USA

Další články

Američané jsou díky Dempseymu ve finále Zlatého poháru

Američané jsou prvními finalisty Zlatého poháru. V sobotním semifinále výběr pořadatelské země porazil Kostariku 2:0 brankami Jozyho Altidorea a Clinta Dempseyho z druhého poločasu a má stále šanci stát se už pošesté šampionem Severní a Střední Ameriky.

Američany na Gold Cupu posílí Dempsey, Bradley i Altidore

Američané jsou prvním výběrem na letošním Gold Cupu, který využil novinky v pravidlech a po skupinové fázi obměnil kádr na šesti postech. Do vyřazovací fáze takto poprvé nakouknou veteráni národního týmu Tim Howard, Michael Bradley, Clint Dempsey či Jozy Altidore...

Američané nedali dvě penalty, i tak na Gold Cupu vyhráli skupinu

Dvě penalty neproměnili fotbalisté USA na domácím šampionátu Severní a Střední Ameriky. I tak vyhráli poslední zápas skupiny B nad Nikaraguou 3:0 a pojistili si postup do čtvrtfinále z prvního místa. O jeden vstřelený gól za sebou nechali Panamu, jež zdolala rovněž 3:0 Martinik.

Američané na Gold Cupu pouze vydřeli výhru 3:2 nad Martinikem

Fotbalisté USA ve druhém utkání na šampionátu Severní a Střední Ameriky odvrátili blamáž, když porazili Martinik 3:2. Hostitel Zlatého poháru na stadionu v Tampě ztratil dvougólové vedení, ale v 76. minutě mu zachránil tři body svým druhým gólem v zápase útočník Jordan Morris.