FC Zlín Česko - FC Zlín - Expres Zprávy

18.10.201511:55

Páník: Neodehráli jsme špatný zápas

Zlín předvedl na plzeňské půdě dobrý výkon, přestože nakonec odjížděl na jih Moravy bez bodu. "Neodehráli jsme špatný zápas, musím hráče pochválit za předvedenou hru. Byly tam ale individuální chyby, které soupeř umí potrestat, proto nemáme k výkonu i dobrý výsledek. Ale hráči se to učí a zjišťují, jak se liga hraje. Ale zlepšujeme se, už nejsme jen tupé mužstvo, které jen běhá, ale také začínáme hrát fotbal. Srovnat jsme mohli i dřív, rád se podívám na záznam toho gólu z ofsajdu. Hráli jsme dobrý fotbal, domácí nás nevzali na kolotoč, ale byli jsme jim dobrým sparingem," prohlásil zlínský lodivod Bohumil Páník.

ČTK
07.10.201515:12

Po duelu Zlín - Ostrava obviněno sedm mužů

Policie obvinila sedm mužů ve věku 21 až 40 let z výtržnictví při utkání první ligy mezi Fastavem Zlín a Baníkem Ostrava 15. srpna. Zároveň pro ně navrhla zákaz vstupu na sportovní, kulturní a jiné společenské akce, řekla dnes ČTK zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Soud může výtržníkům zakázat vstup na fotbal až na deset let. Případy dalších osmi mužů policie podle ní pro přestupek proti veřejnému pořádku předá přestupkovému odboru příslušného obecního úřadu. "Kromě pokuty je zřejmě čeká zákaz vstupu na fotbalová utkání, v těchto případech maximálně na jeden rok," uvedla Kozumplíková. Všichni obvinění podle policie svým jednáním hrubě narušili průběh utkání, které muselo být na dvacet minut přerušeno.

ČTK
03.10.201520:36

Koreš si zranil stehenní sval

Pouze necelou půlhodinu odehrál Štěpán Koreš ze zápasu s Jabloncem. Důvodem následného střídání střelce druhé branky domácího týmu byl zraněný stehenní sval.

fotbal.idnes.cz
27.09.201517:44

Slavii bude proti Dukle chybět Souček

Slávistický záložník Tomáš Souček dostal při výhře v derby nad Spartou čtvrtou žlutou kartu v sezoně a vynechá proto 9. kolo Synot ligy, v němž Slavia bude hostit Duklu. Trest čeká také zlínského Tomáše Hájka, který jako jediný v 8. kole dostal červenou kartu v duelu s Olomoucí.

ČTK
24.09.201517:10

České kluby vyfasovaly pokuty

Disciplinární komise Fotbalové asociace ČR potrestala Zlín pokutou 60 tisíc korun kvůli nedostatečné pořadatelské službě v ligovém utkání s Brnem. Zbrojovka pak musí zaplatit za nevhodné chování části hostujících fanoušků 20 tisíc korun. Pokutu 40 tisíc korun udělila komise pražské Spartě kvůli chování příznivců v ligovém šlágru v Jablonci, domácí klub pak dostal trest ve stejné výši za nedostatečnou pořadatelskou službu.

ČTK
09.09.201515:44

Policie se připravuje na zápas Zlína s Brnem

Policie se připravuje na prvoligový zápas mezi Fastavem Zlín a Zbrojovkou Brno. Utkání 6. kola, které začne v sobotu v 17:00, považuje za jedno z nejrizikovějších, při němž hrozí násilné konflikty mezi fanoušky obou táborů. Tomu budou odpovídat i chystaná opatření, sdělila dnes ČTK zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Policie bude dohlížet na dodržování pořádku v okolí stadionu i ve zlínských ulicích.

ČTK
23.08.201523:15

Mareček a Janíček budou pykat za karty

Lukáš Mareček ze Sparty a Tomáš Janíček ze Zlína jako první v této sezoně nejvyšší soutěže dostali čtyři žluté karty a čeká je automatický trest na jedno utkání.

ČTK
22.08.201509:14

Páník: Zápas jsme si prohráli v první půli

Zlín včera nezvládl výjezd do Mladé Boleslavi, kde prohrál vysoko 2:5, a trenér Bohumil Páník má celkem jasno o tom, co o takovém výsledku rozhodlo: "Naše šance byla v prvním poločase, kdy jsme měli čtyři dobré šance, ale prohráli jsme ho 0:2. Ze čtyř šancí prostě musíte dát gól, když chcete bodovat s týmem jako je Boleslav. A pět inkasovaných gólů je hodně, zvláště poslední dva byly zbytečné. Zápas ovlivnilo i zranění Jugase, protože jeho střídáním se nám zbořil systém. Malý je také kvalitní hráč, ale není tak konstruktivní jako Jugas. Těší mě, že jsme tu do 70. minuty zlobili, což byl náš cíl, jen je třeba dávat góly."

ČTK
15.08.201519:00

Souboj Zlína s Ostravou byl přerušen

Utkání 4. kola první fotbalové ligy mezi Zlínem a Ostravou bylo v 70. minutě za stavu 1:0 přerušeno kvůli výtržnostem hostujících fanoušků. Zasahovat musela policie a hasiči, hrát se znovu začalo asi za 20 minut. Ostravští chuligáni začali v druhém poločase lomcovat s plotem a po polovině druhé půle jejich řádění vyvrcholilo. Na trávník přilétlo několik sedaček a dýmovnice a pořádek musela zjednat policie, která zahnala hostující fanoušky pryč z předních řad jejich sektoru.

