Bohemians Praha 1905 - Slavoj Vyšehrad 4:0 (1:0).
76. a 83. Blecha, 2. Mosquera, 81. Mikuš.
Sestava Bohemians:
I. poločas:
Zlámal - Hašek, Škerle, Šmíd, Havel - Hradecký - Prošek, Hubínek, Čížek, Mosquera - Schick.
II. poločas: Fryšták - Čögley, Krch, Gajič, Havel - Hradecký (61. Blecha) - Acosta, Lulič, Jirásek, Bartek - Mikuš. Trenér: Pivarník.

ČTK
15.01.201612:54

Slavia Praha - MAS Táborsko 3:1

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - MAS Táborsko 3:1 (0:0).
Branky Slavie:
50. M. Vukadinovič, 69. Zmrhal, 90. Linhart.
Sestava Slavie:
I. poločas:
Berkovec - Bořil, Bílek, Deli, T. Jablonský - T. Souček - Vošahlík, Hušbauer, Černý - Mešanovič, Kuchta.
II. poločas: Pavlenka - Holík, Latka, Frydrych, Kodr - Mikula, Barák, T. Souček (61. D. Souček), Zmrhal - M. Vukadinovič, Linhart. Trenér: Uhrin ml.

ČTK
13.01.201617:57

TL: Baník Ostrava - Frýdek-Místek 3:3

Skupina D (Olomouc):
Baník Ostrava - Frýdek-Místek 3:3 (2:2).
Branka:
12. Ožvolda, 41. Šašinka z pen., 87. Szotkowski - 4. Zavadil, 19. Krišto z pen., 90. Literák.
Sestava Ostravy:
Chmiel - Sukup (46. Vengřinek), Kaša (65. Celba), Honiš, Granečný (46. Lučič) - A. Kučera (71. Szotkowski), Ožvolda (60. Foltyn), Matěj, R. Hrubý, Helešic (46. Holzer) - Šašinka (46. Mičola). Trenér: Petržela.

ČTK
13.01.201616:10

Jablonec - Vlašim 4:2

PŘÁTELSKY: FK Jablonec - Graffin Vlašim 4:2 (4:1).
Branky:
21. z pen. a 23. Wágner, 15. Tecl, 35. Breda - 5. Matějka, 74. Martin Hašek II.
Sestava Jablonce:
I. poločas:
Valeš - Kubista, M. Kysela, Lischka - Masopust, Hübschmann, Pospíšil, Trávník, Breda - Tecl, Wágner.
II. poločas: Valeš - Rys, Pernica, Beneš, Matěj Hanousek - Rossi, Greguš - Karavajev, Mihálik, Mingazov - Martin Doležal I. Trenér: Frťala.

I. poločas:
Melichárek - Timofejevs, Košťál, P. Buchta, Keresteš - Brigant, R. Buchta, Lacko, Lutonský - Škoda - Vávra.
II. poločas: Martin Doležal II. - Malík, Frelih, Jakub Šural, Janoščin - Chrien, Weber, Zavadil, J. Kučera - Zoubele - Přichystal. Trenér: Kotal. Zlín:
S. Dostál - Pazdera, Jugas, Hubáček, Matejov - Kopečný, Bartolomeu, Holík, Motal, V. Vukadinovič - Poznar. Trenér: Páník.

ČTK
13.01.201613:14

TL: Znojmo - Sigma Olomouc I. 2:4

1. SC Znojmo - Sigma Olomouc I. 2:4 (1:2).
Branky:
15. Serenkov, 71. Stehlík - 56. a 84. Malec, 24. Moulis, 34. Chorý.
Sestava Olomouce:
I. poločas:
M. Buchta - Štěpán, Rode, Radakovič, Falta - Zahradníček, P. Ševčík, Šindelář, Houska, Moulis - Chorý.
II. poločas: M. Buchta - Hála, Rajnoch, Štěrba, Vepřek - Šindelář, Plšek - Yunis, Petr, Navrátil - Malec. Trenér: Jílek.

