Kerbr míří do Mostu

Milan Kerbr se dočasně loučí se Slováckem, 22letý útočník bude do konce sezony hostovat v druholigovém Mostě.

01.02.201216:35

Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Zbrojovka Brno 2:1 (2:0). Branky: 21. Nitrianský, 44. Hurka - 88. Simerský. Sestava Slavie: Berkovec - Nitrianský (53. Dostál), Cicman (64. Dembélé), Latka (64. Hubáček), Čonka - Prošek (64. Vondráček), Petrák, Jarolím (46. Čepelák), Hurka (64. Milutinovič) - Škoda (64. Blažek), Böhm (46. Vlček). Trenér: Straka.

01.02.201216:26

Bohemians 1905 - Sezimovo Ústí 0:0

PŘÁTELSKY: Bohemians 1905 - Sezimovo Ústí 0:0. Rozhodčí: Kovařík. Sestava Bohemians: Sňozík (46. Marek) - Moravec, Lukáš (46. Cseh), Ptáček (46. Nikl), Žižka - Bartek, Abraham (59. Nerad), Borek (65. Kaufman), Orolín (59. Růžička) - Vyhnal, Hartig (65. Nešpor). Trenér: Medynský.

30.01.201221:27

Karlík prodloužil v Jihlavě

Karol Karlík bude i nadále hrát za Vysočinu Jihlava, druholigový český klub se se slovenským defenzivním hráčem dohodl na prodloužení kontraktu do léta 2014.

30.01.201210:16

Ružomberok získal Oboyu

Patrick Oboya odešel z Mostu do Ružomberku. Keňský záložník uspěl na zkoušce a následně podepsal s MFK tříletou smlouvu.

28.01.201213:44

Teplice - Sokolov 2:1

PŘÁTELSKY: Teplice - Sokolov 2:1 (0:0). Branky: 55. a 65. Vůch - 68. Dvorník. Sestava Teplic: Grigar - Vondrášek (46. Krátký), Smejkal, Rosa, Ježdík (46. Šraga) - Ljevakovič, Siva (46. Čajič) - Stožický (46. Dolejš), Vachoušek, Vůch (77. Volek) - Jindráček (70. Melunovič). Trenér: Rada.

26.01.201216:35

Jablonecký útok vyztužil Vukadinovič

Ofenzivu jabloneckých fotbalistů od jarní části sezony vyztuží mladý Srb Vukadin Vukadinovič. Jednadvacetiletý útočník přestoupil z druholigového Sezimova Ústí a s Baumitem podepsal smlouvu na dva a půl roku. Informoval o tom jablonecký web.

25.01.201217:58

Baumit Jablonec - Sparta Praha B 5:1

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - Sparta Praha B 5:1. Branky: 9. Lafata, 45. Loučka, 64. Kubista, 68. Novák, 88. Beneš - 13. Ujlaky. Sestava Jablonce: I. poločas: Valeš - Eliáš, Pavlík, Kubista, Jablonský - Vošahlík, Piták, Loučka, Haurdič, Kovařík - Lafata. II. poločas: Frydrych - Eliáš, Kubista, Beneš, Novák - Vukadinovič, Loučka, Jarolím, Haurdič (53. Jablonský), Vošahlík (70. Kovařík) - Třešňák. Trenér: Komňacký.

25.01.201217:31

Mladá Boleslav - Baník Most 3:1

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Baník Most 3:1. Branky: 57. a 88. Bořil, 17. Kulič - 11. Jendruščák. Rozhodčí: Pechanec. Sestava Mladé Boleslavi: I. poločas: Miller - Kysela, Rolko, Johana, Kalina - Ščuk, Kúdela - Zahustel, Kulič, Fillo - Chramosta. II. poločas: Miller - Kysela, Rolko, Dimitrovski, Kúdela - Janíček, Dudka - Bořil, Fillo (68. Wojnar), Štohanzl - Chramosta. Trenér: Koubek.

25.01.201217:16

Sigma Olomouc - MFK Karviná 3:0

PŘÁTELSKY: Sigma Olomouc - MFK Karviná 3:0. Branky: 41. Škerle, 43. Jirouš, 68. Klesnil. Rozhodčí: Nenadál. Sestava Olomouce: I. poločas: Zlámal - Varadi, Škerle, Koutný, Hála - Navrátil, Heinz, Pospíšil, Hořava (6. Nepožitek), Podaný - Jirouš. II. poločas: Zlámal - Janotka, Dreksa, Koutný, Vavřík - Schulmeister, Navrátil, Nepožitek, Pospíšil, Tomeček - Klesnil. Trenér: Uličný.

