Zlín remizoval 1:1 s FC Kodaň

Výsledek utkání Evropské ligy: Zlín - FC Kodaň 1:1 (11. Diop - 19. Ankersen).

19.10.201722:40

Souboj Zlína s FC Kodaň je přerušen

V průběhu druhého poločasu bylo přerušeno utkání Evropské ligy mezi Zlínem a FC Kodaň, důvodem je mlha.

19.10.201721:55

Poločas: Zlín - FC Kodaň 1:1

Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Zlín - FC Kodaň 1:1 (11. Diop - 19. Ankersen).

19.10.201720:21

Základní sestava Zlína na FC Kodaň

Základní sestava Zlína pro utkání Evropské ligy proti FC Kodaň: Zlámal - Kopečný, Bačo, Gajić, Holzer - Ekpai, Janíček, Traoré, Jiráček - Diop, Mehanović.

40. Diop, 58. Bartolomeu.
Sestava Zlína: Zlámal - Kopečný, Bačo, Janíček, Bartošák - Vukadinovič, Traoré, Hronek (68. Mehanovič), Bartolomeu - Železník (75. Beauguel), Diop (87. Podio). Trenér: Páník.

ČTK
28.09.201721:52

Zlín o pauze vysoko prohrává

Poločasový stav zápasu Evropské ligy: Lokomotiv Moskva - Zlín 3:0 (2., 6. a 17. Manuel Fernandes).

28.09.201721:43

Fernandes s nejrychlejším hattrickem v historii

Fastav Zlín se dnes svým způsobem černým písmem zapsal do dějin Evropské ligy, když umožnil Manuelovi Fernandesovi z Lokomotivu zkompletovat hattrick po pouhých 17 minutách. Dosavadní nejrychlejší hattrick náležel Stefanosovi Athanasiadisovi z PAOK Soluň (28 minut).

twitter.com/GracenoteLive
14.09.201719:48

Zlín hraje po půli bez branek

Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Zlín - Tiraspol 0:0.

14.09.201718:17

Zlín vyrukuje se dvěma útočníky

Základní sestava Zlína pro dnešní duel Evropské ligy se Šerifem Tiraspol: Dostál - Matějov, Bačo, Gajić, Holzer - Moses, Traoré, Jiráček, Vukadinović - Železník, Mehanović.

fotbal.idnes.cz
05.09.201710:26

Janíček si poranil koleno, nestihne úvod EL

Kapitán fotbalistů Zlína Tomáš Janíček si poranil koleno a nestihne příští čtvrtek úvodní zápas Evropské ligy proti Šeriffu Tiraspol v Olomouci. Zranění si čtyřiatřicetiletý stoper přivodil před pátečním přípravným utkání proti Vítkovicím. Pondělní vyšetření potvrdilo, že Janíček nemusí na operaci. Do konce měsíce by mohl být zdravotně v pořádku.

72. Ožvolda.
Sestava Zlína: Švenger (46. Zlámal) - Kopečný, Bačo, Gajič (70. Bartolomeu), Bartošák - Džafič, Nzembi (46. Štípek), Podio, Hnaníček (65. Jiráček) - Železník, Bartolomeu (46. Mehanovič). Trenér: Páník.

ČTK
25.08.201713:36

Soupeři Zlína pro základní skupinu EL

Soupeři Zlína pro základní skupinu Evropské ligy jsou FC Kodaň, Lokomotiv Moskva a Sheriff.

19.08.201713:17

Zlín políčil na Juliše

Zlín se ve dvou ze tří ligových zápasů střelecky neprosadil, a tak podle manažera Zdeňka Grygery plánuje ještě posílit ofenzívu - tvořivým záložníkem a útočníkem Sparty Julišem, který má přijít na hostování. "Máme o něho zájem. Od jeho manažera víme, že by se Zlínu nebránil. Přes víkend chceme jednání o jeho příchodu rozpohybovat," potvrdil Grygera.

27.07.201711:47

Zlín si pojistil záložníka Matejova

Róbert Matejov stráví i další část kariéry ve Zlíně, slovenský obránce se dohodl na prodloužení smlouvy do konce kalendářního roku 2019.

fcfastavzlin.cz
22.07.201719:20

SFC Opava - Fastav Zlín 1:1

SFC Opava - Fastav Zlín 1:1 (0:0)
Branky:
90. Smola - 55. Diop.
Sestava Zlína: Dostál (74. Švenger) - Pazdera (74. Kopečný), Janíček (60. Hnaníček), Gajič, Bartošák (46. Džafič) - Ekpai (74. Bartolomeu), Traoré (74. Holík), Jiráček, Holzer - Diop (62. Duval), Beauguel (50. Fantiš). Trenér: Páník.

ČTK
15.07.201720:20

Dunajská Streda - Zlín 0:0

PŘÁTELSKY: Dunajská Streda - Zlín 0:0.
Sestava Zlína: Dostál - Pazdera, Janíček, Gajič, Bartošák - Ekpai, Traore, Jiráček, Holzer - Beaguel, Fantiš. Trenér: Páník.

ČTK
14.07.201719:04

Holzer bude hostovat ve Zlíně

Daniel Holzer se vydá ze Sparty na další hostování. Pražský klub oznámil, že jedná o jeho ročním angažmá ve Zlíně.

sparta.cz
12.07.201720:01

Zlín - Katovice 0:0

Přípravné utkání v Trzebnici:
Fastav Zlín - Katovice 0:0
Sestava Zlína:

I. poločas: Švenger - Kopečný, Gajič, Hnaníček, Matejov - Ekpai, Podio, Traoré, Duval - Bartolomeu, Diop.
II. poločas: Švenger - Pazdera, Hnaníček, Janíček, Bartošák - Štípek, Holík, Jiráček, Džafič - Beauguel, Fantiš. Trenér: Páník.

ČTK
08.07.201719:04

Zlín - Fulham 2:2

Přípravné utkání v Poznani:
Zlín - Fulham 2:2 (0:1)
Branky: 82. Bartolomeu, 85. Diop - 30. Aluko, 72. Torre.
I. poločas: Dostál - Pazdera, Janíček, Gajić, Bartošák - Džafić, Jiráček, Podio, Štípek - Fantiš, Beauguel.
II. poločas: Dostál - Pazdera, Janíček, Gajić, Matejov - Ekpai, Traoré, Jiráček, Duval - Diop, Beauguel.

05.07.201718:15

Fastav Zlín - Michalovce 5:1

Přípravné utkání v Luhačovicích:
Fastav Zlín - Michalovce 5:1 (3:1).
Branky:
36. a 37. Štípek, 30. Diop, 72. Džafič, 90. Masař - 14. Žofčák z pen.
I. poločas:
Dostál - Pazdera, Hnaníček, Gajič, Bartošák - Štípek, Holík, Jiráček, Bartolomeu - Diop, Beauguel.
II. poločas: Dostál (70. Šiška) - Matejov, Janíček, Hnaníček, Kopečný - Duval, Podio, Traoré, Džafič - Fantiš, Píchal (70. Masař). Trenér: Páník.