Uchida definitivně posilou Schalke

Atsuto Uchida bude od nové sezóny hrát za Schalke 04. Bundesligový klub se z týmem Kashima Antlers již na přestupu dohodl dříve, až dnes však japonský reprezentační obránce podepsal smlouvu na tři roky.

13.05.201010:57

Schalke získalo japonského obránce Uchidu

Japonský obránce Atsuto Uchida se stal novou posilou fotbalistů Schalke. Oznámili to zástupci japonského klubu Kašima Antlers, kde hrál dvaadvacetiletý fotbalista od roku 2006. Pravý obránce je v japonské nominaci pro světový šampionát v Jihoafrické republice. Zatím má Učida na kontě 31 reprezentačních startů. V posledních třech sezonách se vždy radoval z mistrovského titulu.

05.12.200910:43

V Japonsku opět nejlepší Kašima

Kašima Antlers slaví třetí japonský titul v řadě. Nyní už sedminásobný mistr v posledním kole vyhrál a udržel si tak dvoubodový náskok před Kawasaki Frontale.

28.02.200910:33

Japonský superpohár pro Kašimu

Vítězem japonského superpoháru se stal klub Kašima Antlers. Ve finále porazil poslední mistr Gambu Osaka hladce 3:0.

06.12.200816:43

Kašima je pošesté japonským mistrem

Fotbalisté Kašimy Antlers získali díky vítězství 2:0 nad sestupujícím Sapporem v posledním kole japonské J-League šestý titul v historii klubu.