ČTK
13.01.201612:51

Sparta Praha - FK Ústí nad Labem 7:1

PŘÁTELSKY: Sparta Praha - FK Ústí nad Labem 7:1 (3:1).
Branky:
7. a 23. Lafata, 51. a 61. Breznaník, 1. L. Krejčí, 53. Matějovský, 81. Juliš - 25. Šnirc.
Sestava Sparty:
I. poločas:
Bičík - Mareček, Brabec, Mazuch, Hybš - Konaté, Jiráček, Vácha, L. Krejčí - Pulkrab, Lafata.
II. poločas: Štěch - Zahustel, Holek, Costa, Frýdek - Fatai, Matějovský, Jánoš, Dočkal, Breznaník - Juliš. Trenér: Ščasný.

I. poločas:
Veselovský - Wolf, Lukeš, Čmovš, Mendy - Kateřiňák, Lacek - Albina, Ladra, Houžvička - Kozma.
II. poločas: Godula - Glockner, Lukeš, Čmovš, Dratva - Vodháněl, Kořínek - Bečirevič, Kozma (68. Houžvička), Albina (68. Kateřiňák) - Bojda. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
09.01.201617:19

Slavoj Vyšehrad - FK Příbram 1:1

PŘÁTELSKY: Slavoj Vyšehrad - FK Příbram 1:1 (0:0).
Branky:
63. Mysliveček - 67. Bednář.
Sestava Příbrami:
I. poločas:
Hruška - Mareš, Hájovský, Dosoudil, Kilián - Hnaníček, Mounir - Pilík, Januška, Brandner - Bednář.
II. poločas: Švenger - Krameš, Chaluš, Zápotočný, Divíšek - Hnaníček - Pilík, Moravec, Rezek, Gešnábel - Bednář. Trenér: Tobiáš.

ČTK
09.01.201615:29

Slavia Praha - Graffin Vlašim 4:0

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Graffin Vlašim 4:0 (1:0).
Branky:
16. Mešanovič, 47. Hušbauer z pen., 63. Železník, 85. Kuchta.
Berkovec - Mikula, Deli, Bílek, Bořil - Bazal (46. Železník), Piták (83. Vavrouš), Hušbauer, Zmrhal - M. Vukadinovič, Mešanovič (80. Kuchta). Trenér: Uhrin ml.

ČTK
09.01.201613:48

TL: Opava - Fastav Zlín 2:3

SFC Opava - Fastav Zlín 2:3 (0:1)
Branky:
48. Žídek, 84. Swiech - 45. Fantiš, 50. Bartolomeu z pen., 83. Jordan.
Sestava Zlína:
I. poločas:
Holý - Malý, Hájek, Janíček, Matejov - Kopečný, Masař, Višněvský, Koreš - Poznar, Fantiš.
II. poločas: Dostál - Pazdera, Jugas, Bačo, Hubáček - Bartolomeu, Holík, Motal, Benčík, Vukadinovič - Jordan. Trenér: B. Páník.

ČTK
09.01.201613:39

Bohemians 1905 - Táborsko 2:1

PŘÁTELSKY: Bohemians Praha 1905 - MAS Táborsko 2:1 (2:1).
Branky:
21. Mosquera, 34. Acosta - 11. Džafič.
I. poločas:
Dočekal - Prošek, Krch, Gajič, Švec - Hradecký - Acosta, Blecha, Jirásek, Mosquera - Mikuš.
II. poločas: Fryšták - Čögley, Šmíd, Gajič, Hašek - Jindřišek - Prošek, Čížek, Lulič, Bartek - Akulinin. Trenér: Pivarník.

ČTK
08.01.201611:45

TL: Pardubice - Mladá Boleslav 0:6

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 0:6 (0:3).
Branky:
27. z pen. a 43. Skalák, 70. a 78. Takács, 31. Baroš, 79. Kozma.
Sestava M. Boleslavi: I. poločas: Šeda - Pauschek, Křapka, Polom, Fleišman - Ščuk, Malpon - Skalák, Magera, Přikryl - Baroš.
II. poločas: Diviš - Pauschek, Křapka, Čmovš, Mendy - Skácel, Takács - Albina, Ladra, Houžvička - Ķozma. Trenér: K. Jarolím.

