Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace UEFA - Mistrovství Evropy do 21 let - kvalifikace 2011 - účastníci

Island "21"

Další články

Jednadvacítka chce proti Islandu stvrdit vítězství ve skupině

Čeští fotbalisté do 21 let zakončí v úterý v Jablonci proti Islandu své vystoupení v základní skupině kvalifikace o postup na mistrovství Evropy. I když už mají od srpna jistotu baráže, půjde jim proti severskému soupeři o dost. Mladíci hodlají stvrdit vítězství ve skupině a tím i definitivu nasazení pro baráž.

Jednadvacítka vyhrála v kvalifikaci 2:0 na Islandu

Aktualizováno: Čeští fotbalisté do jednadvaceti let dnes vyhráli v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2:0 na Islandu. Branky vstřelili v 59. minutě Rabušic a v 79. Čelůstka. Zápas byl přitom dlouho vyrovnaný a českým hráčům pomohl k výhře až zlepšený výkon ve druhém poločase.

Jednadvacítka čelí v evropské kvalifikaci první těžké zkoušce

První těžký test absolvují ve středu čeští fotbalisté do 21 let v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy v roce 2011. Tým "lvíčat" se po červnové drtivé výhře 8:0 nad outsiderem ze San Marina znovu představí na půdě soupeře, ale na chladném Islandu jej čeká nepoměrně těžší úkol než v malém jihoevropském státečku.