12.10.201814:28

Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:6

Přípravné fotbalové utkání:
Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:6 (2:2)
Branky: 6. Džafič, 27. Daniel Novák - 18. Martan, 40. Durdevič z pen., 52. Da Silva, 72. Soukeník, 75. Janoušek, 80. Černý.
Sestava Ml. Boleslavi: Kamenár (46. Mikulec) - Křapka (41. Zabilanský), Toml, Kopa, Mareš (46. Rudzan) - Hubínek (68. Jerchov), Valenta (78. Dib) - Diviš (46. David Novák), Matějovský (46. Komárek), Daniel Novák - Džafič (61. Šimon). Trenér: Weber.

ČTK
07.10.201822:08

Počet vyloučených v lize stoupl na 15

V 11. kole české ligy rozhodčí vyloučili tři hráče. Počet červených karet v sezoně tak stoupl na patnáct. Minimálně jednozápasový trest čeká Petra Zapalače z Opavy, Marka Matějovského z Mladé Boleslavi a Pabla Podia ze Zlína. Sudí rovněž udělili 38 žlutých karet, celkem to v sezoně bylo už 342 napomínání. Čtvrtou žlutou kartu znamenající stop na jedno kolo obdrželi Filip Hašek z Bohemians a Josef Šural ze Sparty.

ČTK
25.09.201817:56

Mladá Boleslav vypadla v Chrudimi

Fotbalisté Mladé Boleslavi vypadli z českého poháru MOL Cup na hřišti druholigové Chrudimi. Svěřenci Jozefa Webera, kteří v posledních dvou ligových utkáních vyhráli vysoko nad Jabloncem i Slováckem, prohráli 0:2. Do dalšího kola naopak postoupil Baník Ostrava po výhře v Sokolově i Zlín, který nastřílel devět branek Slavičínu.

07.09.201815:02

Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:2

PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 4:2 (3:1).
Branky:
28. a 31. Kateřiňák, 1. vlastní Heppner, 64. Komárek - 42. Schön, 54. Jankele.
Sestava Mladé Boleslavi: Mikulec - Křapka, Kopa (46. Komma), Toml, Zabilanský (46. Krčmář) - Kateřiňák (66. Dib), Hubínek (46. Komárek) - Diviš (66. Mansfeld), Valenta (71. Jerchov), Novák - Dohnalík (46. Šimon). Trenér: Weber.

ČTK
30.08.201817:06

Konaté dostal pokutu za simulování

Záložník Tiémoko Konaté z Mladé Boleslavi byl potrestán za nafilmování pádu v pokutovém území v utkání pátého ligového kola s Opavou. Disciplinární komise osmadvacetiletému hráči z Pobřeží slonoviny uložila pokutu 25 tisíc korun. Konaté před dvěma týdny nasimulovaným pádem po hodině hry získal pro Mladou Boleslav pokutový kop, z kterého Nikolaj Komličenko završil hattrick a zvýšil na 5:1. Domácí nakonec slezského nováčka porazili 6:1 a připsali si druhé vítězství v sezoně.

ČTK
26.08.201818:19

Nezbývá než Plzni pogratulovat, řekl Weber

Mladá Boleslav nestačila na Plzeň a ze západu Čech si odvezla šestibrankový příděl. "Samozřejmě nezbývá než Plzni pogratulovat. Hlavně ve druhé půli jsme našim výkonem přispěli k tomu, že dnešní utkání bylo pro Plzeň exhibiční. Ještě ve 44. minutě jsme měli zaděláno na dobrý výsledek. I utkání splňovalo z mého pohledu to, co jsme od toho chtěli. Dobře jsme bránili, dokázali jsme být v přechodu rychlí. Ve 46. minutě nás ztrestalo to, co ještě ve druhé půli několikrát - naše nekvalita v dohraní situací. Měli jsme tam dost pološancí a nedohráli to ani do zakončení. Soupeř z protiútoku skóroval. Ve druhém poločase se to z těch čtyř gólů stalo tak dvakrát třikrát. Základ k tomu, že jsme byli neúspěšní a dostali góly, podali svým zbabělým výkonem hlavně ti ofenzivní hráči, kteří to měli před góly řešit jinak," řekl k utkání kouč středočeského mužstva Jozef Weber.