ČTK
18.07.201520:38

Zlín - Nitra 2:0

PŘÁTELSKY: Fastav Zlín - FC Nitra 2:0 (0:0).
Branky:
46. Poznar, 68. Železník z pen.
Sestava Zlína: Holý - Pazdera, Jugas (69. Malý), Hájek (69. Hubáček), Matějov (69. Benčík) - Koreš (69. Blanař), Holík (69. Motal), Janíček (46. Kuzma), Bartolomeu (31. Kopečný) - Železník (69. Š. Červenka), Poznar (69. Jordan). Trenér: Páník.

ČTK
18.07.201510:50

Koreš ze Slavie na hostování do Zlína

Štěpán Koreš ze Slavie Praha posílí v rámci ročního hostování tým ligového nováčka Zlína, kde po dvoutýdenní zkoušce uzavřel smlouvu. V uplynulé sezoně šestadvacetiletý Koreš hostoval v Českých Budějovicích. "Jsem rád, že mohu ve Zlíně v nadcházející sezoně působit. Je tu dobrá parta a věřím, že to příští týden v ligové premiéře na Bohemce úspěšně nakopneme," uvedl na klubových stránkách Zlína Koreš, který v lize odehrál 76 utkání a vstřelil deset branek.

ČTK
14.07.201519:22

Zlín - Kroměříž 2:0

PŘÁTELSKY: Fastav Zlín - HS Kroměříž 2:0 (2:0).
Branky:
10. Železník, 22. Poznar.
Sestava Zlína: Holý - Pazdera (46. Malý), Jugas (46. Hubáček), Hájek (65. Hlobil), Matějov (46. Benčík) - Koreš (46. Kopečný), Kuzma (46. Motal), Janíček, Bartolomeu (46. Blanař) - Železník (46. Jordan), Poznar (46. Červenka). Trenér: Páník.

ČTK
11.07.201512:58

MŠK Žilina - Fastav Zlín 3:1

PŘÁTELSKY: MŠK Žilina - Fastav Zlín 3:1 (1:0).
Branky:
45. Kadlec, 59. William, 84. Konečný - 63. Železník z pen.
Sestava Zlína: S. Dostál - Jugas (70. Pazdera), Malý, Hubáček, Benčík (46. Matějov) - Koreš (70. Blanař), Holík (70. Motal), Janíček (70. Hlobil), Bartolomeu (46. Kopečný) - Železník, Jordan (70. Š. Červenka). Trenér: Páník.

ČTK
08.07.201518:00

Zlín - Prešov 2:1

Přípravné utkání v Luhačovicích:
Fastav Zlín - Tatran Prešov 2:1 (2:0)
Branky: 8. Bartolomeu, 31. Poznar - 85. Šafranko.
Sestava Zlína:
I. poločas:
Holý - Jugas, Hájek, Hubáček, Benčík - Pazdera, Holík, Motal, Koreš - Bartolomeu, Poznar.
II. poločas: Holý - Malý, Hubáček (60. Jugas), Hájek, Matějov - Blanař, Motal (60. Višněvský), Hlobil, Hradil - Kopečný, Červenka. Trenér: Páník.

Branky:
33. Železník, 80. Bartolomeu - 40. Njire, 67. Ledecký, 71. Okleštěk.

ČTK
03.07.201510:20

Koreš je na zkoušce ve Zlíně

S týmem ligového nováčka Zlína se začal připravovat záložník Štěpán Koreš ze Slavie Praha. Šestadvacetiletý hráč přišel na dvoutýdenní zkoušku, o víkendu bude hrát ve zlínském dresu na turnaji v Žirovnici. V uplynulé sezoně Koreš hostoval v Českých Budějovicích.

ČTK
01.07.201518:53

ŠK Senec - Fastav Zlín 0:1

PŘÁTELSKY: ŠK Senec - Fastav Zlín 0:1 (0:1).
Branka:
44. Višněvský.
I. poločas:
Adamuška - Pazdera, Jugas, Hájek, Benčík - Višněvský, Janíček, Motal, Castanier - Železník, Poznar.
II. poločas: S. Dostál - Blanař, Malý, Hubáček, Matějov - Kopečný, Hlobil, Janíček, Bartolomeu - Š. Červenka, Jordan. Trenér: Páník.

I. poločas:
Dostál - Pazdera, Hájek, Motal, Matějov - Castaner, Malý, Holík, Bartolomeu - Jordan, Poznar.
II. poločas: Adamuška - Hlobil, Hubáček, Carlos, Blanař - Holík (69. Motal), Červenka, Hradil, Višněvský - Železník, Benčík. Trenér: Páník.

ČTK
20.06.201520:27

Slavičín - Zlín 1:1

PŘÁTELSKY: Slavičín - Fastav Zlín 1:1 (0:1).
Branky: : 67. Švach - 16. Poznar.
I. poločas: Adamuška - Pazdera, Hájek, Carlos, Matějov - Bartolomeu, Hlobil, Holík, Hradil - Železník, Poznar.
II. poločas: Michal Švec II. - Benčík, Petr Zavadil, Malý, Blanař - Stratil, Bartoš, Motal, Višněvský - Ulrych, Š. Červenka. Trenér: Páník.