FC Zlín Česko - FC Zlín - Expres Zprávy

21.08.202119:25

Je to pro nás krutý výsledek, řekl Jelínek

Zlín nenavázal na předchozí dvě výhry a doma poměrem 1:4 prohrál s Olomoucí. "Je to pro nás hodně krutý výsledek. V prvním poločase jsme se moc nedostávali do kombinace, museli jsme čelit pestré hře soupeře, po přestávce přinesl oživení Hrubý, ale přišel druhý gól v naší síti, na který jsme zareagovali snížením. Pak jsme byli lepším týmem, vytvořili jsme si řadu příležitostí k vyrovnání, ale zlomil to třetí gól po ojedinělém brejku. Hosté vystřelili čtyřikrát na bránu a dali z toho čtyři góly. Musím zopakovat, že je to pro nás kruté," řekl zlínský trenér Jan Jelínek.

23. Vraštil - 4. Zavadil z pen.
Sestava Zlína: Dostál - Vraštil, Kolář (41. Cedidla), Procházka, Matejov (46. Simerský) - Dramé (81. Nečas), Hrubý (72. Tkáč), Hlinka (73. Janetzký), Čanturišvili (46. Conde) - Reiter (81. Hrdlička), Poznar (72. Fantiš). Trenér: Jelínek.

ČTK
12.07.202111:10

Čanturišvili prodloužil ve Zlíně

Zlín se může i nadále spoléhat na Vachtanga Čanturišviliho. Fastav s gruzínským záložníkem, jenž měl namířeno do zahraničí, prodloužil smlouvu do roku 2023.

isport.cz
12.07.202110:30

Zlínu se vrátil záložník Conde

Cheick Conde je opět k dispozici Fastavu Zlín. Guinejský záložník se vrátil z Afriky, kam byl na začátku března vyhoštěný z Česka kvůli propadlému pasu.

isport.cz
10.07.202112:27

Fastav Zlín - Prostějov 2:2

Přípravné utkání v Luhačovicích:
Fastav Zlín - Prostějov 2:2 (2:2).
Branky:
13. Kolář, 33. Matejov - 10. Žák, 34. Kušej.
Sestava Zlína: Rakovan (46. Šiška) - Vraštil (46. Cedidla), Kolář, Procházka (46. Simerský), Matejov (60. Nečas) - Dramé (46. Tkáč), Hrubý (60. Janetzký), Hlinka (60. Martínez), Čanturišvili (46. Hrdlička) - Reiter (60. Bobčík), Poznar (60. Fantiš). Trenér: Jelínek.

I. poločas:
Šiška - Vraštil, Kolář, Simerský, Nečas - Hrdlička, Tkáč, Hlinka - Dramé, Martínez, Bobčík.
II. poločas: Dostál - Fillo, Cedidla, Procházka, Nečas - Dramé, Hrubý, Cabadaj, Čanturišvili - Janetzký, Poznar. Trenér: Jelínek.

ČTK
30.06.202121:58

Slovan Bratislava - Fastav Zlín 1:1

Slovan Bratislava - Fastav Zlín 1:1 (0:1).
Branky:
61. De Marco - 33. Poznar.
I. poločas:
Dostál - Fillo, Vraštil, Procházka, Matejov - Reiter, Hlinka, Hrubý, Fantiš - Janetzký, Poznar.
II. poločas: Rakovan - Matejov (68. Bobčík), Simerský, Vraštil (68. Kolář), Cedidla - Čanturišvili, Hrubý (60. Hrdlička), Hlinka, Reiter - Martínez, Poznar (68. Nečas). Trenér: Jelínek.

ČTK
26.06.202113:28

Zlín - Uničov 5:1

Fastav Zlín - Uničov 5:1 (1:1)
Branky:
36. Poznar, 52. Hrdlička, 62. Čanturišvili, 71. Tkáč, 90. Bobčík - 35. Krč z pen.
Sestavy Zlína:
I. poločas:
Rakovan - Fillo, Kolář, Procházka, Nečas - Fantiš, Hlinka, Hrubý, Dramé - Reiter, Poznar.
II. poločas: Šiška - Vraštil, Cedidla, Simerský, Matejov - Hrdlička, Tkáč, Janetzký, Čanturišvili - Pedrito, Bobčík. Trenér: Jelínek.

Zlín prodloužil s Procházkou

Václav Procházka bude i v příští sezóně hráčem Fastavu Zlín. Obě strany se dohodly na ročním prodloužení smlouvy.

isport.cz
05.06.202109:10

Nešický by mohl zamířit do Zlína

Liberci se z hostování v Opavě vrátí Aleš Nešický, který však zřejmě obratem znovu odejde. Zájem o devětadvacetiletého záložníka projevil Zlín.

isport.cz
08.02.202114:48

Slaměna přestoupil ze Zlína do Olomouce

Patrik Slaměna se nedohodl na nové smlouvě se Zlínem a přestoupil do Olomouce, s níž podepsal kontrakt do konce června 2025. Kluby o tom informovaly na svých webech. "Nedohodli jsme se na prodloužení smlouvy. Hráč se rozhodl pro pokračování ve své kariéře mimo náš klub," řekl generální manažer Zlína Zdeněk Grygera. Slaměna si ve Zlíně připsal 13 ligových startů, v nichž neskóroval. Minulou sezonu hostoval v druholigovém Prostějově. "Přivádíme mladého perspektivního hráče, který má zkušenosti z mládežnických reprezentací. Věříme, že se v našem týmu brzy adaptuje a ukáže svůj potenciál," prohlásil sportovní manažer Hanáků Ladislav Minář.

