Už se těšim na další haters v podobě ManUtd4ever, Kiwwi, Neuro atp. a jejich nával originálních komentářů http://replygif.net/660 ...

jupí

To by chtělo sraz herbage, miguel19, já, kiwwii, tomasinho atd,

ještě že mě mezi vás nebereš že nemám rád Chelsea ze mě nedělá "hejtra" ale to by museli pochopit.. každý má nějaký klub rád a nějaký ne..

Tak klidně můžeš, všichni jsou vítáni. Většinou lidi nemají rádi Barcelonu nebo Chelsea a nebo United

líbí se mi když někde prohraje City nebo prostě má zápas tak hned pod tím 200 blicích komentářů a když hraje Chelski tak se tam do mě všichni pustí obojí stejná špína

Miguel19

To ano,ale ty nejsi vůbec objektivní,ale totálně mandžestrový. Měl by ses podívat na vaše góly nególy a styl zápasu co jste hráli. No jedním slovem hnus.

ale United se nikdy netajili tim, ze jim nejde ani tak o krasu jako hlavne o vitezstvi....to, ze to Fergie a tim i fanousci pokladaji za krasu je jina vec

njn.

Vic stesti jak rozumu spis

Když jsem ten nadpis viděl poprvé (ne tady), myslel jsem si, že se Peťa taky pomátl. Ale nakonec to, co řekl, nepůsobí tak strašně.

vanGomm

Když dá někdo rozhodujícího góla až v 94.minutě,vlastně už i po vypršení 3 minutového prodloužení,tak to spíše než o zkušenosti je o štěstí.Navíc zhruba kolem 92.minuty mohl být výsledek úplně opačný.

kiwwi

kto da gol po vyprsani avizovaneho nastavenia, ma podplatenych rozhodcov a celu UEFA!!!

zrovna ty máš co mluvit MU už dalo tolik golu po nastavení ...

kiwwi

no lenze my uz nepodplacame, teraz podplaca Chelsea

tak to zopakují já fanda Arsenalu.. kdo dá gól po vypršení nastavení tak má podplacené rozhodčí!

kiwwi

ste dali proti Readingu!!!

Arsenal a Chelsea podplaca

Mu si kupuje jen penalty, červene a goly z ofssidu nejcasteji u Webba ale "klatnberg" taky nebyl spatnej ne ?

DelPiero137

Cize Francuzka reprezentacia, ja som to vedel

Tomekcz

tankista

Melchior

Juve taky mělo kopat (sice za stavu 4:0) v 93. minutě roh, ale rozhodčí po tom, co balon přelezl autovou čáru, pískli konec.. na každého snad stejný metr, ne?

kiwwi

Juve nepodplaca nie ako ti modri smejdi z Chelsea

Paddy

Pettirosso

to ti asi nikdo nebude palcovat

bodejť. Vypadá to,že je ožralý nebo "nemocný".

Berte to tak pokud bude CFC druhá aspon se nebude muset netěšit na RM

nechtel bych si vybirat mezi soucasnym BVB a RM.....Real ma katastrofalni prvni pule, cmelaci zase slabe druhe pule

Filip12

Čech♥♥

to je dobrej vtip ale možná tak zkušenosti gólmana hostů nikoliv týmu Chelsea,jen díky gk vyhrála Chelsea ,takže děkujte jemu né modrákům ti si vytvořily ledatak pytlíka

OtecJaJ10

miluju tu vaši zášť, jinak si to nedokážu vysvětlit :D

mně je chelsea ukradená ,ale morádci ať to uznaj hosté byly lepší bezpochyby,kdyby nebylo golmana je jasné že modráci by prohrály to je více než jasné,2 goly daly jen díky golmanovi takže na nějaké kecy o skušenostech to si fakt čech mohl nechat ,to je blbost ,kdyby řekl děkujeme tomu lemplovi co nám věnoval 2 branky ,děkujem pěkně za výhru

OtecJaJ10

kdyby, kdyby.. Hold využili chyb soupeře a vyhráli, ono se to taky nemuselo podařit a mohli prohrát. Ale vyhráli, není o čem