ČTK
05.08.201818:45

Weber: Pro nás důležitá výhra

Mladá Boleslav vyhrála přestřelku na půdě Karviné a zapsala si velice důležité tři body. "Musím říct, že jsme byli na české poměry svědky velice atraktivního utkání. Třikrát jsme šli do vedení, dvakrát domácí vyrovnali. Měli jsme dobrý vstup do utkání a šanci, po gólu jsme ale začali hrát opatrně. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a druhá půle už byla o něčem jiném, hráli jsme aktivně a dokázali dávat branky. Pro domácí krutá porážka, pro nás hrozně důležitá výhra," prohlásil po utkání kouč středočeského celku Jozef Weber.

ČTK
23.07.201813:34

Ostrava získala záložníka Jánoše

Ostrava získala záložníka Adama Jánoše z Mladé Boleslavi. Baník s šestadvacetiletým hráčem podle klubového twitteru podepsal blíže nespecifikovanou dlouhodobou smlouvu. Sparťanský odchovanec Jánoš poslední dvě a půl sezony působil v Mladé Boleslavi, kde měl smlouvu do června 2019. Předtím hostoval v Jihlavě. Defenzivní středopolař v první lize celkem odehrál 111 zápasů, ve kterých si připsal pět gólů a osm asistencí.

ČTK
10.07.201820:21

Mladá Boleslav - Vasas Budapešť 2:1

PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - Vasas Budapešť 2:1 (1:1).
Branky:
19. Mareš, 68. Přikryl - 39. Egerszegi.
Sestava M. Boleslavi: Kamenár - Křapka, Chaluš, Král, Keresteš - Hubínek, Kateřiňák - Mareš, Přikryl, Novák (67. Vejr) - Vejr (46. Ladra). Trenér: Weber.

ČTK
07.07.201819:13

FK Mladá Boleslav - Sepsi 2:1

Přípravné utkání v Bad Wimsbachu (Rakousko):
FK Mladá Boleslav - Sepsi (Rum.) 2:1 (2:1).
Branky:
7. Ladra, 12. Komličenko - 3. Hadnagy.
Sestava M. Boleslavi: Šeda - Pauschek, Takács, Chaluš (46. Král), Fabián - Hůlka, Matějovský (62. Hubínek) - Konaté (78. Křapka), Ladra (62. Kateřiňák), Diviš (49. Mareš) - Komličenko. Trenér: Weber.

I. poločas:
Vejmola - Křapka, Takács, Král, Keresteš - Jánoš, Matějovský - Konaté, Klobása, Mareš - Ladra.
II. poločas: Vejmola - Pauschek, Chaluš, Hůlka, Fabián - Hubínek, Rada - Diviš, Kateřiňák, Novák - Komličenko. Trenér: Weber.

ČTK
30.06.201813:57

Mladá Boleslav - Sokolov 5:0

Přípravné utkání v Rejšicích:
Mladá Boleslav - Sokolov 5:0 (3:0).
Branky:
30. a 44. Jánoš, 8. Komličenko, 59. Kateřiňák z pen., 67. Křapka.
Sestava M. Boleslavi:
I. poločas:
Šeda - Pauschek, Takács, Hůlka, Fabián - Jánoš, Kateřiňák - Ladra, Vejr, Novák - Komličenko.
II. poločas: Šeda - Křapka, Chaluš, Král, Keresteš - Hubínek, Matějovský - Konaté, Kateřiňák (68. Provazník), Fabián (68. Novák) - Ladra (68. Dohnalík). Trenér: Weber.

ČTK
27.06.201821:04

Mladá Boleslav - Varnsdorf 3:0

PŘÁTELSKY:
FK Mladá Boleslav - Varnsdorf 3:0 (0:0).
Branky:
52. Komličenko, 63. Takács, 81. Diviš.
I. poločas:
Mikulec - Klíma, Chaluš, Takács, Křapka - Jánoš - Dohnalík, Ladra, Provazník, Novák - Klobása.
II. poločas: Mikulec - Pauschek, Takács (70. Chaluš), Král, Mareš - Hubínek, Hůlka - Diviš, Vejr, Konaté - Komličenko. Trenér: Weber.

ČTK
04.06.201811:53

Program letní přípravy Mladé Boleslavi

Program letní přípravy Mladé Boleslavi:
18. června: zahájení přípravy,
23. června: turnaj v Benátkách nad Jizerou (Mladá Boleslav, Slovan Bratislava, Bohemians Praha 1905, Hradec Králové),
5.-14. července: soustředění v Rakousku (Windischgarsten, hotel Dilly).