ČTK
05.02.202114:30

Zlín bude dohrávat ještě v únoru

Zlín sehraje prvoligové zápasy v Liberci a doma s Mladou Boleslaví v náhradních termínech ve středu 17., respektive 24. února. Utkání byla odložena, protože "Ševci" kvůli nákaze koronavirem v týmu z rozhodnutí krajské hygienické stanice museli do karantény. Ligová fotbalová asociace o termínech informovala v tiskové zprávě. Duel 17. kola v Liberci byl původně na programu v neděli 31. ledna, Zlín měl Boleslav přivítat tuto sobotu v rámci 18. kola. Východomoravské mužstvo je na třináctém místě neúplné tabulky. Zlínští měli problémy už minulou středu při dohrávce 12. kola s pražskou Slavií, při níž trenér Bohumil Páník postrádal ze zdravotních důvodů sedm hráčů. V oslabené sestavě utrpěli s obhájcem titulu debakl 2:6. V Liberci budou "Ševci" hrát od 14:00 a s Mladou Boleslaví od 16 hodin.

ČTK
23.01.202119:47

Baník se hněval kvůli penaltě

Ostravský Baník remizoval ve Zlíně 1:1 a jeho trenér Luboš Kozel se hodně zlobil kvůli pokutovému kopu, ze kterého domácí na konci prvního poločasu vyrovnali. "Vyrovnání asi ve vzduchu viselo, ale inkasovali jsme z vymyšlené penalty, což mě mrzí," mínil Kozel. "Já to viděl z 80 metrů. Je tam hlavní rozhodčí, když neví, má se poradit s videorozhodčím. Víc to nebudu komentovat," řekl domácí kouč Bohumil Páník.

ČTK
09.01.202116:09

Zlín - Líšeň 3:1

Fastav Zlín - Líšeň 3:1 (1:0)
Branky:
25. Fantiš, 80. Chwaszcz, 84. Dramé - 90. Skočovský.
Sestava Zlína: Dostál - Procházka (60. Vraštil), Buchta (60. Simerský), Kolář (60. Slovák) - Cedidla (60. Matejov), Conde, Slaměna (46. Hlinka), Janetzký (60. Hrdlička) - Fantiš (46. Dramé), Jawo (60. Chwaszcz), Poznar (60. Toutou). Trenér: Bohumil Páník.

ČTK
06.01.202113:11

Fastav Zlín - Blansko 4:1

Fastav Zlín - Blansko 4:1 (0:0).
Branky:
63. Toutou, 65. Fantiš, 72. Dramé, 76. Hrdlička - 74. Harba.
I. poločas:
Rakovan - Procházka, Buchta, Kolář - Cedidla, Conde, Slaměna, Janetzký - Dramé, Jawo, Poznar.
II. poločas: Rakovan (69. Šiška) - Slovák, Vraštil, Simerský - Cedidla (69. Kolář), Conde (69. Janetzký), Slaměna (69. Dramé), Hrdlička - Fantiš, Chwaszcz, Toutou. Trenér: Páník

ČTK
16.12.202010:18

Zlín se Slavií oficiálně odložen

Ligová fotbalová asociace na základě informací Hygienické stanice hlavního města Prahy odložila duel mezi pražskou Slavií a Zlínem. Důvodem je uvalení karantény na celý pražský tým po zjištění vyššího počtu pozitivních testů na koronavirus.

Twitter @LFA
08.12.202018:33

Poznar nebude hrát proti Slavii

Zlínský útočník Tomáš Poznar vynechá kvůli disciplinárnímu trestu za čtyři žluté karty a vyloučení v pátečním utkání s Jabloncem příští dva zápasy první fotbalové ligy. Zmešká tak sobotní duel v Příbrami a zápas s pražskou Slavií příští středu.

ČTK
30.11.202014:40

Utkání Zlína s Jabloncem se odehraje v pátek

Zápas 10. kola první ligy mezi Zlínem a Jabloncem se bude hrát už tento pátek místo soboty. Není jisté, zda se původně plánovaná předehrávka Bohemians 1905 - Pardubice v pátečním termínu uskuteční. Pražský tým je totiž v karanténě po pozitivních koronavirových testech. Ligová fotbalová asociace (LFA) kvůli nákaze covidem u "Klokanů" už odložila utkání devátého kola Jablonec - Bohemians 1905 a momentálně čeká na vývoj epidemické situace ve vršovickém klubu.

ČTK
29.11.202008:14

V lize jsem tak rychlý gól nedal, řekl Poznar

Zlín potvrdil dobrou formu v Karviné, kde oba góly Fastavu vstřelil Tomáš Poznar. "Ten vstup byl famózní. Nepamatuji si, že bych dal dva tak rychlé góly. Naposledy jsem tak rychlý gól dal ve druhé lize, ale určitě ne už ve 35. sekundě. V lize jsem určitě v první minutě gól ještě nedal," řekl Poznar, který má v sezóně na kontě pět ligových branek.