02.02.202309:14

Remeš jednala o příchodu Höjera

Casper Höjer mohl před uzavřením přestupového okna vyměnit Spartu za Remeš, nakonec ale z přestupu sešlo. Francouzský klub původní nabídku ve výši 1,2 milionu eur několikrát vylepšil, ani finální částka 2 miliony eur a 800 tisíc eur v bonusech ale nepřinesla dohodu, protože letenský klub nenašel náhradu.

ekstrabladet.dk
01.02.202318:16

Remeš projevila snahu o Ousoua

Aiham Ousou ze Slavie Praha je opakovaným terčem přestupových spekulací, jednoho zájemce měl rovněž ve Francii. Podle švédských médií o 23letého obránce usilovala Remeš, která navrhovala půlroční hostování s opcí ve výši 4 milionů eur, nesetkala se však s úspěchem.

expressen.se, twitter.com/JaroslavTvrdik
01.02.202317:22

Sáček může odejít do Jagiellonie

Jagiellonia Białystok hledá posilu do středu zálohy a vhodného kandidáta si vyhlédla ve Spartě. Polský klub, jenž bude usilovat o záchranu v Ekstraklase, chce angažovat Michala Sáčka, s nímž letenský klub přestal počítat.

twitter.com/KubaSeweryn
01.02.202316:26

Sedlák má namířeno do Ruchu Chorzów

Sigmu Olomouc po roce a půl opustí Jan Sedlák, jenž se přesune do Polska. Osmadvacetiletý záložník je na cestě do druholigového Ruchu Chorzów.

Nguyen do konce sezony ve Slovácku

Slovácko odmítlo uvolnit brankáře Filipa Nguyena do Vietnamu, kde má o jeho služby zájem FC Cong An Ha Noi. Důvodem je skutečnost, že se uherskohradišťský celek nedohodl se Spartou na návratu Milana Heči.

isport.cz
31.01.202318:14

Slovácko v zimě neposílí Heča

Milan Heča se v zimním přestupovém okně nepřesune ze Sparty Praha do Slovácka, jehož je odchovancem. Uherskohradišťský klub měl zájem o půlroční hostování, ovšem s tím protistrana nesouhlasila, zkušený brankář se proto vrátí po sezoně, kdy mu vyprší smlouva.

isport.cz
30.01.202318:21

Talovjerov by měl hostovat v LASKu Linz

Slavia Praha do uzavření přestupového okna zřejmě uvolní ještě Maksyma Talovjerova, jenž si může vyzkoušet rakouskou Bundesligu. Dvaadvacetiletý ukrajinský stoper by měl zamířit na půlroční hostování bez opce do LASKu Linz, kde již působí jiný slávistický hráč Moses Usor.

twitter.com/Slaviapraha_
29.01.202321:58

Vypsal jsem proti Baníku prémii, přiznal Vrba

Zlín v premiéře pod trenérem Pavlem Vrbou remizoval s Baníkem Ostrava a nadále zůstává dva body nad posledními Pardubicemi. "Do 60. minuty bylo utkání vyrovnané. Hráli jsme zodpovědně, gól, který jsme dostali, byl po našem nedůrazu. V závěru naše tempo bylo náročnější, než jsme si představovali. V kvalitě jsme posledních dvacet minut zaostávali. Baník měl dvě stoprocentní příležitosti, Rakovan nás dvakrát podržel. Vzhledem k tomu je pro nás bod cenný. Kozák bojoval, snažil se, dal gól, i šťastné góly patří k fotbalu. Ukázali jsme srdce, doufám, že se nám to vrátí. Vypsal jsem proti Baníku speciální prémii za vítězství. Nevím, jestli teď půjdeme na 50 procent, spojíme to s mým zápisným, aby hráči byli spokojeni," hodnotil utkání trenér Pavel Vrba.

