30.01.200819:31

Baník Sokolov - SK Kladno 1:0

PŘÁTELSKY: Baník Sokolov - SK Kladno 1:0 (1:0). Branka: 85. Salák. Sestava Kladna: Pavlík - Bartoš, Killar, Farbák, Beneš (46. Rada) - Vršajevič (46. Kabele), Brunclík, Szabo, Zoubele, Cigánek - Zachariáš (46. Merganc).

30.01.200816:44

Kladno nestačilo v přípravě na Sokolov

PŘÁTELSKY: Baník Sokolov - SK Kladno 1:0 (1:0). Branka: 85. Salák. Rozhodčí: Kučka. Diváci: 380. Sestava Kladna: Pavlík - Bartoš, Killar, Farbák, Beneš (46. Rada) - Vršajevič (46. Kabele), Brunclík, Szabo, Zoubele, Cigánek - Zachariáš (46. Merganc).

27.01.200815:28

Vítězem Tipsport ligy je Příbram

Tipsport liga, finále: Marila Příbram - Teplice 1:0 (1:0). Branka: 4. Nechvátal.

26.01.200820:32

Baník Sokolov - FK SIAD Most 2:0

PŘÁTELSKY: Baník Sokolov - FK SIAD Most 2:0 (1:0). Branky: 14. Fleišman, 60. Javorský. Sestava Mostu: Svoboda (46. Švenger) - Prášil, Jamrich (46. Suchý), Studík, Mendy (46. Bureš) - Loos (46. Hrechishka), Gedeon, Pilař, Trubila - Brandon (46. Ilavskij), Jendruščák.

25.01.200817:40

Zlín deklasoval Třinec

PŘÁTELSKY: Zlín - Třinec 6:0 (5:0). Branky: 4. a 32. Vyskočil, 16. Malár, 27. Kroča, 41. Pacanda, 72. Baranyai.

23.01.200816:52

Marila Příbram - Slavia Praha 5:1

Tipsport liga: Marila Příbram - Slavia Praha 5:1 (1:1). Branky: 45. a 51. Jirouš, 47. Tarczal, 55. Jales, 88. Štochl - 2. Marek.

20.01.200813:46

Kladno - Ústí nad Labem 1:0

Tipsport liga: Kladno - Ústí nad Labem 1:0 (1:0). Branka: 34. Holub. Sestava Kladna: Pavlík (46. Kostolanský) - Černý (59. Killar), Hochmeister, Farbák (65. Gross), Tesařík (59. Bartoš) - Vršajevič, Rada, Brunclík (59. Cigánek), Holub, Jablonský - Merganc (46. Semerák).

19.01.200813:31

Baník těsně porazil Třinec

Hodně práce měli hráči Baníku Ostrava s tím, aby v přátelském utkání zdolali druholigový Třinec. Prvoligista nakonec zvítězil 1:0, když jedinou branku dal v 53. minutě Zeher. Sestava Ostravy: Vašek (46. Bernady) - Řezník (46. Ricka), Cigánek, Bystroň (46. Pavlík), Čoupek (46. Križan) - Varadi, Marek (46. Metelka), Otepka (46. Ficek), Mičola - Vrťo, Zeher.

19.01.200812:43

Sparta jen remizovala s Příbramí

Fotbalisté pražské Sparty v přípravě pouze remizovali 1:1 s druholigovou Příbramí. Letenští vedli od 16. minuty zásluhou Kroba, dvě minuty po změně stran si ale dal vlastní branku Kladrubský. Sestava Sparty: Poštulka - Kladrubský, Beutel, Hainault, Mareš - Petržela (61.Jungr), Bíro, Voříšek, Kolář, Krob - Rezek

16.01.200816:35

Dukla Praha - Slovan Liberec 2:2

Tipsport liga, skupina B: Dukla Praha - Slovan Liberec 2:2 (42. Michal z pen., 90.+1 Kunc - 25. Smetana, 87. Robin Dejmek).

15.01.200816:24

Costa přestupuje do Příbrami

Slavii Praha opouští záložník Michel Costa, který se mezi sešívanými neprosadil. V Příbrami podepsal smlouvu na tři roky.

13.01.200814:58

Bohemians 1905 - Příbram 1:0

Tipsport liga: Bohemians 1905 - Příbram 1:0 (1:0). Branka: 6. P. Hašek. Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Knakal, Pávek, Lukáš, Kunášek - Moravec, Ivan Hašek (46. Morávek), Adam, Pavel Hašek (46. Bartek) - Bálek (46. Škoda), Ordoš (46. Formáček).

12.01.200816:31

Budějovice - Příbram 2:4

Tipsport liga: České Budějovice - Marila Příbram 2:4 (24. Plichta, 43. Dolejš - 16. Navrátil, 80. Klesa, 85. Jales, 90. Huňa). České Budějovice: Křížek - Leština, Marcin, Homoláč, Šmíd - Pouzar (46. Peroutka), Tischler, Mašát, Pravda - Plichta (46. Stráský), Dolejš.

12.01.200813:51

Hradec si vyšlápl na Boleslav

Mladá Boleslav v přípravném utkání podlehla 0:2 Hradci Králové. Branky druholigového klubu dali Vodehnal a Krejcar.

09.01.200816:11

Dukla porazila Plzeň

Fotbalisté Dukly Praha v dalším utkání Tipsport ligy překvapivě přehráli prvoligovou Plzeň. Jedinou branku utkání dal ve 41. minutě Kulvajt.

07.01.200814:26

Ostrava nestačila na Slovácko

Fotbalistům Baníku Ostrava vůbec nevyšel první přípravný zápas a druholigovému Slovácku podlehli 1:3. Prvoligista sice vedl od 13. minuty zásluhou Vrťa, po změně stran ovšem skóre otočili Šturma a dvěma trefami Šultes.

05.01.200813:50

Jablonec smetl Duklu

Tipsport liga: FK Jablonec 97 - Dukla Praha 4:0 (2:0). Branky: 11. Valenta, 12. Mešanovič, 51. Svátek, 70. Klapka. Sestava Jablonce: I. poločas: Bobok - Zábojník, Fukal, Huber, Adam - Baranek, Eliáš, Valenta, Hloušek - Mešanovič, Vošahlík. II. poločas: Bobok - Laciga, Zábojník, Krejčík, Adam - Baranek, Loučka, Valenta (60. Haurdič), Hloušek - Svátek, Klapka.

02.01.200811:55

Kanonýr Smetana do Liberce

Ondřej Smetana, útočník druholigového Fulneku, posílil Liberec. Na podzim vstřelil Smetana za Fulnek sedm branek.

28.12.200711:45

Hašek na lavičku Sokolova?

Zajímavou osobnost na lavičku možná získá Sokolov, který stále hledá stálého trenéra po odvolání Borise Kočího. Druholigový český klub, který v současné době vede Oldřich Abrhám, by údajně mohl převzít bývalý záložník Martin Hašek.

28.12.200709:18

Hradec Králové bude trénovat Malura

Luďka Klusáčka, který odešel s Ivanem Haškem trénovat do Dubaje, střídá na lavičce Hradce Králové Pavel Malura. Ten vyhrál podzimní část druhé ligy se Slováckem, následně ale byl překvapivě odvolán.