19.05.200814:55

Slovácko přebírá Dekař

Jiří Dekař se na poslední čtyři kola ujme kormidla druholigového Slovácka. To si porážkou v Ústí nad Labem značně zkomplikovalo návrat do Gambrinus ligy a vedení klubu na to Reagovalo odvoláním Leoše Kalvody.

19.05.200810:09

Čáslav odvolala trenéra

Čáslav bude o udržení se ve druhé nejvyšší české soutěži bojovat s novým trenérem. Vedení klubu se rozhodlo pro odvolání Pavla Medynského, jehož dočasně nahradí asistent Michal Horňák.

06.05.200816:25

Szabó Jihlavu nepřevezme

Město Jihlava ukončilo jednání s Juliem Szabó, který měl zájem o koupi většinového počtu akcií druholigového fotbalového klubu Vysočina. Primátor Jaroslav Vymazal dnes prohlásil, že vedení města si prověřilo všechny dostupné údaje o slovenském milionáři a dospělo k názoru, že není důvěryhodný. Szabó byl na Slovensku za podvody odsouzen k 11 letům odnětí svobody za podvody.

19.04.200813:27

Krči zajistil bod brankář Diviš

Souboj sestupem ohrožených druholigistů Krče s Ústím nad Labem skončil 2:2. Hrdinou utkání se stal domácí brankář Jakub Diviš. Ten za stavu 1:2 chytil penaltu a v poslední minutě pak svému týmu zajistil vyrovnávacím gólem remízu.

03.04.200818:18

Změní jihlavský klub majitele?

Město Jihlava jedná s neznámým investorem o prodeji akcií fotbalového klubu FC Vysočina. Město jich vlastní 50 procent, možný prodej se však nelíbí společnosti PSJ, která vlastní 40 procent akcií. Další jednání budou následovat.

07.03.200808:21

V Brně dnes padne verdikt

Brněnský městský soud dnes patrně vynese verdikt v údajné korupční kauze spojené s fotbalovým týmem Dosta Bystrc-Kníničky. Podle obžaloby kvůli podplacení několika hráčů prohrál loni na jaře klíčové utkání s Vítkovicemi o setrvání v druhé lize. Bystrc spadla do třetí ligy poté, co měl byl zaplacen úplatek 80.000 korun. Pětice obviněných vinu zásadně popírá. Nyní jim ale hrozí až dva roky vězení.

13.02.200819:03

Pulkert a Hrdlovič do Vítkovic

Druholigoví fotbalisté Vítkovic pravděpodobně získají pro jarní záchranářské boje Martina Pulkerta a Tomáše Hrdloviče z Olomouce. Oba třiadvacetiletí hráči by měli do ostravského klubu odejít na půlroční hostování. "Mělo by to tak být. Kluby jsou v podstatě dohodnuty, ve Vítkovicích se musí domluvit ještě hráči. Oba ale mají profesionální smlouvy, musí se to tedy dořešit do páteční půlnoci," řekl pro agenturu ČTK sportovní manažer Sigmy Augustin Chromý.

10.02.200820:00

Mladá Boleslav zdolala Příbram

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Marila Příbram 3:1 (3:1). Branky: 13. Rajnoch z pen., 17. Procházka, 25. Řezníček - 29. Penc. Rozhodčí: Kovařík. Diváci: 450. Mladá Boleslav: Miller (46. Pižanowski) - Procházka (60. Rolko), Rajnoch, Kopic, Kalina - Dittrich (46. Hrdlička), Hodúr (60. Holub), Mendy, Poláček (60. Sedláček) - Kysela (46. Vaněček), Řezníček (60. Ševinský).

09.02.200819:46

Tescoma Zlín - HFK Olomouc 2:1

PŘÁTELSKY: Tescoma Zlín - HFK Olomouc 2:1 (0:1). Branky: 62. Žůrek, 65. Pacanda - 9. Vodák. Sestava Zlína: Baránek - Zúbek, Kroča, Zbožínek, Penner - Musil (77. Pazdera), Vrtělka, Šmahaj (46. Žůrek), Malár (57. Kraus) - Vyskočil (77. McQuilkin), Pacanda (70. Baranyai).

09.02.200813:17

Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:0

PŘÁTELSKY: Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:0 (0:0). Branka: 85. Kropík. Sestava Žižkova: Bartalský - Kučera (60. Šťastný), Labant (60. Besta), Kropík, Zengue (70. Moughfire) - Kušnír, T. Procházka, Tinga (60. Novotný), Koukal - Kalod (60. Bukač), Švancara (60. Demjan).

