16.01.201317:08

1. FK Příbram - Zenit Čáslav 3:0

PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 3:0. Branky: 10. T. Pilík, 42. Al Mašán, 86. Šlapák. Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - Divíšek, Mišůn, Hájovský, Jugas - T. Pilík, Tarczal, Al Mašán, Danoski - Wágner, Krbeček. II. poločas: Krček - Hanuš, Kvída, Dejmek, Macháček - Koukal, Trapp, Kraus, Veselý - Střihavka, Šlapák. Trenér: Marko.

16.01.201315:03

TL: Slavia - Bohemians 1905 1:0

Zimní Tipsport liga:
Skupina A (Praha Eden):
Slavia Praha - Bohemians 1905 1:0 (1:0).
Branka:
23. Nitrianský. Sestava Slavie: I. poločas: Čontofalský - Dostál, Bortel, Hubáček, Čonka - Nitrianský, Šimeček, Zmrhal, Koreš - Kisel - Škoda. II. poločas: Čontofalský - Dostál, Dobrotka, Petrák, Zmrhal - Jarolím - Koreš (67. Tusjak), Hrubý, Gecov, Mičola - Hurka. Trenér: Rada.

16.01.201313:08

TL: Brno - Znojmo 0:0

Skupina C (Brno):
Zbrojovka Brno - 1. SC Znojmo 0:0.
Rozhodčí: Plesar. Sestava Brna: Doležal (46. Hladký) - Pašek (61. P. Buchta), Pernica, Hyčka, Šoljič (46. Brabec) - Fall (20. Frejlach), Sus (72. Huška), Glaser (55. Kunc), Lutonský - Škoda (55. Šamánek), Halaška (70. Traoré). Trenér: Čuhel.

15.01.201309:31

Duo z Dukly hostuje v Pardubicích

Dukla uvolnila pro jaro své dva mladé hráče obránce Tomáše Pospíšila a záložníka Radima Nečase mladšího na půlroční hostování do druholigových Pardubic.

13.01.201315:34

TL: Teplice - Bohemians 1905 3:3

Skupina A (Praha-Eden):
Teplice - Bohemians 1905 3:3 (2:0).
Branky:
14. Kerič, 43. Jindráček, 67. Jablonský - 48. Moravec, 60. Jirouš z pen., 73. Šmíd. Rozhodčí: Jílek. Sestava Teplic: Slavík - Krátký, Jablonský, Rosa (46. Matula), Podaný (74. Smola) - Jursa, Obed - Dolejš (55. Vůch), Čajič (46. Chovanec), Kerič - Jindráček. Trenér: Ščasný.

13.01.201314:59

TL: Brno - Zlín 2:0

Zbrojovka Brno - Fastav Zlín 2:0 (1:0).
Branky:
34. a 63. Mezlík. Rozhodčí: Adámková. Sestava Brna: Petr - Hyčka, Brabec, Šoljič, Husár (61. P. Buchta) - Frejlach, Sus (46. Pernica), Lutonský (80. Šamánek), Glaser (37. Halaška) - Přerovský (46. Kunc), Mezlík (64. Škoda). Trenér: Čuhel.

13.01.201313:31

TL: Hradec Králové - Žižkov 1:0

Skupina B (Beroun):
FC Hradec Králové - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0).
Branka:
33. Voltr. Rozhodčí: M. Paták. Sestava Hradce: Lindr - Bodlák, Novák, Pávek, Poděbradský - Rezek, Šisler, Schwarz, Shejbal (77. Zelený) - Voltr, Zec. Trenér: Plíšek.

12.01.201317:19

Přípravné výsledky Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav - Pardubice 1:2. Branky: 73. Gavlák - 57. Petrus, 72. Rešetár. Sestava Mladé Boleslavi: Miller - Kysela, Johana, Dosoudil, Šírl - Kúdela, Opiela (46. Gavlák) - Ondřejka, Schubert, Štohanzl - Nešpor. Trenér: Minář.
Mladá Boleslav - Králův Dvůr 3:0. Branky: 63. vlastní, 77. Synek, 85. Magera. Sestava Mladé Boleslavi: Šeda - Geissler (61. Magera), Janíček, Zbrožek, Bořil - Ščuk, Brunclík - Grizelj (46. Synek), Magera (46. Schubert), Sivrič - Sprečo (76. Grizelj). Trenér: Minář.

09.01.201315:23

TL: Hradec Králové - Táborsko 2:2

Zimní Tipsport liga: Skupina B (Beroun):
Hradec Králové - Táborsko 2:2 (0:2).
Branky:
64. Zelený, 82. Harba - 26. Mach, 45. Cíferský.
Sestava Hradce: 1. poločas: Koubek - Plašil, Hochmeister, Fukal, Hájek - Halilovič, Šisler - Schwarz, Kulič, Štěpán - Zec. 2. poločas: Ottmar - Holeš, Jánošík, Pávek, Poděbradský - Rezek, Strnad, Schwarz, Zelený - Harba, Voltr.

