16. června: zátěžové testy na FTVS v Praze,
24. června: turnaj v Benátkách nad Jizerou,
28. června - 7. července: soustředění v Rakousku,
29. června: Mladá Boleslav - Apollon Limassol,
2. července: Mladá Boleslav - FK Rostov,
6. července: Mladá Boleslav - dosud neurčený soupeř.

ČTK
26.04.201720:38

Svědík: Utkání jsme nezvládli

Mladá Boleslav překvapivě nestačila na Opavu a triumf v Českém poháru neobhájí. "Utkání jsme nezvládli, i když jsme do něj vstoupili dobře a vytvořili jsme si gólové šance. Fotbal se ale hraje na góly a Opava nám ukázala lekci z produktivity. Už ten první gól byl úplně zbytečný. Jenom naší nedbalostí po odraženém míči jsme si nechali dát gól. Za stavu 0:1 jsme tam měli Chramostovu tyč a centry před bránu, ale chyběl tomu větší důraz. Chybou bylo otevřít to a nechat si dát ještě v první půli z brejku druhý gól. Výsledek 0:2 už byl obtížný. Druhý poločas jsme sice měli tlak, ale v šestnáctce jsme nepracovali tak, jak jsme měli. V koncovce jsme byli nuloví. Křivku naší výkonnosti máme nahoru dolů, je to o sebevědomí, koncentraci na samotné utkání. Opava byla hladovější a bylo na ní vidět, že po úspěchu touží víc," zhodnotil utkání kouč středočeského klubu Martin Svědík.

ČTK
26.04.201718:52

MOL Cup - výsledek

Výsledek druhého semifinále Českého poháru: FK Mladá Boleslav - SFC Opava 0:2 (22. Helebrand, 42. Jurečka).

17.04.201719:58

Slavii bude kvůli kartám chybět Barák

Slavistům bude v příštím kole první ligy chybět Antonín Barák, který dostal čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i dvojici z Bohemians 1905 Daniela Krcha s Josefem Jindřiškem, brněnského Jakuba Řezníčka, mladoboleslavského Marka Matějovského a Jeana-Davida Beauguela ze Zlína.

ČTK
07.04.201721:12

Svědík: Do utkání jsme nevstoupili dobře

Mladá Boleslav zvládla zápas na hřišti pražské Dukly a zůstává na průběžné čtvrté příčce. "My jsme do toho utkaní nevstoupili moc dobře, protože prvních 15 minut jsme byli nepřesní a prohrávali jsme souboje ve středu pole. Postupem času jsme se do toho dostali, minimalizovali jsme ztráty a byli jsme přesnější. Zjednodušili jsme hru v křídelních stranách, což se nám vyplatilo v závěru poločasu, kdy jsme to korunovali pohlednou akcí a gólem Železníka. Druhy poločas byl vyrovnaný. My jsme nejdřív dostali zase zbytečný gól ze standardky, kde jsme nepohlídali osobní bránění. Bylo pozitivní, že jsme na to reagovali nějakým tlakem a gólem. Pak už bylo vidět, že jsme měli náročný týden, projevilo se tam úterní utkání (čtvrtfinále MOL Cupu s Bohemians 1905) a v podstatě jsme ten výsledek vydřeli, než že by tam byla nějaká kvalita," řekl po utkání kouč středočeského klubu Martin Svědík.

05.04.201710:26

Svědík: Chceme pohár obhájit

Mladá Boleslav si našla zálibu v nerozhodných výsledcích a remízou skončil rovněž její čtvrtfinálový zápas Českého poháru na půdě Bohemians 1905. O svém postupu rozhodla až v penaltovém rozstřelu. "Dalo se to uhrát už v normální hrací době, ale soupeři jsme pasivitou dovolili srovnat. Můžeme litovat, že to došlo až do penalt, ale hlavní je, že jsme splnili cíl a jdeme v poháru dál," řekl trenér Mladé Boleslavi Martin Svědík. "Samozřejmě chceme pohár obhájit, ale teď už zas všichni musíme myslet na páteční ligový duel na Dukle," dodal.

ČTK
23.03.201717:27

Sparta zaplatí pokutu 100 tisíc korun

Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Spartu Praha pokutou 100 tisíc korun za výtržnosti fanoušků v utkání 20. ligového kola v Mladé Boleslavi. Domácí klub musí za nezvládnutí povinností pořadatele zaplatit 60 tisíc korun. Letenští příznivci opakovaně použili pyrotechniku, během utkání nesportovně hučeli a nadávali hráči vlastního týmu Tiémoku Konatému, proti jehož zařazení zpět do kádru protestují, a poškodili zařízení stadionu. Jejich výtržnosti vedly v 80. minutě k asi čtyřminutovému přerušení zápasu a zasahovat museli hasiči s policií. Sparťanští chuligáni zničili 25 sedaček a převrátili elektronické reklamní panely. Mladoboleslavský klub se provinil tím, že nezabránil výtržnostem a pronesení pyrotechniky sparťany do hlediště. Navíc ze sektoru domácích příznivců přilétly dva plastové kelímky.

