Skupina E: Trinity Zlín - Zbrojovka Brno 0:2 (0:1)
Sestavy:
Zlín:
I. poločas:
Dostál - Reiter, Didiba, Jura, Bartošák - Vukadinovič, Kulíšek, Janetzký, Hellebrand, Dramé - Kovinič.
II. poločas: Dostál - Polášek, Didiba, Němeček, Jura - Hamalčík, Bužek, Hrdlička, Švach, Číž - Silný. Trenér: Vrtělka.
Brno: Hrubý - Hlavica, Štěrba, Divíšek - Nečas, Texl (64. Endl), Blecha, Granečný (78. Vantuch) - Přichystal (64. Holásek), Hladík, Alli (64. Hlucháň). Trenér: Dostálek.

ČTK
18.11.202209:56

Rada jedná o angažmá ve Zlíně

Zlín hledá náhradu za trenéra Jana Jelínka a hlavním kandidátem moravského klubu má být Petr Rada, jenž od léta vede druholigovou Duklu Praha. Definitivně se má o příchodu 64letého kouče rozhodnout příští týden.

isport.cz
17.11.202218:10

Zlín překvapivě končí v poháru

Výsledek osmifinálového zápasu MOL Cupu:
Trinity Zlín - Vyškov 0:1 (0:0)
Branka:
85. Alégué. Rozhodčí: Radina - Horák, Vlček. ČK: 90.+3 Hrubý (Zlín).
Sestava Zlína: Rakovan - Reiter, Simerský (89. Didiba), Procházka, Bartošák - Fillo (76. Dramé), Hlinka, Hrubý, Čanturišvili - Silný (59. Jawo), Vukadinovič (76. Janetzký). Trenér: Vrtělka.

17.11.202209:07

V MOL Cupu se rozehraje osmifinále

Dvěma zápasy dnes začne osmifinále fotbalového poháru MOL Cupu. Hráči Zlína, od kterých byl v pondělí odvolán trenér Jan Jelínek, se utkají s Vyškovem. Předposlední celek nejvyšší soutěže povedou proti druhému týmu druhé ligy Vít Vrtělka s Petrem Jiráčkem. Zápas má výkop v 16 hodin. O hodinu později začne utkání Teplic s prvoligovým nováčkem z Brna. V nejvyšší soutěži se oba týmy střetly přesně před dvěma měsíci a zápas skončil remízou 2:2.

ČTK
14.11.202215:31

Jawo na odchodu ze Zlína

Zlín nemůže pro druhou polovinu sezony počítat s nejlepším střelcem Laminem Jawem. Vytáhlý gambijský útočník odmítl prodloužit končící smlouvu, nadále by však měl hrát FORTUNA:LIGU.

isport.cz
13.11.202222:20

Jelínek: Fatální chyby rozhodly

Vůbec spokojený nemohl být po vystoupení svých svěřenců proti Slavii domácí kouč Jan Jelínek. Jeho družina favoritovi nekladla žádný odpor, nakonec inkasovala čtyři branky. "Ráz utkání určil úvod Slavie, která do toho vstoupila gólově, a naše fatální chyby v obraně," hodnotil. "První tři střely na bránu skončily gólem. Proti Slavii je potom už hodně těžké vracet se do zápasu, i když příležitostí na vstřelení branky jsme měli dostatek. O poločase jsme si řekli, že chceme aspoň dát gól a uvidíme, co to udělá. Kluci bojovali a ukázali, že nechtějí výsledek nechat jen tak. Ale ty fatální chyby v úvodu rozhodly. Jsme na předposledním místě, bodů je málo. Bohužel nám to teď nefunguje, lepí se to na nás, nevstřelíme branku. Dozadu to bylo špatné, gólmany to netrefuje. O svou pozici nemám obavy. Pokud změna pomůže týmu, klubu a přijde na řadu tato varianta, jsem připravený."

ČTK
06.11.202209:54

Jelínkovi se nelíbily některé výroky sudích

Zlín ztratil v Ďolíčku dvougólové vedení a prohrál, což okomentoval Jan Jelínek: "Je to obrovské zklamání, ztratili jsme dobře rozehraný zápas. Bohemka nás převalila silou a maximálně využila domácí prostředí. To, co tady předvedli diváci, bych si přál u nás také. Dodává to jejich hráčům sílu a obrovsky jim to pomáhá. Myslím si navíc, že pískání rozhodčích nebylo konzistentní, co se týká posuzování některých drobných faulů. Tím se nechci vymlouvat na rozhodčí, ale standardky jsou silná zbraň Bohemky, tím se dostávali do tlaku. Umocní to ještě dlouhé auty, všechno letí do šestnáctky a jsou z toho závary. I když jsme udělali chyby vzadu, tak tohle je určitě cesta. Oproti minulým zápasům jsme zvedli pracovitost a intenzitu, byli jsme i produktivní. O to víc mě mrzí, že odjíždíme bez bodů," hlesnul trenér Ševců.

ČTK
05.11.202218:44

Silný nedohrál kvůli zranění

Zlín neudržel dvougólový náskok na půdě Bohemians 1905 (2:3), navíc přišel o Jana Silného. Kmenový útočník Jablonce musel po dvaceti minutách vystřídat ze zdravotních důvodů.

idnes.cz/fotbal
28.10.202210:19

Zlín zaplatí pokutu 25 tisíc korun

Vedení Zlína musí zaplatit pokutu 25 tisíc eur, klub je trestán za chování fanoušků během zápasu s Libercem.

