Semih Şentürk se stal novou posilou Antalyasporu. Zkušený útočník přichází zadarmo z Fenerbahçe a v novém působišti se dohodl na smlouvě do června 2015.

transfermarkt.de
03.01.201411:59

Antalyaspor získal Enoha

Eyong Enoh se rozloučil s Ajaxem, za který letos neodehrál ani jedinou minutu - kamerunský záložník se stal novou posilou tureckého Antalyasporu.

lequipe.fr
06.12.201320:34

Hleb prý posílí Antalyaspor

Aljaksandr Hleb má opustit BATE Borisov a zamířit do Turecka, běloruský záložník se údajně už dohodl na smlouvě s Antalyasporem.

sport-express.ru
10.11.201317:08

Baroš protestoval a byl vyloučen

Necelou půlhodinu odehrál český útočník Milan Baroš za Antalyaspor v utkání turecké ligy na hřišti Konyasporu, v němž byl za stavu 2:0 pro soupeře deset minut před koncem vyloučen. Bývalý reprezentant se na hřiště dostal v 51. minutě, kdy nahradil Španěla Nacha Insu, ale s dvoubrankovým mankem nepohnul. V závěru dostal červenou kartu za protesty k rozhodčímu, který mu odpískal hru rukou. Pro Baroše to byla první červená karta od jeho letního návratu do Turecka.

26.10.201318:35

Baroš se podílel na remíze Antalyasporu

Fotbalisté Antalyasporu s útočníkem Milanem Barošem remizovali v devátém kole turecké ligy s Karabüksporem 1:1 a v tabulce jsou devátí. Bývalý český reprezentant se podílel na vyrovnání, když donutil soupeře k vlastnímu gólu. Antalyaspor prohrával od 58. minuty, kdy se trefil Lomana Lua Lua. Baroš přišel na hřiště v 66. minutě a po deseti minutách svedl souboj s obráncem Ugurem Ucarem, po kterém skončil míč v brance. Turecká média původně připsala branku českému hráči, opakovaný záznam ale odhalil, že míč poslal stehnem do vlastní sítě soupeř.

06.10.201318:32

Baroš pomohl k výhře Antalyasporu

Milan Baroš rozhodl druhou brankou v dresu tureckého Antalyasporu o vítězství na hřišti Rizesporu 2:1 a zajistil tak svému týmu druhou výhru v ligové sezoně.

31.08.201321:46

Baroš se premiérově trefil

Milan Baroš dal ve svém třetím startu za Antalyaspor svůj první gól, jeho nový klub hraje v poločase s Bursasporem 1:1.

23.08.201317:07

Těrek lanaří záložníka Aissatiho

Ismaïl Aissati je dost možná na odchodu z tureckého Antalyasporu do Ruska, nizozemský záložník by prý měl brzy přestoupit do Těreku Groznyj.

16.08.201322:38

Baroš debutoval v dresu Antalyasporu

Milan Baroš si na své konto připsal první soutěžní start v dresu Antalyasporu. Český útočník naskočil do dnešního souboje s Ercixessporem v 54. minutě jako střídající hráč, branku ovšem stejně jako nikdo jiný nedal a zápas skončil bezbrankovou remízou.

14.08.201321:45

Anton Ferdinand se upsal Antalyasporu

Anton Ferdinand bude v kariéře pokračovat v turecké lize. Osmadvacetiletý anglický obránce, který na jaře hostoval z QPR v Bursasporu, se na tři roky upsal Antalyasporu.

20.02.201316:49

Těrek si vyhlédl Aissatiho

Ismaïl Aissati přišel před letošní sezonou jako volný hráč do tureckého Antalyasporu a v nejbližších dnech by se mohl stěhovat znovu. Zájem o 24letého záložníka má ruský Těrek, který je připraven nabídnout tři miliony eur.

18.08.201217:38

Aissati se upsal Antalyasporu

Ismail Aissati po konci smlouvy v Ajaxu našel nové angažmá, čtyřiadvacetiletý marocký záložník se dohodl na čtyřleté smlouvě s klubem Medical Park Antalyaspor.

01.02.201219:58

Ates se vrací do Galatasaraye

Necati Ates se po třiceti měsících vrací z Antalyasporu do Galatasaraye, istanbulský klub zaplatil na dvaatřicetiletého útočníka čtvrt milionu eur.

04.01.201108:42

Proment znovu v Caen

Grégory Proment se po půlroce stráveném v Antalyasporu vrací do Caen, z něhož do zahraničí odešel. 32letý defenzivní záložník se již dříve dohodl s tureckým klubem na ukončení smlouvy, nyní tak může rozšířit svou sbírku 132 ligových zápasů za SMC.

26.07.201010:34

Proment odchází do Turecka

Grégory Proment nepomůže Caen v nové sezoně. 31letý defenzivní záložník zdarma odešel do prvoligového tureckého klubu Medical Park Antalyaspor, kde podepsal tříletou smlouvu.

23.01.200917:09

Straka novou posilou Žižkova

Viktoria Žižkov získala posilu z Turecka, z Antalyasporu do klubu přestoupil útočník Pavol Straka.

30.10.200813:32

Jarabinského střídá Özdilek

Bývalý asistent trenéra turecké reprezentace Mehmet Özdilek se stal novým koučem Antalyasporu, u kormidla klubu nahradil Josefa Jarabinského.

19.08.200817:27

Jarabinský povede Antalyaspor

Josef Jarabinský bude po deseti letech znovu trénovat v Turecku, zkušený kouč se dohodl na dvouleté smlouvě s Antalyasporem, na jehož lavičce během své kariéry již působil.

25.06.200814:04

Jentzsche láká Antalyaspor

Simon Jentzsch je na odchodu z Wolfsburgu a zamířit by mohl do Turecka. Zájem o 32letého brankáře má Antalyaspor.

08.06.200623:00

Kolumbijský brankář Oscar Cordoba si po odchodu z Besiktase již našel nového zaměstnavatele. 36letý jihoamerický gólman podepsal jednoletý kontrakt s Antalyasporem.