09.01.201313:26

TL: Slovácko - Zlín 3:2

Zimní Tipsport liga: Skupina C (Brno):
1. FC Slovácko - Zlín 3:2 (1:1).
Branky:
22., 69. a 71. Haša - 33. Polách, 84. Bublák. Rozhodčí: Plesar. Sestava Slovácka: Melichárek - Kubáň (57. Mikulica), Hofmann, Košút, Reinberk - Hlúpik, Kordula (46. Fujerik), Trávník, Sládek - Nestorovski, Haša.

09.01.201313:24

TL: Karviná - Ostrava 1:0

Zimní Tipsport liga: Skupina D (Karviná):
Karviná - Ostrava 1:0 (1:0).
Branka:
42. Ciku. Rozhodčí: Matějek. Sestava Ostravy: 1. poločas: Bárta - Zawada, Vomáčka, Baránek, Velner - Foltýn, Droppa, Maliqi, Kukec - Majtán, Fantiš. 2. poločas: Pavlenka - Byrtus, Frydrych, Vomáčka, Šustr - Stožický, Vašenda, Lukeš, Milosavljev - Fantiš, Kraut.

09.01.201313:23

TL: Žižkov - Dukla Praha 2:2

Viktoria Žižkov - Dukla Praha 2:2 (1:0).
Branky:
4. Marek, 81. Marek - 52. Surynek, 90. Šťastný. Sestava Dukly: Kučera - Pospíšil, Štetina, Hell (66. Jeřábek), Hanousek - Tenkl (75. Berger), Ouedraogo, Kalouda - Engelmann (60. Svatonský), Marek, Pázler (55. Hašek).

08.01.201313:14

Sukup novou akvizicí Olomouce

Olomouc dotáhla přestup obránce Ondřeje Sukupa z druholigového Znojma. Čtyřiadvacetiletý krajní bek, který už v Sigmě začal zimní přípravu, dnes podepsal smlouvu do roku 2016. Sukup je odchovancem Slovácka, na Hanou se dostal oklikou přes divizní Šardice a druholigové Znojmo, odkud ho Olomouci doporučil kouč Leoš Kalvoda.

03.01.201312:01

Hradec Králové získal Hájka

Fotbalisté Hradce Králové zahájí v pátek zimní přípravu i s posilou Tomášem Hájkem. Levý bek či stoper přichází na půlroční hostování s opcí z druholigového Zlína, za který na podzim odehrál deset zápasů.

19.12.201216:28

Soud přiznal Bohemians Praha právo odvolat se proti změně názvu

Druholigový klub Bohemians Praha se po dvou a půl letech domohl možnosti odvolat se proti rozsudku, který mu nařídil změnit název. Městský soud v Praze v úterý vyhověl žalobě pro zmatečnost, kterou střížkovský celek podal kvůli tomu, že mu Vrchní soud před rokem neumožnil odvolání.

05.12.201212:11

Bolf ukončil kariéru

René Bolf se ve svých 38 letech rozhodl ukončit aktivní kariéru. Někdejší český reprezentant během ní působil v Baníku Ostrava nebo francouzském Auxerre, naposledy hájil barvy druholigové Karviné.

27.11.201218:46

Disciplinárka řeší pyrotechniku

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR zahájila řízení s třemi kluby kvůli použití zakázané pyrotechniky při jejich domácích zápasech posledního podzimního kola první ligy. Týká se to Jablonce, Příbrami a pražské Slavie. Komise na dnešním zasedání také potrestala druholigovou Opavu uzavřením hřiště na jedno soutěžní utkání s podmínečným odkladem do konce tohoto ročníku. Slezané pykají za výtržnosti diváků v zápase proti Viktorii Žižkov. Druholigové Znojmo dostalo pokutu 20 tisíc korun za výtržnosti při utkání s Ústím nad Labem.

17.11.201216:19

Šimák zakončil podzim první trefou

V posledním kole podzimní části druhé ligy se poprvé zapsal mezi střelce Jan Šimák, který zpečetil výhru Táborska nad Mostem 2:0. Bývalý záložník Hannoveru, Leverkusenu či Sparty, jenž v létě podepsal s jihočeským klubem smlouvu na půl roku, dnes v poslední minutě střelou pod břevno po rohovém kopu překonal gólmana Belaně.

14.10.201218:51

Znojmo navýšilo náskok

Znojemští fotbalisté vedou druhou ligu už o čtyři body. V 11. kole vyhráli svěřenci trenéra Leoše Kalvody 1:0 ve Varnsdorfu Sukupovou brankou z 85. minuty a využili zaváhání obou svých pražských pronásledovatelů.

05.10.201211:23

Trenér Křeček ve Zlíně skončil

Jen čtyři měsíce byl Aleš Křeček trenérem druholigového Zlína. Kvůli špatným výsledkům i výkonům se s ním vedení klubu domluvilo na ukončení spolupráce. Čtrnáctý tým tabulky dočasně převzali asistenti Marek Kalivoda a Jaroslav Švach, kteří povedou Zlín v nedělním utkání s Čáslaví. O Křečkově nástupci bude klub jednat na začátku příštího týdne.