FC Midtjylland Dánsko - FC Midtjylland - Expres Zprávy

21.09.201622:35

Novákův gól zachránil Midtjyllandu remízu

Český fotbalista Filip Novák vstřelil třetí gól v této sezoně dánské ligy a Midtjyllandu jím zachránil remízu 1:1 v Aarhusu. Jeho týmu patří po deseti zápasech v tabulce čtvrté místo. Aarhus šel do vedení v 48. minutě, Novák krátce nato vyrovnal. Reprezentační obránce má v tomto ročníku vedle tří ligových zásahů na kontě i tři branky v předkolech Evropské ligy, do základní skupiny se však Midtjylland neprobojoval.

ČTK
04.09.201618:16

Midtjylland si vypůjčil Wikheima

Zřejmě částečně s úkolem nahradit přínos Václava Kadlece přichází na rok hostovat do Midtjyllandu norský křídelník Gentu Gustav Wikheim.

fcm.dk
21.08.201621:35

Novák se trefil proti Sönderjyske

Hráči Sönderjyske remizovali v šestém kole dánské ligy na hřišti Midtjyllandu 2:2. Soupeř Sparty ze 4. předkola Evropské ligy směřoval po gólu českého obránce domácích Filipa Nováka z 57. minuty k porážce, v nastavení však získal teprve třetí bod v sezoně díky vlastní brance Kiana Hansena. V základní sestavě Midtjyllandu nastoupil také Václav Kadlec.

ČTK
10.08.201609:05

Van der Vaart se odpoledne upíše Midtjyllandu

Rafael van der Vaart se v průběhu dnešního dne stane novou posilou dánského Midtjyllandu. Nizozemský záložník přijde za dva miliony eur z Betisu, představen bude v 15 hodin na tiskové konferenci.

lequipe.fr
04.08.201620:16

Novák nasměroval Midtjylland k postupu

Midtjylland je blízko k postupu do čtvrtého předkola Evropské ligy a velký podíl na tom má Filip Novák. Dánský celek před týdnem vyhrál 1:0 na půdě Videotonu a dnes stejným poměrem po základní hrací době podlehl, aktuálně se hraje prodloužení a v tom český obránce srovnal na 1:1.

03.08.201611:56

Van der Vaart má dohodu s Midtjyllandem

Václav Kadlec by si mohl zakopat v jednom týmu s nizozemskou ikonou Rafaelem van der Vaartem. Bývalý hráč Realu Madrid má podle nizozemských médií ústní dohodu s Midtjyllandem o dvouleté spolupráci. Ta by měla být stvrzena ještě během dneška.

vi.nl
02.08.201610:59

Van der Vaart má svolení k odchodu

Na dnešním tréninku Betisu chyběl Rafael van der Vaart. Nizozemský záložník nehraje důležitou roli v dalších plánech španělského klubu a od vedení dostal svolení k tomu, aby jednal o podmínkách možného angažmá v dánském Midtjyllandu, který o něho má zájem.

marca.com
01.08.201619:48

Midtjylland má zájem o Van der Vaarta

Rafael van der Vaart by se mohl stěhovat do Dánska. Zkušený záložník se stal nechtěným v Realu Betis, načež má podle posledních zpráv o jeho služby zájem Midtjylland.

transfermarkt.de
31.07.201617:14

Celta Vigo se zase přiblížila Sistovi

Přestup Pioneho Sista, dánského talentu z Midtjyllandu, do španělské Celty Vigo se zdá být na spadnutí. Obě strany se již nachází jen kousek od dohody na přestupové částce - konkrétně Celtě Vigo zbývá přihodit 600 tisíc eur, aby se dostala na Midtjyllandem vytoužených šest milionů eur. Potom už transferu nic nebrání ve zkompletování.

mundodeportivo.com
31.07.201615:53

Kadlec řídil výhru Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v dánské lize 3:0 nad Silkeborgem a velký podíl na tom měl Václav Kadlec. Český útočník ve 47. minutě zvyšoval na 2:0, o šest minut později pak dal výsledku konečnou podobu.

28.07.201622:37

Novák zařídil výhru Midtjyllandu

Midtjylland vyhrál v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy na půdě maďarského Videotonu 1:0 a velký podíl na tom má Filip Novák, český obránce dal v 55. minutě jediný gól duelu.

