28.03.201314:29

Odložené zápasy druhé ligy 24.4.

Oba odložené zápasy 20. kola fotbalové národní ligy (druhé ligy) Varnsdorf - 1. HFK Olomouc a Čáslav - Sokolov mají nový termín středu 24. dubna. Fotbalová asociace ČR dnes oznámila, že utkání začnou v 17:00. V neděli se ve Varnsdorfu ani v Čáslavi nemohlo hrát kvůli nezpůsobilému terénu.

27.03.201318:10

Karviná znovu mění trenéry

Vedení Karviné podruhé v sezoně vyměnilo trenéry. Místo Jana Páníka a Petra Mašleje povedou druholigové mužstvo Josef Mazura s asistentem Karlem Stromšíkem, jenž bude zároveň trenérem brankářů. Klub to uvedl na svém webu.

27.03.201312:11

Žižkov povede trojice italských trenérů

Vedení druholigové Viktorie Žižkov sáhlo ke změně na trenérském postu. Místo Romana Nádvorníka povede tým v boji o postup do první ligy trojice italských trenérů. Hlavním koučem byl jmenován Giancarlo Favarin. Roli asistenta a kondičního trenéra bude zastávat Vincenzo Cestaro a trenérem brankářů je Alfredo Geraci. Důvodem změny je připravovaný vstup strategického partnera do klubu.

22.03.201314:18

Odloženy dva zápasy druhé ligy

Kvůli nezpůsobilému terénu se v neděli neuskuteční zápasy 20. kola druhé fotbalové ligy Varnsdorf - 1. HFK Olomouc a Čáslav - Sokolov. Náhradní termíny utkání budou teprve stanoveny.

22.03.201312:57

Brno bude měsíc postrádat Avdiče

Na marodce Brna je s poraněním kotníku a nataženými vazy stoper Muamer Avdič, kterého zranění připravilo o start za bosenskou jednadvacítku v přípravě proti Makedonii. "Avdič má jeden ze tří vazů natržený lehce, dva jsou natažené. Operace není nutná, postačí konzervativní léčba. Bude měsíc mimo hru," řekl lékař brněnských fotbalistů Šimon Ondruš.

19.03.201308:27

Čáslav - Bohemians opět odloženo

Dnešní opakovaná dohrávka druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha se neuskuteční kvůli nepříznivému počasí. Duel, který zůstal nedohrán při bezbrankové remíze už 10. března v 55. minutě za bouřky, byl tentokrát odložen kvůli přívalům sněhu ve středočeském městě.

11.03.201316:34

Čáslav - Bohemians Praha 19.3.

Nedohrané utkání 18. kola druhé nejvyšší soutěže mezi Čáslaví a Bohemians Praha se bude opakovat v úterý 19. března od 15:00. Oznámila to Fotbalová asociace ČR. Nedělní zápas v Čáslavi narušilo počasí. Na začátku druhé půle muselo být utkání kvůli bouřce přerušeno, rozhodčí ho nakonec za bezbrankového stavu ukončil v 55. minutě kvůli nezpůsobilému terénu.

10.03.201320:21

Heinz se uvedl hattrickem

Marek Heinz nastřílel při své premiéře za Znojmo hattrick. Díky vítězství 3:0 se jeho tým udržel na druhé příčce o skóre za Bohemians 1905.

10.03.201316:13

Čáslav - Bohemians Praha nedohráno

Dnešní utkání osmnáctého kola české druhé ligy mezi Čáslaví a Bohemians Praha nebylo dohráno, příčinou byl nezpůsobilý terén.

10.03.201313:25

Varnsdorf - Pardubice odloženo

Utkání druhé nejvyšší české soutěže mezi Varnsdorfem a Pardubicemi bylo odloženo, důvodem je nezpůsobilý terén.

07.03.201309:13

Žižkov slaví 110 let od prvního zápasu

Viktoria Žižkov, kterou nedlouho předtím založili studenti reálného gymnázia v tradiční staropražské čtvrti, sehrála svůj první zápas 8. března 1903. Brzy po svém vzniku se červenobílá "Viktorka" zařadila mezi přední domácí týmy a ještě před vznikem nejvyšší soutěže se radovala ze tří triumfů v uznávaném Poháru dobročinnosti. V roce 1928 získala svůj dosud jediný ligový titul.

28.02.201321:06

Michalovce získaly Smreka

Michalovce získaly do svých řad další posilu, vedení druholigového slovenského klubu dotáhlo příchod obránce Táborska Stanislava Smreka.

27.02.201314:47

Druhá liga začne se zpožděním

Jarní část druhé fotbalové ligy začne minimálně s týdenním zpožděním. Kompletní víkendové 17. kolo bylo kvůli podmáčeným hřištím odloženo na 5. června. O změně dnes informovaly oficiální webové stránky soutěže.

26.02.201314:57

Hílek odchází z Viktorie Žižkov

Jaroslav Hílek odchází ze Žižkova a vrací se do vlasti, slovenského záložníka získal na hostování do konce kalendářního roku Senec.

16.02.201319:57

Vysočina Jihlava - MAS Táborsko 2:3

PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - MAS Táborsko 2:3 (1:2).
Branky:
11. Karlík, 55. Tomeček - 10. Dobal, 45. Presl, 53. Sladký.
Sestava Jihlavy: Blažek - Karlík (46. Koloušek), Tlustý, Šourek, Josl (66. Obert) - Rada, Marek - Kliment, Jungr, Vaculík (46. Tomeček) - Šimonek (46. Vašíček). Trenér: Komňacký.

01.02.201316:46

Slovan Liberec - Varnsdorf 2:0

PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Varnsdorf 2:0.
Branky:
29. Rybalko, 45. Hadaščok. Sestava Liberce: Hauzr (60. Bojčuk) - Coufal (46. Kušnír), Kováč (46. Pokorný), Karišik (46. Hušek), Janec (46. Frýdek) - Sackey (73. Daniel), Rybalko (73. Janů) - Šural, Pavelka (60. Dydowicz), Mustapha (46. Rabušic) - Hadaščok (60. Blažek). Trenér: Šilhavý.

31.01.201318:24

Petráš odložil zkoušku v Bohemians

Záložník Trnavy Ján Petráš měl absolvovat zkoušku v Bohemians 1905. Z ní ale minimálně pro tuto chvíli sešlo, protože si 26letý hráč poranil koleno.

30.01.201317:13

Graffin Vlašim - Baumit Jablonec 1:3

PŘÁTELSKY: Graffin Vlašim - Baumit Jablonec 1:3.
Branky:
45. Vyhnal - 30. Novotný, 70. vlastní Homola, 75. Haurdič. Sestava Jablonce: I. poločas: Fendrich - Kysela, Beneš, Rossi, Novák - Kopic, Čížek, Loučka, Jablonský - Novotný, Hubník. II. poločas: Fendrich - Kubista, Štochl, Kysela - Zoubele, Vaněk, Rossi, Novák, Haurdič - Pázler, Třešňák. Trenér: Kotal.

30.01.201315:32

Vysočina Jihlava - Varnsdorf 0:1

PŘÁTELSKY: Vysočina Jihlava - Slovan Varnsdorf 0:1.
Branka:
13. Daníček. Sestava Jihlavy: I. poločas: Blažek - Obert, Tlustý, Kopic, Josl - Rada, Vaculík - Masopust, Kučera, Kosak - Vašíček. II. poločas: Blažek - Gabriel, Tlustý, Šourek, Leibl - Karlík, Marek - Kliment, Kučera (70. Kosak), Tomeček - Vašíček. Trenér: Komňacký.