Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Přestřelka mezi Fulhamem a Leicesterem vyzněla lépe pro domácí

Fulham porazil ve 35. kole Premier League Leicester 5-3. Domácí vyhráli po třech porážkách za sebou a upevnili si desáté místo, zatímco šestnáctí hosté jsou opět o něco blíž sestupovým pozicím.

Fulham doma čeká Leicester

Fulham hostí v zápase 35. kola Premier League Leicester City. Cottagers jsou na desáté příčce v klidné středu tabulky, záchrana zajištěná, poháry vzdálené. O dost divočejší bude závěr sezony pro Foxes, kteří ze šestnácté pozice nemají na záchranu náskok ani bod.

Liverpool těsně zdolal Fulham

Liverpool zvítězil v dohrávce 28. kola nad Fulhamem 1-0. O jedinou branku zápasu se postaral Salah, který se v 39. minutě prosadil z pokutového kopu a připsal si na své konto osmnáctou ligovou trefu.

Klopýtající Fulham se pokusí ve středu bodovat na Anfieldu

Liverpool se bude ve středu večer snažit prodloužit svou vítěznou sérii v Premier League na pět zápasů, doma na Anfieldu totiž přivítá Fulham. Reds v neděli zvítězili 4:3 v chaotickém utkání s Tottenhamem Hotspur, pár hodin poté, co tým Marca Silvy podlehl Manchesteru City 1:2.

City zase vyhráli, tentokráte si odváží tři body z Craven Cottage

Manchester City je o další krok blíže mistrovskému titulu. Svěřenci Pepa Guardioly nakonec zvládli těžký duel na půdě Fulhamu, kde díky brankám Haalanda a Alvareze zvítězili 2:1. Vše podstatné se odehrálo v první půli, v druhém dějství sice City měli několik šancí na navýšení svého náskoku, ty ale nevyužili, nicméně své vítězství si i v závěrečných minutách s přehledem pohlídali.

Fulham na domácím stánku hostí Manchester City

Manchester City se v posledních týdnech dostal do vynikající pohody a v současnosti by bylo značným překvapením, kdyby svěřenci Pepa Guardioly v květnu neslavili třetí mistrovský titul v řadě. Citizens zvládli duben skutečně na podtrženou jedničku - v Lize mistrů poměrně s přehledem přešli přes Bayern Mnichov, v FA Cupu si v semifinále hravě poradili se Sheffieldem United a aby toho nebylo málo, zaváleli i na ligové frontě. Naplno totiž dokázali využít slabší formy Arsenalu, který v týdnu v klíčovém souboji o první místo přehráli poměrem 4:1 a jsou tak na nejlepší cestě za dalšími ligovými vavříny. To se jim ale pokusí překazit Fulham, který coby nováček prožívá výjimečnou sezónu. Cottagers se s 45 body nachází na desáté příčce tabulky, jistotu prvoligové příslušnosti mají už dávno zajištěnou a po slabším únoru a březnu začali v dubnu opět sbírat ligové body.

Villa doma udolala Fulham

Aston Villa porazila v utkání 33. kola Premier League Fulham 1:0. O jediný gól zápasu se v prvním poločase postaral Tyrone Mings.

Aston Villa se pokusí prodloužit sérii neporazitelnosti proti Fulhamu

Aston Villa táhne úctyhodnou sérii devíti utkání v řadě bez prohry a ve 33. kole ji bude chtít na domácím stadionu udržet. Do Villa Parku přijede v úterý Fulham, který soupeře porazil v prvním vzájemném utkání 3-0.

Fulham splnil roli favorita, Leeds je opět blíž sestupovým příčkám

Fulham vyhrál ve 32. kole Premier League nad Leedsem 2-1. Góly padaly až ve druhém poločase a na domácí straně se prosadili Wilson a Pereira. Hosté utkání v 80. minutě zdramatizovali, když si dal vlastní gól Palhinha, ale na závěrečný tlak už se nezmohli.

Na Craven Cottage přijede šestnáctý Leeds

Po čtyřech ligových porážkách za sebou Fulham v minulém kole konečně naplno bodoval a výhru proti Evertonu se pokusí zopakovat v domácím zápase s Leedsem, který je v současné chvíli šestnáctý a od sestupových příček jej dělí pouze dva body.

Toffees doma na Fulham nestačili

Everton prohrál v zápase 31. kola Premier League s Fulhamem 1:3. Za Cottagers se trefili Harrison Reed, Harry Wilson a Daniel James, za domácí si gól připsal Dwight McNeil.

Do Goodison Parku zavítá Fulham

Sedmnáctý Everton nutně potřebuje bodovat a v sobotu bude mít na domácím hřišti ideální šanci. V Goodison Parku se totiž představí Fulham, kterému se nedaří. V posledních čtyřech ligových utkáních prohrál.

West Ham zvládl londýnské derby

Fulham prohrál v utkání 30. kola Premier League s West Hamem United 0:1. A to dost smolně, o osudu celého klání rozhodl vlastní gól Harrisona Reeda.

West Ham čeká v sobotu důležité londýnské derby

V sobotu odpoledne se na Craven Cottage v rámci londýnského derby utká Fulham s West Hamem United. Svěřenci Marca Silvy naposledy podlehli 1:2 sestupem ohroženému Bournemouthu, obavy "Kladivářů" ze sestupu pak prohloubila středeční vysoká prohra 1:5 s Newcastlem United.

Mitrovič z Fulhamu dostal za strčení do rozhodčího trest na osm zápasů

Aleksandar Mitrovič si nezahraje za Fulham osm soutěžních zápasů. Srbský útočník byl potrestán za strčení do rozhodčího Chrise Kavanagha v březnovém čtvrtfinále Anglického poháru s Manchesterem United. Navíc zaplatí pokutu 75.000 liber (asi dva miliony korun).