli. Podle webu Zbrojovky odešel Fila za ještě výhodnějších podmínek, než klauzule stanovovala. Fila v minulé sezoně v první lize debutoval a v 21 zápasech zaznamenal po jednom gólu a asistenci. Ani on však nezabránil sestupu brněnského týmu.

14. července: M. Boleslav - Varnsdorf (17:00),
17. července: M. Boleslav - Žižkov (17:00).

07.04.202117:05

Teplice si zahrají semifinále MOL Cupu

Čtvrtfinále českého poháru MOL Cupu:
FK Teplice - FK Mladá Boleslav 2:1 (1:0)
Branky:
14. a 65. z pen. Moulis - 52. Takács z pen. Rozhodčí: Lerch - Hájek, Matoušek. ŽK: Řezník, Dancák (oba Boleslav). Bez diváků.
Sestavy:
Teplice:
Čtvrtečka - Hyčka, Gabriel, Knapík, Droehnle - Kodad (86. Vachoušek), Jukl, Trubač (86. Ljevakovič), Moulis (79. Černý) - Žitný (90. Mareček) - Vukadinovič (90. Kováč). Trenér: R. Kučera.
Mladá Boleslav: Šeda - Řezník (75. Douděra), Křapka, Takács, Preisler - Dancák - Malínský (46. Budínský), Skalák (46. Ladra), L. Mašek (46. Matějovský), Zmrhal - Drchal (75. Škoda). Trenér: Jarolím.

ČTK
26.03.202117:07

Mladá Boleslav postoupila přes Slovácko

Osmifinále českého poháru MOL Cupu:
Mladá Boleslav - Slovácko 4:2 po prodloužení (2:2, 0:1)
Branky:
49. Ladra, 85. Preisler, 103. Zmrhal, 109. Budínský - 34. Jurečka, 72. Kalabiška. Rozhodčí: Matějček - Novák, Slavíček.
Sestavy:
M. Boleslav:
Šeda - Řezník (80. Škoda), Šimek (91. Jakub Klíma), Křapka - Skalák (67. Fulnek), Takács (44. Jirásek, 67. Budínský), Matějovský, Zmrhal, Preisler - Ladra, Jiří Klíma (106. Douděra). Trenér: Jarolím.
Slovácko: Nemrava - Reinberk (91. Kubala), Hofmann, Srubek, Divíšek (67. Kalabiška) - Havlík, Daníček - Jurečka (67. Petržela), Sadílek, Navrátil (113. Polášek) - Cicilia (67. Kliment). Trenér: Svědík.

ČTK
28.02.202116:13

Mladá Boleslav vyhrála po 12 kolech

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili doma v 21. ligovém kole Karvinou 2:0 a v nejvyšší soutěži zvítězili poprvé od loňského listopadu a po 12 zápasech. Trenér Karel Jarolím se po návratu na lavičku Středočechů na 11. pokus dočkal první ligové výhry.

ČTK
24.02.202119:31

Jarolím: Naše dlouhá série je frustrující

Mladá Boleslav opět nevyhrála, tentokrát odjíždí bez bodu ze Zlína a zůstává v sestupovém pásmu. "Nemůžu říct, že by soupeř měl nějakou větší příležitost. V podstatě se snažil přizpůsobit hru terénu. Už v první půli jsme měli stoprocentní šancí Michalem Škodou, který pak zazdil i další tutovku v době, kdy jsme mohli odpovědět na vedoucí gól. U prvního gólu Zlína to byla triviální chyba gólmana (Diviše). Pro nás bylo složité se nějak prokombinovat do šance. Druhá branka rozhodla, nám se povedlo jen zkorigovat. Naše dlouhá série je frustrující. Nemohu ani slušnými slovy popsat, co cítím," řekl po utkání mladoboleslavský trenér Karel Jarolím.