ČTK
29.01.202319:56

FORTUNA:LIGA - výsledky

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Slavia - Jablonec 5:1 (11. Jurečka, 65. Van Buren, 67. Lingr, 76. a 85. M. Jurásek - 45+6. Jovović), Mladá Boleslav - Brno 0:0, Liberec - Pardubice 1:1 (40. Olatunji - 47. Plechatý vlastní), Zlín - Ostrava 1:1 (57. Kozák - 41. J. Klíma).

28.01.202320:57

Čvančara dalším zraněním hráčem Sparty

Sparta v zápase na hřišti Olomouce (1:1) přišla také o Tomáše Čvančaru, jenž si přivodil zranění hlavy v souboji s Lukášem Vraštilem. Po necelé hodině hry jeho místo zaujal Awer Mabil.

idnes.cz/fotbal
28.01.202320:02

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Bohemians 1905 - Teplice 2:0 (56. a 74. Puškáč), Slovácko - České Budějovice 1:0 (70. Holzer), Viktoria Plzeň - Hradec Králové 1:2 (6. Chorý - 43. Smrž, 72. Pudhorocký), Olomouc - Sparta 1:1 (45+1. Navrátil - 10. Čvančara).

28.01.202318:53

Musíme se rychle oklepat, nabádá Bílek

Plzeň proti Hradci Králové neudržela brzké vedení a nakonec do jarní části vstoupila porážkou 1:2. "My jsme sehráli takových 25, 30 minut velmi dobře. Dali jsme branku a měli další stoprocentní příležitosti, které jsme neproměnili. Po 30. minutě už jsme nekombinovali tak dobře, měli jsme spoustu ztrát, soupeř vyrovnal. Ve druhé půli jsme přeskupili řady a šli na tři obránce s tím, že chceme dostat do hry víc gólových hráčů. Šancí jsme zase měli spousty, ale bohužel branka na 1:2 naše snažení hodně zkomplikovala. Nesehráli jsme dobré utkání, kromě úvodních 25 minut. Přesto jsme měli vyhrát, protože šancí bylo opravdu hodně. Jakákoliv ztráta je nepříjemnost, zvlášť když prohrajeme doma. Komplikace to jednoznačně je, ale tohle mužstvo je velmi kvalitní. Musíme se z této rány rychle oklepat a v dalších zápasech být lepší než dneska," řekl po utkání plzeňský trenér Michal Bílek.

ČTK
28.01.202318:19

Sparta dohrává bez Sørensena

Asger Sørensen nedohraje za Spartu úvodní jarní ligový zápas v Olomouci. Dánský obránce ze zdravotních důvodů opustil hřiště v úvodní čtvrthodině.

28.01.202316:27

Reichl vystřídal se zraněním

Hradec Králové dohrává na hřišti Viktorie Plzeň bez brankáře Michala Reichla, jenž po hodině hry střídal s neupřesněným zraněním. Na trávníku ho nahradil Pavol Bajza.

28.01.202316:21

Plzeň poprvé nasadila Vydru

Matěj Vydra v zápase proti Hradci Králové debutuje za Viktorii Plzeň. Třicetiletý útočník do soutěžního zápasu naskakuje poprvé od dubna, kdy si v Burnley přetrhl přední zkřížený vaz v koleni.

28.01.202315:26

Vondrášek musel nuceně odstoupit

Teplice dohrávají zápas na půdě Bohemians 1905 bez Tomáše Vondráška. Zkušený obránce střídal ze zdravotních důvodů již v úvodní pětiminutovce.

28.01.202314:26

Morávek před obnovenou ligovou premiérou

Bohemians 1905 nastoupí do úvodního jarního kola FORTUNA:LIGY proti Teplicím i s Janem Morávkem. Pro odchovance "Klokanů", jenž prošel Schalke, Kaiserslauternem a Augsburgem, půjde o první ligový start po letním návratu do mateřského klubu.

28.01.202314:20

Pardubice posílí Niță ze Sparty

Florin Niță bude znovu chytat ve FORTUNA:LIZE, nebude to však za Spartu, kde má smlouvu do konce sezony. Na hostování zkušeného rumunského brankáře se domluvily Pardubice.