ČTK
19.03.201720:07

Sýkora a Bořil kvůli kartám přijdou o derby

Slavii budou v příštím kole v derby se Spartou chybět Janové Bořil a Sýkora, kteří dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na letenského obránce Michala Kadlece a královéhradeckého Petra Schwarze. Mladoboleslavský Lukáš Magera a Eldar Civič ze Slovácka jako první inkasovali osmou žlutou kartu a čeká je nucený odpočinek na dvě utkání. Rozhodčí rozdali v 21. ligovém kole 35 žlutých karet, což je dohromady 649 napomenutí v ligovém ročníku. Vyloučeni byli tři hráči a počet červených karet v sezoně stoupl na 24.

ČTK
19.03.201708:17

Svědík: Do zápasu jsme dobře vstoupili

Mladá Boleslav se na hřišti Slovácka ujala brzkého vedení, nakonec však z Moravy odjížděla s prázdnýma rukama. "Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale bohužel jsme si toho nevážili. Náš problém nebyl v přechodové fázi, kde jsme si vytvořili další dvě šance. Hlavně ta druhá, kdybychom dávali na 2:0, byla zlomová a pro nás klíčová. Sice jsme měli rychlý přechod, ale neměli mezihru, a to hlavně kvůli naší záložní řadě, která pracovala velmi špatně, bála se hrát a nedostávali jsme se do takové kombinace, jako bychom chtěli. Navíc jsme prohrávali osobní souboje, kde domácí za tím šli víc, pozdě jsme měli odražené míče, bralo nám to více sil při zisku míčů. Z hlediska zápasu byly důležité standardní situace, kde jsme dvakrát propadli a proto jsme prohráli," řekl trenér Martin Svědík.

ČTK
28.02.201713:47

Budinský se vrátil z hostování do Sparty

Pražská Sparta si z hostování stáhla Viktora Budinského. Ten sice měl původně jarní část sezóny strávit v Mladé Boleslavi, jednalo by se však již o jeho čtvrtý klub během jedné sezóny, zatímco regule dovolují vystřídat maximálně tři, znovu se tak vrací na Letnou. To samé se týká obránce Martina Nového, který tak rovněž během nadcházejících měsíců zakotví v pražském klubu.

sport.sme.sk
20.02.201720:30

Jihlavě budou chybět Štěpánek a Batioja

Hráčům Jihlavy budou v příštím kole první ligy v záchranářském souboji s Hradcem Králové chybět David Štěpánek a Augusto Batioja, kteří na úvod jara dostali čtvrtou žlutou kartu v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na mladoboleslavského Tomáše Přikryla. V 17. kole byl vyloučen pouze Vlastimil Daníček ze Slovácka a počet červených karet v sezoně vzrostl na osmnáct.

ČTK
19.02.201718:17

Svědík: Za bod jsme dnes rádi

Mladá Boleslav si odvezla z Karviné pouze bod za remízu 1:1, přesto byl hostující kouč Martin Svědík spokojený. "Byť jsme do zápasu nevstoupili špatně, po dvaceti minutách jsme soupeři sami nabídli obrovskou šanci, kdy šel Budínský sám na Šedu. To bylo první varování. Druhé přišlo po další zpětné přihrávce, takže vlastně našimi chybami jsme soupeři nalili do žil sebevědomí a navíc postupně prohrávali osobní souboje ve středu hřiště. Karviná hrála na odražené míče, kde jsme propadávali a díky tomu se dostávala rychle do zakončení. Vlastně jen díky Šedovi jsme v poločase neprohrávali. Reagovali jsme na to o půli střídáním, aby nám Magera ve středu pole pomohl vyhrávat osobní souboje. To se povedlo, ale Karviná neustále hrozila z brejků, které má opravdu výborně sehrané a po jednom podobném udeřila. Cením si toho, že jsme na to dokázali reagovat vyrovnáním a upřímně musím říct, že jsme dnes za ten bod rádi. Jeli jsme si sem pro tři, ale realita byla jiná a soupeř byl lepší," zhodnotil utkání Svědík.

ČTK
11.02.201717:08

Mladá Boleslav - Táborsko 2:0

PŘÁTELSKY: Mladá Boleslav - Táborsko 2:0.
Branky:
53. Magera, 59. Pauschek.
Sestava Mladé Boleslavi: Budinský - Pauschek (61. Jánoš), Da Silva, Stronati (61. Čmovš), Keresteš (46. Fleišman) - Matějovský (61. Mareš), Takács - Vukadinovič (61. Fabián), Valenta (46. Magera), Přikryl - Chramosta (10. Nečas). Trenér: Svědík.

