Brentford FC Anglie - Brentford FC - Zprávy

Další články

Tragické defenzivy Lutonu využil při vysoké výhře Brentfordu dvougólový Wissa

Fotbalisté Brentfordu porazili ve 34. kole Premier League domácí Luton bez problémů 5:1. Po pomalém rozjezdu obou celků začal ve 24. minutě úřadovat Yoane Wissa, který přidal druhý zásah v nastaveném čase úvodního dějství, a osamostatnil se tak na čele tabulky střelců Včel. Po změně stran pak hosté dalšími třemi trefami dokonali demolici Kloboučníků a prodloužili sérii bez porážky už na pět utkání. Hosté naopak podruhé za sebou inkasovali tvrdý direkt a zůstávají na první sestupové příčce.

Luton nutně potřebuje proti Brentfordu bodovat

Ve 34. kole anglické Premier League se utkají dva trápící se týmy, domácí Luton vyzve Brentford.

Vlastní gól odchovance posunul naděje Sheffieldu na záchranu do roviny teorie

Brentford zvítězil ve 33. kole Premier League na domácí půdě nad Sheffieldem United 2:0. O první výhře Londýňanů po více než dvou měsících rozhodla situace ze 64. minuty, kdy si teprve 19letý Oliver Arblaster srazil balon za záda vlastního brankáře. Smolný moment odchovance pro Žiletky znamenal, že jejich ztráta na nesestupové pozice narostla na 10 bodů. V jejich případě jich je přitom ve hře už pouhých 18.

Brentford vyzve v záchranářském souboji poslední Sheffield United

V sobotu od 16:00 je naplánováno utkání anglické nejvyšší soutěže mezi Brentfordem a Sheffieldem United. Hosté se pomalu loučí s Premier League a pravděpodobně sestoupí zpátky do Championship, naopak domácí by se chtěli v nejvyšší soutěži udržet.

Nezastavitelný Watkins připravil Brentford o historické vítězství v závěru

Aston Villa remizovala ve 32. kole Premier League na vlastním hřišti s Brentfordem 3:3. První dějství nabídlo jedinou střelu na bránu, tu však dokázal Ollie Watkins zužitkovat. Hned po výměně stran na něj navázal Morgan Rogers, poté ovšem přišel bleskový obrat ze strany Včel, během nějž dvakrát asistoval Sergio Reguilón. Ke slovu se ale v závěru znovu přihlásil Watkins, který se tak v této sezoně přímo podílel na 28 brankách Villans. Navzdory jeho skvělé formě hrozí The Lions po další ztrátě pád ze čtvrté příčky.

Villans ve svém "Parku" hostí Brentford

Dvaatřicáté kolo Premier League nabídne mimo jiné souboj Aston Villy s Brentfordem. Domácí Villans bojují na dálku s Tottenhamem o umístění v top čtyřce, naopak Bees mají na patnácté pozici pouze šest bodů náskok na sestup.

Brighton zakončí sezonu bez výhry z Londýna. Brentford doma remizoval potřetí v řadě

Fotbalisté Brentfordu pouze remizovali v duelu 31. kola Premier League s Brightonem 0:0 a již osm zápasů čekají na vítězství. Utkání vedoucí k jejich třetí domácí dělbě bodů za sebou příliš šancí nenabídlo, tou největší pohrdl v závěru úvodního dějství hostující Adam Lallana. Racci tak potvrdili, že jim střetnutí v hlavním městě nechutnají. Na jeho půdě už v letošní sezoně vyzvali všech sedm prvoligových zástupců Londýna a vybojovali pouhé tři body.

Brentford obral favorita, dokáže nyní konečně zvítězit?

Ačkoliv Brentford proti Manchesteru United předvedl mimořádně zdařilý výkon, natáhl šňůru bez vítězství už na sedm zápasů. Ukončit ji může proti Brightonu, jenž se rovněž nenachází v optimálním rozpoložení.

Vyhaslé Rudé ďábly Mountův gól nespasil, Brentford v infarktovém závěru zachránil bod

Manchester United ve 30. kole Premier League remizoval s Brentfordem 1:1. Navzdory papírovým předpokladům mrzel nerozhodný výsledek jednoznačně domácí Včely, které byly po celé utkání lepším týmem. Jasnou střeleckou převahu však několikrát nedokázali využít i proto, že za Andrém Onanou hned čtyřikrát zazvonila branková konstrukce, přičemž navíc trefu Ivana Toneyho zneplatnil těsný ofsajd. Góly tak přinesl až šílený závěr, v němž na premiérový zásah Masona Mounta v dresu Rudých ďáblů z šesté minuty nastavení ještě stihl reagovat Kristoffer Ajer.

Brentford po sérii nezdarů přivítá Manchester United

Již šest utkání čeká na vítězství i vinou těžkého losu Brentford, v cestě za přerušením této série mu však stojí těžká překážka. Manchester United totiž větří šanci na Ligu mistrů a nechce se jí jen tak vzdát.

Včely se na Turf Moor nektaru nedočkaly. Výhru Burnley odšpuntovalo vyloučení Reguilóna

Fotbalisté Burnley zvítězili ve 29. kole Premier League nad Brentfordem 2:1. V první půli se stalo hned několik kuriózních situací, nejdůležitější však byla červená karta pro Sergia Reguilóna a následně proměněná penalta, o kterou se postaral Jacob Bruun Larsen. Ani ve druhém dějství se diváci nenudili a po šancích na obou stranách nakonec vsítil vítězný gól David Datro Fofana. The Clarets si tak připsali teprve druhý domácí triumf v sezoně, a to i přesto, že v závěru utkání hlavou snížil Kristoffer Ajer.

Burnley hostí Brentford, oba potřebují vyhrát

V sobotu odpoledne se na Turf Moor ve 29. kole Premier League odehraje v dolní polovině tabulky zajímavá bitva, v níž předposlední Burnley změří síly s patnáctým Brentfordem.

Ramsdalova minela Arsenal v titulovém závodě nepřibrzdila, v závěru rozhodl Havertz

Hráči Arsenalu nadále pokračují ve skvělé formě, když ve 28. kole Premier League porazili Brentford 2:1. Vítězství se však nerodilo snadno, když o rychle nabyté vedení přišli v závěru první půle, kdy Aaron Ramsdale při svém výkopu trefil Yoana Wissu, od nějž se míč odrazil do sítě. Člen anglické reprezentace se přitom v bráně Kanonýrů objevil v lize poprvé od listopadu. Pár minut před koncem základní hrací doby ale hlavou udeřil Kai Havertz, jenž rozhodl o osmé výhře domácích v řadě.

Rozjetý Arsenal vyzve v londýnském debry trápící se Brentford

V sobotu večer se na Emirates Stadium odehraje další utkání Premier League, domácí Arsenal v londýnském derby vyzve Brentford. Gunners zažívají velmi povedené období, minulý týden deklasovali Sheffield United na jeho hřišti poměrem 0:6, naopak Bees nevyhráli poslední čtyři soutěžní utkání.