Vítkovice posílí útočník Ujčík

Slovenský mládežnický reprezentant Róbert Ujčík posílí v jarní části druhé ligy fotbalisty Vítkovic. Dvacetiletý útočník, který má za sebou působení v Derby County či rakouském Mattersburgu, přichází do posledního týmu tabulky na půlroční hostování ze Slovanu Bratislava. Uvedl to server profutbal.sk. Ujčík byl přes tři roky ve službách anglického celku Derby County, kde ho přibrzdilo těžké zranění kolena. Podstoupil dvě operace a klub s ním před rokem a půl neprodloužil smlouvu. Následoval přesun do Mattersburgu, odkud Ujčík loni v létě zamířil do Slovanu.

04.02.201012:57

Slavia zkouší Lafranceho z Mostu

Slavia Praha usilovně shání posily do obrany a rozhodla se vyzkoušet mladého francouzského beka Kevina Piera Lafranceho z druholigového Mostu. Devatenáctiletý hráč se dnes zapojil do přípravy mistrovského týmu a v pátek jej kouč Karel Jarolím vyzkouší v utkání proti Petržalce. Po odchodu Ondřeje Čelůstky do Palerma vedení Slavie také jedná s Příbramí o příchodu obránce Jakuba Štochla. V posledním přípravném zápasu s Trnavou naskočil do obrany i talentovaný dorostenec Jan Mikula.

03.02.201016:32

Baumit Jablonec - Zenit Čáslav 1:0

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - Zenit Čáslav 1:0 (0:0). Branka: 80. Kulhánek. Sestava Jablonce: I. poločas: Špit - Michálek, Zábojník, Krejčí, Jablonský - Hovorka, Valenta, Loučka, Kovařík - Steiner, Nulíček. II. poločas: Špit - Michálek, Zábojník, Krejčí, Jablonský - Haurdič, Klapka, Eliáš, Jarolím, Kulhánek - Lafata.

02.02.201019:40

Ančic si rozmyslel příchod do Zlína

Juraj Ančic se nakonec nestane novou posilou Zlína. Slovenský záložník a bývalý hráč Liberce nebo Sparty byl s Tescomou dohodnutý na smlouvě, nakonec ale od všeho odstoupil.

30.01.201021:35

Jursa má problémy s kolenem, do Ostravy v zimě nepůjde

Přesun fotbalisty Tomáše Jursy z druholigové Karviné do Ostravy se prozatím odkládá. Na vině jsou zdravotní problémy dvacetiletého krajního obránce, které mu momentálně nedovolují snášet plnou tréninkovou zátěž. Baník to oznámil na svém webu.

30.01.201017:26

Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 1:0

PŘÁTELSKY: Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0). Branka: 42. Smetana. Rozhodčí: Lerch. Diváci: 30. Sestava Liberce: Hauzr - Gebre Selassie, Holeňák (46. Dostálek), Dejmek, Janů (46. Frejlach) - Dočkal (46. Polák), Bosančič (46. Liška), Gecov (46. Vácha), Vulin - Smetana (60. Diviš), Kerič (46. Vojta).

30.01.201016:22

1. FC Brno - MFK OKD Karviná 3:1

PŘÁTELSKY, druhý sobotní zápas: 1. FC Brno - MFK OKD Karviná 3:1 (2:0). Branky: 35. Križko, 37. Okleštěk, 63. Šamánek - Látal. Sestava Brna: Bureš (41. Poláček) - Križko, Červinek, Huška, Markovič - Dostálek, Nastevski (60. Michna), Chlup - Michna (41. Radinovič), Šamánek, Okleštěk.

30.01.201016:21

1. FC Brno - MFK OKD Karviná 2:1

PŘÁTELSKY, první sobotní zápas: 1. FC Brno - MFK OKD Karviná 2:1 (1:1). Branky: 14. a 50. Došek - 22. Opic. Sestava Brna: Doležal - Pašek, Trousil, Dvorník, Husár - Borák, Křeček, Polách - Hodek, Došek, Kalabiška.

27.01.201015:05

Ostrava získala Jursu

Fotbalisté Baníku Ostrava doplnili kádr o dvacetiletého krajního obránce Tomáše Jursu, který bude v klubu půl roku hostovat z druholigové Karviné. Součástí dohody je opce na přestup. Krajní bek, o nějž se v zimě zajímalo rovněž Brno, ještě léčí drobné zranění, a proto vynechal dnešní přípravné utkání proti Vítkovicím. Jeho příchodu na Bazaly by už ale nemělo nic stát v cestě.