ČTK
14.05.201822:14

Folprecht už si letos nezahraje

Zdeněk Folprecht z Liberce dostal v 28. kole české ligy osmou žlutou kartu, která znamená trest na příští dva duely, takže sezona pro něj už předčasně skončila. Jednozápasový distanc čeká na teplické trio Patrik Žitný, Daniel Soungole a Michal Jeřábek, plzeňského Martina Zemana, Vladislava Ljovina z Jihlavy, Adama Jánoše z Mladé Boleslavi a brněnského Ondřeje Sukupa.

ČTK
21.04.201819:15

Zlámal zlomil branku, zápas byl přerušen

Utkání 25. kola HET ligy mezi Mladou Boleslaví a Zlínem bylo ve 28. minutě za stavu 0:0 kuriózně přerušeno kvůli poškozené brance. Po její výměně se zhruba za čtvrt hodiny začalo opět hrát. Tyčku branky vychýlil z její osy zlínský brankář Zdeněk Zlámal při zákroku proti střele Petra Mareše. Branka musela být odnesena a vyměněna za náhradní. Rozhodčí Ondřej Lerch nastavil první poločas o 14 minut.

ČTK
17.04.201823:10

Weber: Slavia postoupila zaslouženě

Mladá Boleslav v semifinále poháru nestačila na Slavii, která si tak o tuhle trofej zahraje po dlouhých 16 letech. "Slavia postoupila zaslouženě. V první půli jsme dokázali odolávat kvalitě Slavie, slušně jsme pracovali v defenzivní činnosti. Až na závary si ani nevybavuji, že bychom Slavii pustili do nějaké šance. Ještě více jsme ale měli využívat okének v obraně. Akcí nebylo moc, čekal jsem jich víc. Nejen vinou Ladry, ale i hráčů pod ním, kteří mu ten servis neudělali. Nedoplňovali ho. O utkání rozhodl začátek druhé půle, kdy jsme inkasovali dvě rychlé branky. Prostřídali jsme, ale bohužel už jsme se do utkání nevrátili. I když jsme tam měli dvě možnosti ze standardek. Stoch nám dal gól ze situace, která byla čitelná. Jak zeď, tak hráči kolem ní měli reagovat rychleji," řekl po utkání Jozef Weber.

ČTK
23.03.201822:30

Aue - Mladá Boleslav 4:4

Aue - Mladá Boleslav 4:4 (2:4)

Branky: 9. Bunjaku, 19. Soukou, 56. Munsy, 76. Kvesič z pen. - 2. a 34. z pen. Přikryl, 15. Konaté, 25. Mareš.
Ml. Boleslav: Vejmola (46. Mikulec) - Sus, Klíma, Křapka, Rudzan - Jánoš (86. Glöckner) - Konaté (46. Kateřiňák), Matějovský, Mareš, Přikryl (46. Dohnalík) - Magera (63. Vejr). Trenér: Weber.

ČTK
22.03.201817:09

Mebrahtu a Kodeš si tři zápasy nezahrají

Fotbalisté Mladé Boleslavi se musejí ve třech zápasech obejít bez nejlepšího střelce Golgola Mebrahtua, kterému disciplinární komise zastavila činnost za vyloučení ve čtvrtfinále poháru s Ostravou. Stejný trest dostal za červenou kartu v ligovém utkání s Bohemians 1905 i teplický Petr Kodeš.

ČTK
15.03.201819:50

Budinský, Fleišman a Šušnjar si odpočinou

Ostravský brankář Viktor Budinský, vyloučený ve středečním pohárovém čtvrtfinále proti Mladé Boleslavi, dostal od disciplinární komise trest na jeden soutěžní zápas. Vynechá tak sobotní ligový duel Baníku proti Dukle Praha. Činnost má zastavenou i mladoboleslavský útočník Golgol Mebrahtu, jenž byl také vyloučen. Za čtyři žluté karty dostali trest na jedno utkání další ostravský hráč Jiří Fleišman a Aleksandar Šušnjar z Mladé Boleslavi. V druhé lize z téhož důvodu nesmějí v příštím kole nastoupit Tomáš Zápotočný z Příbrami, opavský Tomáš Jursa, vítkovický Libor Žondra a Aleš Nešický z Táborska.