ČTK
05.02.202118:24

Janošek míří do Zlína

Záložník Dominik Janošek by měl do konce této sezony hostovat ve Zlíně. Kmenový hráč Viktorie Plzeň působil od ledna 2020 v Mladé Boleslavi, za kterou ještě v týdnu odehrál dohrávku proti Olomouci. Informace o přesunu přinesl isport.cz

isport.cz
05.02.202116:46

Skalák se vrací do Boleslavi

Mladá Boleslav podle deníku Sport získá další posilu pro jaro. Do klubu se po šesti letech vrací záložník Jiří Skalák. V anglickém Millwallu se mu v poslední době nedařilo dostat do sestavy. V celé sezoně nastoupil jen do tří zápasů.

isport.cz
05.02.202115:30

Houska mimo hru na 2-3 týdny

Fotbalistům Olomouce bude podle klubového webu dva až tři týdny chybět záložník David Houska. Sedmadvacetiletého hráče surovým faulem zranil mladoboleslavský kapitán Marek Matějovský v úterní dohrávce 17. kola první ligy (1:1). Matějovský už v šesté minutě podrážkou kopačky zasáhnul Houskovu holeň, ale od rozhodčího Alexe Deneva dostal pouze žlutou kartu, přestože si sudí prohlédl situaci na videu. Olomoucký záložník s krvavým zraněním ze hry odstoupil v poločasové přestávce. Disciplinární komise LFA s devětatřicetiletým Matějovským zahájila řízení.

ČTK
01.02.202120:29

Zmrhal hostem v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav získala výraznou posilu. Středočeský celek se s Brescií Calcio dohodl na půlročním hostování Jaromíra Zmrhala.

fkmb.cz
01.02.202114:59

O Zmrhala prý usiluje Mladá Boleslav

Bývalý slávista Jaromír Zmrhal by se mohl vrátit do české ligy. Podle italských médií o něj usiluje Mladá Boleslav. Zmrhal by tam mohl z Brescie hostovat do konce sezony.

gianlucadimarzio.com
09.01.202115:18

Mladá Boleslav - Bohemians 0:2

Přípravné utkání (hráno na 3x 40 minut):
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 0:2 (0:0, 0:1)
Branky:
50. Vaníček, 86. Puškáč z pen.
M. Boleslav: Šeda (81. Diviš) - Douděra (100. L. Mašek), Křapka (73. Glöckner), Šimek (73. Janošek), Preisler (73. Alhassan) - Jirásek (73. Omale), Pech (73. Bankole) - Graiciar (73. Dufek), Ladra (73. Budínský), Drchal (7. L. Mašek, 73. Langhamer) - Jiří Klíma (73. Škoda). Trenér: Karel Jarolím.
Bohemians: Le Giang (80. Kouba) - Dostál (80. Lehovec), Bederka (60. Krch), Hůlka (60. Vondra), Kosek (60. Osmančík) - Vaníček (60. Vacek), Jindřišek (60. Ljovin), Hronek (60. Květ), Novák (60. Vodháněl) - Pulkrab (41. Nečas, 99. Novák), Necid (60. Puškáč). Trenér: Luděk Klusáček.

ČTK
08.01.202111:25

Pernica a Řezník na odchodu z Plzně

Viktorii Plzeň by měli během tohoto přestupového období formou půlročního hostování opustit Luděk Pernica a Radim Řezník. Prvně jmenovaný se má vrátit do Brna, zatímco odchovance Baníku Ostrava chce Mladá Boleslav.

isport.cz
05.01.202116:12

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 4:1

Přípravné utkání:
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 4:1 (2:0).
Branky:
15. Graiciar, 26. Jiří Klíma, 74. Jirásek, 79. Drchal - 75. Mužík.
Sestavy:
I. poločas:
Šeda - Graiciar, Křapka, Šimek, Mazáň - Budínský, Pech - Douděra, Ladra, Preisler - Jiří Klíma.
II. poločas: Šeda - L. Mašek, Křapka, Glöckner, Alhassan - Omale, Janošek - Dufek, Jirásek, Škoda - Drchal. Trenér: Jarolím.
Pardubice:
I. poločas:
Letáček - Prosek, Šejvl, Hušek, Čelůstka - Tischler, Hlavatý, Jeřábek, Solil, Pfeifer - Petráň.
II. poločas: Letáček - Surzyn, Toml, Čihák, Sláma - Kostka, Hlavatý, Jeřábek, Solil, Pfeifer - Mužík. Trenér: Novotný.