25.01.201213:40

TL: Brno - Jihlava 0:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Brno - Jihlava 0:2 (0:0). Branky: 59. a 90.+3 obě z pen. Tecl. Rozhodčí: Adámek. Jihlava vyhrála skupinu a zahraje si semifinále.

25.01.201213:06

Hradec Králové - Bohemians Praha 2:0

PŘÁTELSKY: Hradec Králové - Bohemians Praha 2:0 (0:0). Branky: 48. Mrázek, 69. Petráček. Rozhodčí: Možíš. Sestava Hradce Králové: Koubek (46. Ottmar) - Fischer, Krčál, Hochmeister, Poděbradský (71. Zhejbal) - Schwarz, Šisler (73. Kopáč), Janoušek (46. Pávek) - Černý (65. Patráček), Mrázek, Štěpán (60. Zelený). Trenér: Kotal.

21.01.201217:16

Bohemians Praha - 1. FK Příbram 2:0

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha - 1. FK Příbram 2:0 (0:0). Sestava Příbrami: I. poločas: Hruška - Štochl, Krejčí, Andrejevič, Divíšek - Mareš, Tarczal, Koukal, Pleško - Krbeček, Dušek. II. poločas: Hruška - Brotánek, Andrejevič, Ricka, Krameš - P. Pilík, Kdolský, T. Pilík, Mašek - Bašič, Šlapák. Trenér: Vavruška

21.01.201217:06

TL: Roudnice n/L - Ústí n/L 1:3

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina C (Děčín): Roudnice nad Labem - Ústí nad Labem 1:3 (1:1). Branky: 27. vlastní Džuban - 66. a 81. Holek, 23. Bobor. Rozhodčí: N. Štěrba.

19.01.201214:53

Tomáš Došek ukončil smlouvu v Brně

Útočník Tomáš Došek po dohodě s vedením klubu předčasně ukončil smlouvu v druholigové Zbrojovce Brno. Třiatřicetiletý bývalý reprezentant strávil v týmu čtyři a půl sezony a nyní podle brněnského webu míří do Slavoje Koloveč, který je podzimu třináctý v divizní skupině A.

18.01.201217:53

TL: Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina B (Beroun): Viktoria Plzeň - Baník Sokolov 2:2 (0:2). Branky: 65. Petržela, 75. Ďuriš - 33. Vaněček, 38. Glaser. Sestava Plzně: I. poločas: Daněk - Ševinský, Čišovský, Procházka, Limberský - Trapp, Horváth - Berger, Kolář, Ďuriš - Wágner. II. poločas: Pavlík - Rajtoral, Ševinský, Procházka, Sladký - Trapp, Berger - Petržela, Kolář, Hora - Bakoš. Trenér: Vrba.

18.01.201216:51

TL: Zbrojovka Brno - Znojmo 3:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Zbrojovka Brno - Znojmo 3:2 (1:1). Branky: 14. vlastní, 58. Sedláček, 74. Fall - 43. Jonov, 90. Mandula.

18.01.201215:48

1. FK Příbram - Zenit Čáslav 4:0

PŘÁTELSKY: 1. FK Příbram - Zenit Čáslav 4:0 (0:0). Branky: 47. Mašek, 71. Kdolský, 76. Dušek, 85. Koukal. Sestava Příbrami: I. poločas: Rondzik - Štochl, Andrejevič, Krejčí, Divíšek - P. Pilík, T. Pilík, Krameš, Pleško - Krbeček, Šlapák. II. poločas: Rondzik - Brotánek, Ricka, Andrejevič, Papšys - Mareš, Kdolský, Koukal, Mašek - Bašič, Dušek. Trenér: Vavruška.

18.01.201213:32

TL: Olomouc - Jihlava 2:2

Utkání zimní Tipsport ligy: Skupina D (Brno): Olomouc - Jihlava 2:2 (1:2). Branky: 34. Klesnil, 74. Varadi - 3. Sedláček, 12. Tecl. Sestava Olomouce: I. poločas: Zlámal - Koutný, Dreksa, Murin, Vepřek - Navrátil, Bajer, Ordoš, Podaný - Klesnil, Schulmeister. II. poločas: Zlámal - Hála, Rossi, Škerle, Vavřík - Varadi, Pospíšil, Nepožitek, Heinz, Tomeček - Vašíček. Trenér: Uličný.

18.01.201208:18

Hanuš stráví jaro na hostování ve Vlašimi

Brankář Jan Hanuš odchází z pražské Slavie na půlroční hostování do druholigové Vlašimi. Spolu s ním budou na jaře v aktuálně dvanáctém týmu druhé ligy působit také obránce Jan Zákostelský a nejlepší střelec slávistické juniorky Marek Červenka.