ČTK
07.12.201512:14

Kula povede Třinec i ve zbytku sezony

Trenérem druholigových fotbalistů Třince zůstane Karel Kula. I když měl generální manažer klubu po odvolání Radima Nečase vést tým pouze v závěrečném utkání podzimu, vedení třineckého fotbalu ho dnes potvrdilo ve funkci pro zbytek celé sezony. Dvaapadesátiletý bývalý reprezentant Kula se na lavičku Třince vrací už poněkolikáté. I proto, že tým má na jedenáctém místě tabulky pouze jednobodový náskok na sestupové pásmo, upustilo vedení klubu od experimentů s trenéry zvenčí a vsadilo na místního patriota a znalce poměrů.

ČTK
07.11.201519:34

Páník: Je to pro nás vítězství podzimu

Zlín po dvou měsících konečně naplno zabral a na vlastní půdě porazil Slovácko. "Nám se povedla první půle, kde jsme mohli odskočit více. Hosté první poločas přežili a stupňovali nápor, který vyústil ve stav 1:1. Musel jsem začít střídat, abychom to uběhali. Přišel Vukadinovič a ten utkání rozhodl. Jsem spokojen, obzvlášť za první poločas. Je to pro nás největší vítězství podzimu. Bylo to derby a myslím, že po dlouhých letech bylo vyprodáno. Vítězství nám dává sílu do dalších utkání a poháru. Je to pro nás obrovská motivace. Poznar má formu, gól dal, navíc přidal i přihrávku," řekl po zápase zlínský kouč Bohumil Páník.

CTK
26.10.201519:11

Výstava v ČB mapuje historii fotbalu ve městě

Na více než 30 panelech si veřejnost může především na snímcích prohlédnout historii českobudějovického fotbalu. Ten letos slaví ve městě 110. výročí. Výstava s názvem Fotbal pod Černou věží 1905 - 2015, která dnes vernisáží začala, mapuje například prvopočátky nejpopulárnějšího kolektivního sportu v Českých Budějovicích, nabídne vzpomínku na už zaniklá hřiště nebo portréty nejslavnějších hráčů, kteří na jihu působili. ČTK to řekl předseda pořádajícího spolku Jihočeská fotbalová Michal Průcha.

ČTK
22.10.201522:15

Schaffartzik si nezahraje ve čtyřech zápasech

Vyloučený Jan Schaffartzik z Opavy udeřil soupeře loktem a disciplinárka mu za to udělila trest na čtyři soutěžní zápasy. Poloviční distanc si za vražení do soupeře a následné vyloučení vysloužil ústecký Alois Hyčka a jedno utkání si nezahraje třinecký Jiří Janoščin.

ČTK
17.10.201513:12

České Budějovice zatím povedou asistenti

Za odvolaného Františka Cipra zatím do Českých Budějovic trenérská náhrada nedorazila. Do důležitého utkání na hřišti Varnsdorfu tak trápící se mužstvo povedou asistenti Pavol Švantner, David Horejš a Jiří Lerch.

fotbal.idnes.cz
14.10.201519:43

Pázler vstřelil hattrick během třinácti minut

Varnsdorf po dohrávce 7. kola s Hradcem Králové dál zůstává v druhé nejvyšší lize bez výhry na posledním místě. Na rychlý gól Zbrožka ze třetí minuty reagoval domácí Jan Pázler excelentním způsobem. Bývalý hráč Dukly Praha, Jablonce či Znojma totiž od 23. do 36. minuty skóroval hned třikrát a výrazně tak napomohl gólové přehlídce, která se zastavila na stavu 4:4. Ve výjimečném utkání FNL navíc padly dvě červené karty.

13.10.201511:17

České Budějovice odvolaly trenéra Cipra

Od druholigových Českých Budějovic byl kvůli špatným výsledkům odvolán trenér František Cipro. Dynamo, které po minulé sezoně sestoupilo z nejvyšší soutěže, je po devíti odehraných zápasech až na jedenáctém místě druhé ligy.