ČTK
03.01.202111:46

Preisler bude hostovat v Mladé Boleslavi

Fotbalisty Mladé Boleslavi posílil obránce Dominik Preisler. Patnáctý tým prvoligové tabulky získal pětadvacetiletého zadáka na půlroční hostování z druholigové Dukly Praha a součástí dohody je i opce na přestup. Na twitteru o tom informovala hráčova agentura Chovanec Sport Agency. Preisler má dosud v lize na kontě v dresu Dukly 34 startů a čtyři vstřelené branky. V minulosti hrával i za druholigovou Jihlavu a třetiligový Benešov.

ČTK
19.12.202019:14

Hrajeme naivně a málo agresivně, řekl Jarolím

Mladá Boleslav znovu prohrála, tentokrát v Liberci a může se propadnout do sestupového pásma. "Nehodnotí se mi dobře po výsledku 3:0. Věděli jsme, v čem je Liberec silný. Hrajou hodně na brejkové situace, jsou nepříjemní v napadání při presinku. Myslím si, že průběh utkání ovlivnila poměrně brzy inkasovaná branka. Liberec se dostal do vedení a další dvě branky jsme inkasovali po naivních ztrátách ve středu hřiště. Nejdříve z rohu na 2:0 a třetí branka jak přes kopírák, akorát že jsme udělali hloupou penaltu a výsledek to jenom dovršil. Hrajeme naivně a jako mužstvo málo agresivně. V hodně soubojových situacích má soupeř navrch a z toho pramení nepříjemné situace před naší brankou," hodnotil po utkání mladoboleslavský trenér Karel Jarolím.

ČTK
08.11.202019:41

Prohráli jsme zaslouženě, přiznal Weber

Mladá Boleslav prohrála na Slavii, které potřetí v řadě podlehla výsledkem 0:1. "Slavia to po výtečném výkonu ve čtvrtek proti Nice zvládla vítězně i dnes, bohužel zaslouženě pro nás. Potřetí v řadě jsme se Slavií prohráli 0:1, není to příjemné. Vždy s tímto soupeřem saháme po bodu. Minule jsme tu zahodili penaltu, dnes jsme také neuspěli. První poločas byla Slavia lepší. My jsme hráli ustrašeně, to, co nám nesvědčí, velmi málo náběhů. Pokračovalo to i po gólu. Do druhé půle jsme to postově i systémově prostřídali, zdálo se nám, že z toho tříobráncového nebo pětiobráncového rozestavení se dostáváme málo dopředu. Druhá půle byla určitě lepší, ale s tak kvalitním soupeřem si těžko můžeme vytvořit více šancí. Jednu jsme měli zužitkovat, ale nedokázali jsme to dohrát do střely na branku. V takovém utkání musíte podat maximální výkon, což se nám úplně nepodařilo v první půli, mít při šancích Slavie štěstí a něco využít. To se nepovedlo, proto jsme zaslouženě prohráli. Nerozehranost rozhodně nebyla hlavní příčinou dnešní porážky," řekl po utkání mladoboleslavský kouč Jozef Weber.

ČTK
08.10.202018:23

Boleslav postoupila na penalty

3. kolo českého fotbalového poháru MOL Cupu:
Chrudim - Mladá Boleslav 1:1 po prodl. (1:1, 1:0), na pen. 6:7.
Branky:
14. Ju Kang-hjon z pen. - 64. Budínský. Rozhodující penaltu proměnil Douděra.
Ml. Boleslav: Markovič - Gabriel (46. D. Mašek), Šimek, Křapka - Fulnek, Túlio (104. Langhamer), Budínský, Kulhánek, Zahustel - Škoda, Graiciar (91. Douděra). Trenér: Weber.

ČTK
06.10.202008:53

Hubínek si zahraje druhou polskou ligu

Ani jednu minutu letos neodehraje za Mladou Boleslav Michal Hubínek. Záložník se stěhuje do Polska, na hostování ho získal klub Termalica Nieciecza.