FC Twente Nizozemsko - FC Twente - Expres Zprávy

19.12.202020:09

Černý asistoval na gól Twente

Twente vede na hřišti Venla, kde na branku Danila přihrával Václav Černý. Pro českého reprezentanta jde o šestou asistenci v sezóně.

10.12.202013:44

Twente si pojistilo kouče a ředitele

Twente je na skvělém pátém místě tabulky nizozemské ligy a vedení už nyní začalo rozdávat vánoční dárky. U týmu bude pokračovat trenér Ron Jans a také technický ředitel Jan Streuer, oběma byly prodlouženy smlouvy do června 2022.

vi.nl
29.11.202015:39

Van der Kraan na odchodu z Twente

Twente musí hledat nového generálního ředitele. Tuto funkci zastává Pavel van der Kraan, který však po sezóně z nizozemského klubu odejde.

vi.nl
18.11.202012:46

Twente se musí obejít bez Meniga

Twente bude v dohledné době chybět Queensy Menig. Útočník nizozemského klubu musí do karantény, měl totiž pozitivní test na koronavirus.

vi.nl
07.11.202017:46

Twente pomohla asistence Černého

Václav Černý se opět zapsal do statistik za Twente, které vede na hřišti Den Haagu. Bývalý český mládežnický reprezentant potvrdil dobrou formu asistencí u gólu Queensyho Meniga.

31.10.202019:55

Černý skóroval za Twente

Václav Černý pokračuje v povedených výkonech v dresu Twente Enschede. V utkání proti Zwolle se skóroval v 51. minutě a zvyšoval už na 4:0. Už předtím si připsal navíc asistenci u třetí branky Twente.

24.10.202018:58

Černý se podílel na gólu Twente

Twente krátce po začátku utkání vede v Utrechtu, na čemž má podíl Václav Černý. Bývalý český mládežnický reprezentant se asistencí podílel na gólu Danila.

12.10.202014:14

Markelo si poranil koleno

Twente bude v nejbližších týdnech chybět Nathan Markelo, obránce nizozemského klubu si poranil koleno.

vi.nl
07.10.202010:46

Dervişoğlu se vrací do Nizozemska

Halil Dervişoğlu si znovu zahraje nizozemskou ligu. Mladý útočník dříve hájil barvy Sparty Rotterdam, v lednu přestoupil do druholigového anglického Brentfordu a nyní zamířil na hostování do Twente.

lequipe.fr
05.10.202018:17

Ilić bude letos hostovat v Twente

Luka Ilić ani letos nedostane šanci v Manchesteru City. Záložník v uplynulých dvou sezonách hostoval v Bredě a nyní se do Nizozemska vrací, vypůjčilo si ho Twente.

transfermarkt.de
03.10.202022:24

Černý znovu skóroval za Twente

Potřetí za sebou se trefil za nizozemské Twente Enschede český křídelník Václav Černý. Ve 48. minutě zápasu proti Emmenu poslal svůj tým do vedení 1:0.

25.09.202020:25

Černý poslal Twente do vedení

Twente hostí doma Groningen a zatím vede 1:0. Skóre se měnilo ve 22. minutě, rychlý brejk úspěšně zakončil český útočník Václav Černý.

20.09.202014:51

Černý se trefil proti Feyenoordu

Václav Černý nastoupil v základní sestavě Twente Enschede na hřišti Feyenoordu Rotterdam a hned ve 2. minutě zápasu otevřel skóre úvodní brankou. Černý přišel do Twente v létě na hostování z Utrechtu.

05.09.202008:26

Dumić vyměnil Utrecht za Twente

Dario Dumić si po dvou letech strávených v Německu znovu zahraje nizozemskou ligu, když přestoupil z Utrechtu do Twente, kde podepsal dvouletý kontrakt. Bosenský obránce předloni hostoval v Drážďanech, loni si ho vypůjčil Darmstadt.

vi.nl
21.08.202022:12

Ebuehi se vrací do Nizozemska

Tyronne Ebuehi před dvěma roky přestoupil z Den Haagu do Benfiky, za první tým neodehrál ani minutu a na tom se jen tak něco nezmění. 24letý obránce se vrací do Nizozemska, na hostování si ho vypůjčilo Twente.

vi.nl
09.08.202018:59

Twente se zajímá o obránce Ebuehiho

Tyronne Ebuehi by se mohl z Portugalska vrátit do Nizozemska. Zájem o nepotřebného obránce Benficy má Twente, které už se mělo s bývalým hráčem Den Haagu dohodnout na smlouvě.

abola.pt
04.08.202012:43

Twente usiluje o obránce Wahlqvista

Linus Wahlqvist má možnost zahrát si nizozemskou ligu, nabídku mu předložilo vedení Twente. Švédský obránce je k dispozici zdarma, po sestupu do třetí německé ligy ukončil smlouvu s Dynamem Drážďany.

vi.nl
03.08.202020:59

Jeremejeff zkusí štěstí v Twente

Alexander Jeremejeff po jednom roce opouští Dynamo Drážďany. Švédský útočník si zahraje nizozemskou ligu, na hostování si ho vypůjčilo Twente.

vi.nl
17.07.202013:14

Pierie bude letos hostovat v Twente

Kik Pierie loni přestoupil z Heerenveenu do Ajaxu, za jeho první tým neodehrál ani jednu soutěžní minutu a na tom se v nadcházejícím roce nic nezmění. Mladý obránce odchází sbírat minuty jinam, na hostování si ho vypůjčilo Twente.