ČTK
07.02.201718:26

Dunajská Streda - Mladá Boleslav 3:1

PŘÁTELSKY: Dunajská Streda - FK Mladá Boleslav 3:1 (3:1).
Branky:
31. Huk, 35. Šafranko, 39. Štepanovský - 10. Matějovský.
Sestava Boleslavi: Diviš - Jánoš (46. Pauschek), Čmovš (56. Da Silva), Stronati, Fleišman (42. Keresteš) - Nečas (46. Vukadinovič), Matějovský (46. Valenta), Takács (56. Mareš), Přikryl (66. Fabián) - Chramosta (66. Mebrahtu), Železník (56. Magera). Trenér: Svědík.

ČTK
03.02.201716:43

Vasas Budapešť - Mladá Boleslav 1:3

PŘÁTELSKY: Vasas Budapešť - FK Mladá Boleslav 1:3 (1:1).
Branka:
34. Ádám z pen. - 20. Přikryl, 60. Takács, 62. Mebrahtu.
Sestava Mladé Boleslavi:
I. poločas:
Vejmola - Pauschek, Da Silva, Stronati, Keresteš - Takács, Mareš - Vukadinovič, Valenta, Přikryl - Chramosta.
II. poločas: Šeda - Jánoš, Čmovš, Stronati (61. Hůlka), Fleišman - Takács (61. Levin), Matějovský - Nečas, Chramosta (61. Mebrahtu), Fabián - Železník. Trenér: Svědík.

ČTK
01.02.201715:41

Mladá Boleslav - Trnava 3:2

PŘÁTELSKY: FK Mladá Boleslav - Spartak Trnava 3:2 (2:1).
Branky:
16. Stronati, 24. Matějovský, 72. Da Silva - 5. Sloboda, 77. Greššák.
I. poločas:
Diviš - Pauschek, Čmovš, Stronati, Fleišman - Levin, Matějovský - Přikryl, Magera, Fabián - Chramosta.
II. poločas: Vejmola - Jánoš, Da Silva, Hůlka, Keresteš - Takács, Mareš - Vukadinovič, Valenta, Nečas - Železník. Trenér: Svědík.

ČTK
30.01.201715:06

Boleslavi bude v Rakousku chybět Klobása

Fotbalisté Mladé Boleslavi dnes odcestovali na soustředění do Rakouska bez útočníka Stanislava Klobásy, který se po nemoci bude připravovat individuálně.

ČTK
29.01.201715:32

TL: Mladá Boleslav - Pardubice 4:0

Tipsport liga (Mladá Boleslav):
Finále:
FK Mladá Boleslav - Pardubice 4:0 (2:0).
Branky:
10. Mareš, 23. Železník, 56. Chramosta, 85. Nečas.
Sestava Mladé Boleslavi: Vejmola - Křapka (61. Pauschek), Da Silva, Hůlka, Keresteš (61. Fleišman) - Jánoš (46. Levin), Mareš - Přikryl (61. Vukadinovič), Magera (46. Chramosta), Fabián (61. Nečas) - Železník (61. Valenta). Trenér: Svědík.

ČTK
28.01.201713:14

TL: Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:0

Tipsport liga - semifinále:
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 2:0 (2:0)
Branky:
30. Vukadinovič, 38. Fleišman.
Sestavy:
Mladá Boleslav:
Diviš (46. Vejmola) - Pauschek (59. Fabián), Da Silva (53. Hůlka), Král, Fleišman (59. Křapka) - Levin (59. Železník), Valenta - Vukadinovič (59. Keresteš), Magera (59. Mareš), Nečas (59. Přikryl) - Chramosta (59. Jánoš). Trenér: Svědík.
Bohemians 1905: Berkovec - Dostál (46. Nitrianský), Švec, Krch, Havel - Hubínek (46. Jindříšek) - Hašek (46. Buchta), Bartek, Jirásek (67. Čížek), Mašek (62. Berger) - Kuchta (66. Blecha). Trenér: Koubek.

ČTK
25.01.201713:04

TL: FK Mladá Boleslav - FK Jablonec 1:1

Tipsport liga:
Skupina B (Mladá Boleslav):
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec 1:1 (0:1).
Branky:
52. Chramosta - 29. Zelený.
Sestavy:
I. poločas:
Vejmola - Křapka, Da Silva, Král, Keresteš - Jánoš, Mareš - Vukadinovič, Magera, Fabián - Mebrahtu.
II. poločas: Šeda - Pauschek, Da Silva, Král, Fleišman - Valenta, Levin - Přikryl, Železník, Nečas - Chramosta. Trenér: Svědík.
Jablonec:
I. poločas:
Valeš - Pernica, Beneš, Hübschman, Zelený - Trávník, Jiráček - Diviš, Pospíšil, Hanousek - Doležal.
II. poločas: Valeš - Jankovič, Beneš, Kouřil, Zelený - V. Kubista, Trávník - Mehanovič, Pospíšil, Končal - Mihálik. Trenér: Klucký.