SS Lazio Itálie - SS Lazio - Expres Zprávy

13.03.201215:23

Brocchi by rád novou smlouvu

Cristian Brocchi doufá, že mu vedení Lazia nabídne prodloužení kontraktu o další rok. Zkušenému záložníkovi je už 36 let a kontrakt v římském klubu má jenom do konce letošní sezony.

12.03.201219:16

Matuzalem si nezahraje dvakrát

Lazio bude v nejbližších dvou zápasech postrádat Matuzalema, jednatřicetiletý brazilský záložník byl potrestán zastavením činnosti za vyloučení ze včerejšího utkání s Bolognou.

12.03.201216:08

Lotitovi byl snížen trest

Majitel Lazia Claudio Lotito uspěl s odvoláním proti trestu za manipulaci s klubovými akciemi. Podle agentury ANSA soud čtyřiapadesátiletému funkcionáři snížil původně dvouleté vězení na 18 měsíců. Zkrácení trestu z 18 na 14 měsíců odnětí svobody se dočkal i další akcionář římského klubu Roberto Mezzaroma. Oba muži, kteří byli odsouzeni před třemi lety, do vězení podle italských zákonů zatím nastoupit nemusí a ještě se mohou obrátit na nejvyšší odvolací soud. Lotito podle vyšetřovatelů v roce 2005 prostřednictvím Mezzaromy potají koupil 14,6 procenta akcií Lazia a díky podílu přes třicet procent získal nad klubem kontrolu.

12.03.201211:10

Reja nevěří v třetí místo

Lazio o víkendu podlehlo Boloni 1:3 a ztížilo si boj o Ligu mistrů. Římský tým je v tabulce Serie A stále třetí, trenér Edy Reja ale nevěří, že se na ní udrží. "Když se dívám na kvalitu našich soupeřů, tak musím říct, že umístění na třetím místě by byl zázrak," prohlásil Reja.

09.03.201220:28

Zauri je znovu k dispozici

Luciano Zauri je znovu připraven pomoci Laziu. 34letý obránce si na konci února přivodil svalové zranění, nyní už je fit a může nastoupit k víkendovému zápasu s Bolognou.

01.03.201219:33

Klose má poraněný kotník

Lazio čeká římské derby proti AS a chybět by mu mohl Miroslav Klose, německý útočník si ze včerejšího přátelského duelu s Francií odnesl poraněný kotník.

28.02.201221:56

Lazio přišlo také o Zauriho

Po Senadu Lulićovi si přivodil zranění stehenního svalu také Luciano Zauri. Zatímco bosenský univerzál bude chybět kvůli stejnému zranění tři týdny, tak zkušený obránce by se měl vrátit do hry o něco dříve.

27.02.201217:35

Lulić si přivodil svalové zranění

Na marodku Lazia včera přibyl Senad Lulić, bosenský záložník kvůli svalovému zranění nedohrál večerní zápas s Fiorentinou.

26.02.201210:36

Reja: Vyčistili jsme vzduch

Edy Reja už nemá myšlenky na rezignaci, kterou v týdnu vedení Lazia odmítlo. Zkušený trenér s prezidentem Claudiem Lotitem uklidnili situaci. "Proč jsem podal rezignaci? Měli jsme s prezidentem odlišné názory. Teď jsme spolu ale mnohokrát mluvili a vyčistili vzduch, takže zůstávám v Laziu teď i do budoucna," prohlásil Reja.

25.02.201209:50

De Canio na lavičku Lazia?

Edy Reja by mohl v nejbližší budoucnosti opustit Lazio a vedení římského celku je na tento scénář již připraveno. Podle italských médií by čtvrtý celek Serie A převzal Luigi De Canio, jenž je údajně ochoten se Laziu upsat zatím jen do konce sezóny.

24.02.201219:01

Reja bude jednat s Lotitem

Edy Reja by měl v nejbližších hodinách podstoupit klíčové jednání s prezident Lazia Claudiem Lotitem, se kterým bude řešit svou rezignaci. Tu Reja předal jen pár hodin před včerejším utkáním Evropské ligy a vedení klubu ji zamítlo. Nyní však musí v Laziu vše urovnat a vyřešit.

24.02.201213:35

Chci vést národní tým, opakuje Lippi

V Itálii je aktuálním tématem post trenéra v Laziu, kde možná skončí Edy Reja, a tak se hned objevil list jeho potenciálních nástupců. Jedním na seznamu byl Marcello Lippi, který však možnost trénovat Lazio rázně odmítá. "Chci trénovat národní tým, nehodlám se vracet na klubovou úroveň," uvedl Lippi.

22.02.201216:41

Reja prý chtěl rezignovat

Vedení Lazia dnes údajně odmítlo rezignaci trenéra Edyho Rejy. S informací přišel Sky Sport24, klub se k situaci zatím nevyjádřil.

21.02.201222:30

Klose v madridské odvetě nenastoupí

Lazio čeká ve čtvrtek v rámci Evropské ligy těžká odveta na hřišti Atlética Madrid, kde bude muset otáčet průběžný výsledek dvojzápasu 1:3 bez Miroslava Kloseho. Německý útočník kvůli bolavým zádům nefiguruje v kádr římského celku pro toto utkání.

19.02.201222:43

Kozák zmírnil debakl Lazia

Libor Kozák si dnes připsal svůj druhý gól v této sezóně Serie A, příliš oslavovat ho ale patrně nebude. Český útočník do duelu v Palermu naskočil o poločase za Miroslava Kloseho a v 85. minutě se trefil, zmírnil ovšem jen porážku římského Lazia na 1:5.

15.02.201222:15

Mauri o rok prodloužil smlouvu

Stefano Mauri se dohodl s vedením Lazia na prodloužení kontraktu, který měl původně vypršel po příští sezóně. Zkušený záložník se tak římskému klubu upsal do léta 2014.

10.02.201208:55

Reja: Je to jako výhra v derby

Laziu se ve čtvrteční předehrávce 23. kola povedla velká věc, když i v 10 lidech zvládlo obrátit nepříznivý vývoj zápasu s Cesenou z 0:2 na 3:2, a řada představitelů římského klubu neskrývá radost. Mezi ně patří i kouč Edy Reja. "Takové vítězství je jako triumf v derby. Jsem přesvědčen, že kdybychom před týdnem nedostali třetí gól od Janova, nevyhrajeme to," naráží na nedávnou prohru svého mužstva úplně stejným poměrem.

09.02.201222:26

Kozák poslal Lazio do vedení

Zajímavý zápas se hraje v Římě, kde Lazio hostí Cesenu. Domácí po první půli prohrávali 0:2 a hráli o deseti, skvěle jim ale vyšel začátek druhé půle a od 62. minuty vedou 3:2. Vedoucí branku dal český útočník Libor Kozák.

07.02.201220:34

Lazio ve čtvrtek bez Rocchiho

Tommaso Rocchi minimálně ve čtvrtečním ligovém utkání proti Ceseně nepomůže svému Laziu, zkušeného útočníka vyřadilo ze hry zranění stehenního svalu na levé noze.