07.02.200814:44

Plzeň má Šislera, Zakopal skončil

Dvě změny v kádru hlásí Viktoria Plzeň. Z Bohemians Praha na západ Čech míří záložník Jiří Šisler, naopak s kariérou se rozloučil obránce Jan Zakopal.

06.02.200816:23

Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:2

PŘÁTELSKY: Bohemians 1905 - Hradec Králové 0:2 (0:1). Branky: 11. a 81. Vodehnal. Sestava Bohemians 1905: Zich - Císař, Brhlík, Lukáš, Růžička - Knakal, Adam, Pávek, Moravec - Formáček, Polodna.

06.02.200815:13

Mladá Boleslav - Dukla Praha 4:1

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Dukla Praha 4:1 (2:1). Branky: 27. A. Mendy, 42. Rolko, 63. Táborský, 80. vlastní Kuděla - 31. Kulvajt. Sestava Mladé Boleslavi: Pižanowski (46. Miller) - Procházka, Rolko (59. Ševinský), Kopic, Kalina - Dittrich (46. Řezníček), Táborský (64. Hrdlička), Hodúr (64. Holub), Poláček (55. Vaněček) - Kysela, A. Mendy (63. Sedláček, 71. Mašek).

06.02.200814:16

Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:0

PŘÁTELSKY: Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:0 (1:0). Branka: 18. Kotyza. Sestava Bohemians 1905: Sňozík - Marek, Rada, Nikl, Šmarda - Kotyza, Slezák, Vágner, Kunášek - Ordoš, Bartek (46. Bálek).

05.02.200816:07

Ostrava přehrála Vítkovice

PŘÁTELSKY: Vítkovice - Baník Ostrava 0:2 (0:0). Branky: 58. Metelka, 83. Magera. Sestava Ostravy: Vašek - Marek (46. Ricka), Cigánek, Neuwirth, Čoupek - Metelka, Bystroň (46. Magera), Ficek, Otepka - Svěrkoš, Zeher.

02.02.200818:33

Kladno nedokázalo porazit ani Jihlavu

PŘÁTELSKY: SK Kladno - Vysočina Jihlava 1:1 (1:0) Branky: 16. Zachariáš - 75. Gába. Sestava Kladna: I. poločas: Kostolanský - Bartoš, Beneš, Hochmeister, Čáp - Brunclík, Zoubele, Szabo, Rada, Jablonský - Zachariáš. II. poločas: Miski - Vršajevič, Killar, Farbák, Vincenc - Kousal, Holub, Gross, Černý, Cigánek - Kabele.

02.02.200817:08

Slavia jen remizovala s Příbramí

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Marila Příbram 1:1 (0:0). Branky: 68. M. Jarolím - 70. Kalabiška. Rozhodčí: Kocourek. Diváci: 300. Sestava Slavie: I. poločas: Vorel - Gebre Selassie, Latka, Šourek, Hubáček - Krajčík, Kalivoda, Suchý, Černý - Ivana, Blažek. II. poločas: Kubásek - Krajčík, Šourek, Brabec, Pudil - Kalivoda, Volešák, Tavares, M. Jarolím, Černý - Střihavka.

02.02.200816:57

Bohemians dvakrát hráli se Sokolovem

Přátelsky (Nymburk, Praha): Bohemians 1905 - Baník Sokolov 0:0. Bohemians: Zich - Marek, Rada (46. Lukáš), Nikl, Šmarda - Kotyza, I. Hašek (60. Vágner), Slezák (46. Morávek), P. Hašek - Bálek (46. Polodna), Bartek. Bohemians 1905 - Sparta Krč 3:2 (3:1). Branky Bohemians: 33. Ordoš, 36. Adam, 43. Moravec. Bohemians: Sňozík - M. Knakal (46. Jakobovský), Pávek, Brhlík, Císař - Moravec, Adam, Cirhan (46. Fadrný), Kunášek - Ordoš, Formáček (66. Cirhan).

01.02.200818:31

Jihlavu posílil brankář Šimon

Druholigový klub Vysočinu Jihlava posílí dvaatřicetiletý brankář David Šimon, který do klubu přichází na půlroční hostování. Naposledy působil v Rimavské Sobotě.

01.02.200817:35

Slavia jen remizovala s Krčí

Přátelsky (Praha): Slavia Praha - Sparta Krč 1:1 (1:1). Branky: 10. Kalivoda z pen. - 9. Kounovský. Rozhodčí: Moudrý - Černý, Kovařík. Slavia: I. poločas: Vaniak - Hubáček, Latka, Brabec, Pudil - Jarolím, Kalivoda, Suchý, Černý - Střihavka, Blažek. II. poločas: Vaniak - Krajčík, Šourek, Brabec, Hubáček - Gebre Selassie, Tavares, Volešák, Pudil - Ivana, Střihavka.