35. Bartošák, 79. Didiba.
Sestava Zlína: Dostál - Kolář, Simerský, Procházka - Reiter (80. Hellebrand), Didiba, Hrubý (80. Fantiš), Bartošák - Dramé (58. Jawo), Vukadinovič (71. Čanturišvili), Fillo (58. Silný). Trenér: Jelínek.

ČTK
13.10.202218:45

Pokuty pro Bohemians 1905 a Zlín

Bohemians 1905 a Zlín zaplatí shodně 40 tisíc korun za nevhodné chování svých fanoušků v domácích zápasech 10. kola nejvyšší soutěže s Plzní, respektive se Slováckem.

ČTK
14.09.202219:28

Start Brno - Zlín 0:3

2. kolo českého poháru MOL Cupu:
Start Brno - Trinity Zlín 0:3 (0:3)
Branky:
9. Janetzký, 27. Dramé z pen., 36. Silný. ČK: 53. Hlinka (Zlín).
Sestava Zlína: Dostál - Reiter (46. Hrdlička), Kolář, Simerský, Hloušek - Hlinka - Dramé, Janetzký (46. Hrubý), Hellebrand (78. Kovinič), Vukadinovič (63. Bartošák) - Silný (78. Jawo). Trenér: Jelínek.

ČTK
23.07.202216:43

Zlín v úvodu sezony bez Fantiše

Antonín Fantiš ze Zlína měl dopravní nehodu a přijde o start nové prvoligové sezony. Podle deníku Sport utrpěl zkušený třicetiletý univerzální hráč zlomeninu klíční kosti. Fantiš chyběl v dnešní generálce na novou sezonu, v níž Zlín podlehl druholigovému Prostějovu 1:2. "Tondovi se stala nešťastná nehoda, to já jako trenér neovlivním," řekl pro klubovou televizi zlínský trenér Jan Jelínek.

87. Čanturišvili - 8. a 37. Kušej.
Sestava Zlína: Dostál - Fillo (46. Cedidla), Simerský (46. Kolář), Procházka, Bartošák - Reiter (46. Dramé), Didiba, Janetzký, Čanturišvili - Vukadinovič (66. Bobčík), Yunis (66. Hrdlička). Trenér: Kalivoda.

ČTK
16.07.202212:23

Trinity Zlín - Líšeň 0:0

Trinity Zlín - Líšeň 0:0.
Sestava Zlína:
I. poločas:
Šiška - Fillo, Kolář (30. Simerský), Procházka, Bartošák - Reiter, Janetzký (30. Vukadinovič), Didiba, Jawo, Čanturišvili - Yunis.
II. poločas: Rakovan - Cedidla, Simerský, Procházka (65. Kolář), Bartošák (77. Čanturišvili) - Dramé, Vukadinovič, Didiba (65. Hellebrand), Hrdlička, Fantiš - Yunis (65. Janetzký). Trenér: Kalivoda.

ČTK
12.07.202213:59

Yunis zkouší prorazit ve Zlíně

Zlín hledá posilu do útoku a mezi kandidáty je také Jakub Yunis, jemuž vypršela smlouva v Olomouci. Šestadvacetiletý útočník nedávno neuspěl na testech ve Zbrojovce Brno.

I. poločas:
Dostál - Fillo, Simerský (30. Kolář), Procházka, Bartošák - Reiter (30. Dramé), Didiba, Jawo, Bobčík (30. Hrdlička), Vukadinovič - Fantiš.
II. poločas: Šiška - Fillo (60. Cedidla), Kolář, Procházka (60. Simerský), Číž - Reiter, Janetzký, Hrdlička, Jawo (53. Bobčík), Dramé - Chwaszcz. Trenér: Kalivoda.

I. poločas:
Dostál - Fillo, Kolář, Procházka, Číž - Reiter, Didiba, Janetzký, Vukadinovič, Jawo - Bobčík.
II. poločas: Bachůrek - Dramé, Simerský, Procházka, Bartošák - Reiter (78. Číž), Didiba, Janetzký, Fantiš, Hellebrand - Chwaszcz. Trenér: Kalivoda.

I. poločas:
Laštůvka - Zálešák, Frydrych, Chlumecký, Šehić - M. Jaroň, Takács, Kuzmanović, Tetour, Kubala - Klíma.
II. poločas: Letáček - Ndefe, Pokorný, Lischka, Fleišman - Buchta, Kaloč, Budínský, Boula, Yao - Tijani. Trenér: Vrba.
Zlín: Šiška (46. Dostál) - Fillo (46. Dramé), Kolář (65. Kulíšek), Simerský, Bartošák - Reiter (46. Bobčík), Hrubý (65. Hellebrand), Janetzký (65. Chwaszcz), Čanturišvili (65. Hrdlička) - Fantiš (46. Vukadinović), Jawo (65. Číž). Trenér: Kalivoda.

I. poločas:
Bachůrek - Slávik, Kulíšek, Simerský, Číž - Dramé, Hrdlička, Hrubý, Jawo, Reiter - Chwaszcz.
II. poločas: Šiška - Slávik, Kolář, Simerský, Čanturišvili - Fillo, Bobčík, Hrdlička, Janetzký, Owusu - Vukadinovič. Trenér: Kalivoda.