24.07.201620:00

Novák pečetil výhru Midtjyllandu

Český levý bek Filip Novák se dnes dočkal své třetí ligové branky v dresu dánského Midtjyllandu. Svým gólem do sítě Nordsjaellandu přitom pouze pojišťoval vedení svého mužstva, když v 89. minutě stanovoval konečné skóre 0:4.

21.07.201621:16

Kadlec se podílel na postupu Midtjyllandu

Václav Kadlec přispěl asistencí k remíze Midtjyllandu 2:2 v odvetě 2. předkola Evropské ligy ve Vaduzu. Dánský celek postoupil do další fáze díky výhře 3:0 z prvního utkání, v němž si bývalý hráč pražské Sparty a Frankfurtu také připsal gólovou přihrávku. Kadlecův spoluhráč Filip Novák tentokrát šanci nedostal.

ČTK
21.07.201610:37

Midtjylland je připraven prodat Sista

Talentovaný křídelník dánského Midtjyllandu Pione Sisto by letos v létě konečně mohl změnit dres. Podle klubového ředitele Clause Steinleina je totiž právě teď ten nejvyšší čas vysoce ceněného mladíka pustit. Sistova osoba se v minulosti spojovala mimo jiné s Celtou Vigo, West Hamem, Interem Milán či Kölnem - dánská média favorizují prvně jmenovaný celek.

tipsbladet.dk
18.07.201621:36

Kadlec se poprvé trefil za Midtjylland

Václav Kadlec se poprvé gólově prosadil v dánské lize. Bývalý sparťanský útočník v utkání prvního kola pomohl Midtjyllandu k domácí remíze 2:2 s Randers. Kadlec v závěru prvního poločasu vyrovnal, po změně stran ani domácí tým neudržel vedení. Kadlec přišel do Midtjyllandu vloni v zimě z Frankfurtu, ale stihl odehrát jen osm soutěžních utkání bez střeleckého zápisu, než musel v dubnu na operaci se zraněným pravým kolenem.

ČTK
01.04.201613:28

Midtjyllandu bude až tři týdny chybět Kadlec

Václav Kadlec z Midtjyllandu si zhruba tři týdny nezahraje. Třiadvacetiletý útočník si poranil koleno a příští týden se podrobí artroskopické operaci. Server Aktuálně.cz o tom informoval hráčův manažer Pavel Paska. Kadlec do Midtjyllandu, kde působí také obránce Filip Novák, přišel loni v listopadu z Frankfurtu. V Eintrachtu strávil dva roky, nedokázal se ale prosadit. Za dánský celek jedenáctinásobný reprezentant zatím odehrál sedm zápasů a na první branku stále čeká.

ČTK
20.03.201614:02

Novákům gól na body nestačil

Filip Novák se dnes zapsal mezi střelce v dánské nejvyšší soutěži. Český obránce ve službách Midtjyllandu už v 7. minutě otevřel skóre zápasu na půdě Sonderjyske a o 14 minut později připravil druhou branku, domácí ovšem výsledek otočili a nakonec vyhráli 3:2.

17.03.201623:20

1. FC Köln chystá nabídku za Sista

Pione Sisto má dalšího nápadníka a je jím 1. FC Köln, který údajně chystá nabídku na přestup. 21letý ofenzivní dánský záložník hraje ve vlasti za Midtjylland a jeho cena se může vyšplhat na deset milionů eur.

transfermarketweb.com
14.03.201615:13

Singh se vrací do Molde

Záložník Harmeet Singh ukončil kontrakt v Midtjyllandu a vrátil se do důvěrně známého Molde, kde dříve působil dvě sezony. Pětadvacetiletý Nor se přitom do Dánska přestěhoval teprve 1. února a s obhájci titulu podepsal tříletou smlouvu, teď se však z osobních důvodů poroučí nazpátek.

tv2.no
09.03.201611:12

Onuachu sledován Aston Villou

Aston Villa si vyhlédla posilu do útoku. Birminghamský celek zaujal Paul Onuachu z Midtjyllandu, jenž má se svým současným chlebodárcem kontrakt do roku 2018.