27.01.201014:12

Ostrava - Vítkovice 2:0

PŘÁTELSKY: Baník Ostrava - Vítkovice 2:0 (1:0). Branky: 15. Strnad, 72. Vydra. Rozhodčí: Čecháček. Diváci: 50. Sestava Ostravy: I. poločas: Baránek - Řezník, Neuwirth, Neves, Tchuř - Lukeš, Greguš, Lička - Vydra (32. Mičola), Strnad, Kraut. II. poločas: Buček - Varadi, Marek, Coufal, Zawada - I Hjong-sang, Frydrych, Wojnar - Zeher, Strnad (58. Vydra), Mičola.

26.01.201016:01

Banská Bystrica - Zlín 1:0

Výsledek úterního přípravného utkání: Dukla Banská Bystrica - Tescoma Zlín 1:0 (36. Hučko).

25.01.201017:32

Veverka prodloužil v Teplicích

Richard Veverka prodloužil smlouvu s Teplicemi do léta 2013. 22letý útočník na podzim hostoval v Ústí nad Labem a dal jedenáct branek. V tuto chvíli není jasné, kde bude působit v jarní části sezony.

23.01.201015:50

Dort míří do Jihlavy

Filip Dort po půl roce opět změní působiště. 29letý záložník míří z Příbrami do Jihlavy.

22.01.201016:25

Slavia Praha - Vysočina Jihlava 4:1

PŘÁTELSKY: Slavia Praha - Vysočina Jihlava 4:1 (1:0). Branky: 3. Grajciar z pen., 56. Vasiljevič, 72. Janda, 82. Kysliak - 62. Franěk. Rozhodčí: Franěk. Sestava Slavie: I. poločas: Romanovs - Krajčík, Vomáčka, Kopic, Trubila - Grajciar, Janda, Trapp, Hloušek - Naumov, Vlček. II. poločas: Diviš - Hubáček, Hošek, Čelůstka, Trubila - Vasiljevič, Grajciar (72. Duranski), Kysliak, Janda - Tecl, Ivanovski.

21.01.201013:58

Hodek na testech ve Zlíně

Petržalka možná přijde o svého nejlepšího střelce, útočník slovenského klubu Andrej Hodek je na testech ve Zlíně.

20.01.201016:59

FK Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 4:1

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Viktoria Žižkov 4:1 (2:0). Branky: 45. a 52. Chramosta, 31. Sylvestre, 73. Opiela - 83. Kalod. Sestava M. Boleslavi: Miller - Kalina, Janíček (46. Opiela), Procházka, Hrdlička - Mendy (63. Zahustel), Rajnoch, Sylvestre, Poláček - Chramosta (54. Bořil), Tafat.

20.01.201016:53

1. FC Slovácko - Tescoma Zlín 0:2

PŘÁTELSKY: 1. FC Slovácko - Tescoma Zlín 0:2 (0:1). Branky: 19. Kroča, 90. Elšík. Sestava Slovácka: Vašek - Kubáň, Ignatovič (46. Dragovič), Formánek (46. Němčický), Urbánek (46. Jeleček) - Fujerik (61. Hlúpik), Abrahám (66. Gonda), Valenta, Cleber (30. Randa) - Hesek (65. Nulíček), Švancara (46. Chmelíček).

20.01.201011:29

Žůrek prodloužil smlouvu

Libor Žůrek ze Zlína v zimě neodejde. 30letý útočník se včera s klubem dohodl na prodloužení smlouvy do konce sezóny. "Věřím, že se nám podaří vykopat pro Zlín první ligu," prohlásil Žůrek.

13.01.201019:13

Šavol chce jít do Liptovského Mikuláše

Slovenský brankář Matej Šavol se chce po propuštení v Mostě vrátit do rodného klubu Tatran Liptovský Mikuláš. Podle stránek Mostu se kluby na přestupu dohodly, údajně stačí jen podepsat smlouvu.

13.01.201014:08

Bohemains Praha - Hradec Králové 1:0

Přátelsky: Bohemains Praha - Hradec Králové 1:0 (1:0). Branka: 39. Pospíšil. Rozhodčí: Bílek. Sestava Bohemians Praha: I. poločas: Pižanowski - Macháček, Lencevič, Horáček, Mulič - Dittrich, Turtenwald, Dobeš, Mach - Kincl, Pospíšil. II. poločas: Pižanowski - Macháček, Turtenwald, Horáček, Modeste - Mulič (80. Fenyk), Demeter, Dobeš (62. Andronic), Mach (70. Grznár) - Kincl, Pospíšil (60. Očovan).